تشکیل فراکسیون شرق کشور توسط نمایندگان استان های شرقی


با دیگران به اشتراک بگذارید

تشکیل فراکسیون شرق کشور توسط نمایندگان استان های شرقی

خبرگزاری فارس: تشکیل فراکسیون شرق کشور توسط نمایندگان استان‌های شرقی

نماینده مردمان بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی نقل کرد: نمایندگان استان‌های شرقی شامل خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کرمان و یزد فراکسیون شرق را تشکیل دادند که از طریق آن پیگیر معضلات مردمان منطقه هستند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از بیرجند، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی امشب در جمع عزاداران حسینی مهمانی شام غریبان حسینیه جماران بیرجند با بیان اینکه در شرایط کنونی، ایجاد کار و فعالیت اقتصادی سالم از مراحل دشوار زندگی است، اظهار داشت: جوانان باید خلاقیت داشته باشند و با اراده و پشتکار اشتغا ل زایی کرده و از فرصت ها به نحو مطلوب بهره گیرند.

نماینده مردمان بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی افزود: در اسلام جهان و آخرت هر دو نکته توجه واقع شده اند، اگر کسی تمام سعی و تلاش خود را صرف جهان کند دچار آسیب و خسران شده و اگر فردی فقط به زهد و گوشه نشینی توجه بکند و به شیوه صوفیان رفتار کند او نیز در قیامت بازخواست خواهد شد.

عبادی، اشتغال زایی را جهاد در راه خدا نامید و عنوان کرد: اگر کسی فعالیت اقتصادی و تولیدی حلال به انجام رساند، مانند کسی است که در راه خدا جهاد می کند.

وی یادآور شد: نمایندگان استان های شرقی شامل خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کرمان و یزد فراکسیونی بنام فراکسیون شرق تشکیل دادند که از طریق آن پیگیر معضلات مردمان منطقه هستند.

نماینده مردمان بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی تشریح کرد: ادبیات امام حسین(ع) در دعای عرفه و کلکسیون ادعیه معصومین دو نکته اساسی دارد؛ در ابتدا استغفار و عذرخواهی از خداوند.

عبادی توضیح داد: باید دقت کنیم که نعمت های خداوند قابل شمارش نیست؛ فلسفه استغفار معصومین(ع) این است که هرچقدر عبادت خدا را به انجام رسانیم باز هم حق مطلب عبودیت را ادا نکرده ایم.

**با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما عزيزان، يارى نماييد**

نگارش: اردوان ی.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شعر حافظ همه بيت الغزل معرفت است
««« »»»
آفرين بر نفس دلکش و لطف سخنش

تشکیل فراکسیون شرق کشور توسط نمایندگان استان های شرقی

TT / 36 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال