بارسلونا فاتح نخستین ال کلاسیکوی فصل!


با دیگران به اشتراک بگذارید

بارسلونا فاتح اولین ال کلاسیکوی فصل!

علیرغم قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان فصل گذشته، بارسلونا از نظر مالی شرایط خوب تری داشته و قصد دارد این اتفاق را در سال جاری نیز تکرار کند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس بارسلونا فاتح اولین ال کلاسیکوی فصل!

به گزارش “ورزش سه”، به چشم مییاید قبل از شروع اولین ال کلاسیکو فصل جاری در تاریخ ۳ دسامبر (۱۳ آذر)، بارسلونا با یک گل از حریف خود قبل افتاده است و از نظر مالی، شرایط خوب تری از جدی ترین مانع خود برای تکرار عنوان قهرمانی لالیگا دارد.

با توجه به اخبار انتشار داده شده از سوی ریاست باشگاه بارسلونا، این تیم در فصل قبل ۶۷۹ میلیون یورو به درآمد خود اضافه کرده است که نسبت به ۶۳۳ میلیون یورو در سال قبل، ۷.۲ درصد پیشرفت داشته است. بارسلونا فصل گذشته فاتح لالیگا و کوپادل ری شد.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس بارسلونا فاتح اولین ال کلاسیکوی فصل!

از آن سو، رئال مادرید ۵۸۱ میلیون یورو درآمد داشته که در مقایسه با ۶۲۰ میلیون یورو سال قبل، ۶.۷ درصد پسرفت داشته است. کهکشانی ها سال گذشته کامیاب شدند برای یازدهین بار برنده لیگ قهرمانان شوند.

در فصل جاری، شواهد حاکی از درآمد ۶۹۵ میلیون یورویی بارسا و ۶۲۰ میلیون یورویی رئال مادرید که اگر به واقعیت بپیوندد، باز هم بلوگرانا را از رقیب باستانی خود قبل خواهد انداخت.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس بارسلونا فاتح اولین ال کلاسیکوی فصل!

این ارقام توسط شرکت معتبر دلایت تایید شده است و برای اولین بار، بارسلونا کامیاب شده است صدرات ۱۱ ساله مادریدی ها را به زیر بکشد و در صدر این رده بندی قرار بگیرد.

– لطفا نظر دهيد –

گردآوری توسط : فريبا آ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خال سرسبز تو خوش دانه عيشيست ولی
««« »»»
بر کنار چمنش وه که چه دامی داری

بارسلونا فاتح نخستین ال کلاسیکوی فصل!

TT / 37 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال