خارج شدن از عراق با احترام بهتر از اخراج با زور است!!


با دیگران به اشتراک بگذارید

خارج شدن از عراق با احترام بهتر از اخراج با زور است!!

سید مقتدی صدر خطاب به اردوغان نقل کرد: با احترام از کشور عراق بیرون روید خوب تر است از اینکه به زور اخراج شوید زیرا همه عراقی ها بر طرد کردن شما متفق هستند.

تصویر و عکس بیرون رفتن از کشور عراق با احترام خوب تر از اخراج با زور است!!

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه» به نقل از براثا، حجت الاسلام سید مقتدی صدر رهبر جریان صدر کشور عراق در جمع طرفداران خود خطاب به اردوغان نقل کرد: تو ابتدا از مسلمانان کشور ترکیه در برابر خطرات حمایت کن و بعد ادعا کن می خواهی از مسلمانان کشور عراق حمایت کنی.

وی سپس این سئوال را مطرح کرد که اردوغان از کدام مسلمانان می خواهد پاسداری کند؟ و اضافه کرد: اگر می خواهی از مردمان موصل حمایت کنی که ما عراقی ها با همکاری حکومت بیشترین آمادگی را برای این کار داریم و اگر منظورت گروهک تروریستی داعش است که معلوم می شود پشتیبان آن ها هستی و ما در دادگاه بین المللی از تو به دلیل حمایت از تروریسم شکایت خواهیم کرد.

مقتدی صدر ادامه داد: حضور ارتشی شما در خاک کشور عراق زشت و محکوم است و با احترام بیرون روید خوب تر است از اینکه به زور اخراج شوید زیرا همه عراقی ها بر طرد کردن شما متفق هستند.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال