گرانیت ژاکا: تیم لیورپول مرا تحت تاثیر قرار داده است؛ مردم در انگلیس با فوتبال زندگی می کنند


گرانیت ژاکا: تیم لیورپول مرا تحت تاثیر قرار داده است؛ مردم در انگلیس با فوتبال زندگی می کنند

طرفداری- گرانیت ژاکا در تابستان به جمع آرسنالی ها اضافه شد. او پیش از این در مصاحبه ای اعلام کرد که از بودن در آرسنال راضی است.

به نقل از وبسایت آرسنال ، او در ادامه در مورد لیگ برتر انگلیس و تفاوت هایش با بوندسلیگا سخن گفته است.

تاثیر لیگ برتر روی من مثبت بوده است. پیش از آمدن به آرسنال بازی های زیادی از لیگ جزیره را نگاه می کردم. شما می توانید ببینید که مردم اینجا با فوتبال زندگی می کنند. جو ورزشگاه خارق العاده است و مکان بسیار خوبی برای فوتبال بازی کردن است. از اینکه به آرسنال آمدم خوشحالم.

لیگ انگلیس بسیار فیزیکی تر از بوندسلیگای آلمان است. ریتم بازی سریع تر است و فشار زیادی وجود دارد، خصوصا اینجا در آرسنال. انتظارات از آرسنال بسیار بیشتر از مونشن گلادباخ است. از لحاظ تکنیکی و تاکنیکی فکر می کنم بوندسلیگا در سطح لیگ جزیره است.

او در پاسخ به اینکه چه تیمی او را تحت تاثیر قرارداده است گفت:

تنها می توانم در مورد یکی از تیم هایی که مقابلشان بازی کردیم، صحبت کنم. لیورپول مرا تحت تاثیر قرار داده است مخصوصا با موفقیتش در بازی های اخیر. اما تیم های زیادی وجود دارند که با روش های گوناگونی بازی می کنند.

من خوره فوتبال هستم و در خانه بازی های لیگ انگلیس، لیگ یک، لیگ قهرمانان، سری آ، بوندسلیگا و البته لیگ سوئیس را نگاه می کنم و در خانه همیشه تلویزیون در حال نشان دادن فوتبال است.

او در پاسخ به اینکه آیا با دیگر بازیکنان سوئیسی لیگ جزیره مثل براهیمی و شکیری صحبت می کند، گفت:

معمولا با براهیمی صحبت می کنم چون او در نزدیکی لندن است. با شکیری زیاد صحبت نمی کنم چون محلی بازیمان از هم دور است. با وولان براهیمی رابطه خوبی دارم.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات