اتحادیه اروپا در حال بررسی تحریم روسیه به دلیل عملیات حلب است


با دیگران به اشتراک بگذارید

اتحادیه اروپا در حال بررسی تحریم روسیه به دلیل عملیات حلب است

خبرگزاری فارس: اتحادیه اروپا در حال بررسی تحریم روسیه به خاطر عملیات حلب است

نشریه «فایننشال تایمز» نگاشته است که چند کشور اروپایی برای اعمال تحریم علیه دولت روسیه و کشور سوریه تلاش می‌کنند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، نشریه «فایننشال تایمز» روز چهارشنبه گزارش داد که چند کشور اروپایی از جمله انگلستان، آلمان و فرانسه در حال بررسی احتمال اعمال تحریم تازه علیه روسیه، این بار به بهانه عملیات حلب، هستند.

بنا بر این گزارش، این کشورها قصد دارند ۱۲ تبعه روسیه را در فهرست تحریم گذارند، با این حال مشخص نیست که این افراد از نیروهای ارتشی هستند یا مقامات دولتی. هرگونه تحریمی از سوی اتحادیه اروپا نیازمند موافقت هر ۲۸ عضو است.

وزیران خارجه این بلوک قرار است روز دوشنبه در رابطه با بحران کشور سوریه مکالمه کنند. سه روز بعد هم اعضای این اتحادیه در جلسه ای در بروکسل، ابعاد گسترده تر روابط با روسیه را چک میکنند.

یک دیپلمات ارشد اروپایی نقل میکنید انگلستان، فرانسه و آلمان همزمان برای اعمال تحریم علیه حداکثر ۲۰ مقام دولتی کشور سوریه هم تلاش می کنند.

از وقت شکست خوردن آتش بس در کشور سوریه به خاطر هجوم ایالات متحده به مواضع ارتش و هدف قرار گرفتن یک قافله بشردوستانه در حلب، این شهر بار دیگر به صحنه چالش تبدیل ساخته شده است.

کشورهای غربی روسیه و دولت کشور سوریه را به جنایت جنگی متهم کرده و قصد دارند به این بهانه تدابیر تنبیهی بیشتری را علیه دو کشور وضع کنند.

*براى بالا بردن سطح کيفي سايت سرزه لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد*

گردآوری توسط: فراز م.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شب وصل است و طی شد نامه هجر
««« »»»
سلام فيه حتی مطلع الفجر

اتحادیه اروپا در حال بررسی تحریم روسیه به دلیل عملیات حلب است

TT / 51 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال