کتاب "مدیریت مصرف" با موضوع اقتصاد مقاومتی به مدیران هیئت های مذهبی در اصفهان ارائه شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

کتاب "مدیریت مصرف" با موضوع اقتصاد مقاومتی به مدیران هیئت های مذهبی در اصفهان ارائه شد

مسئول تشکل‌های دینی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان با اشاره به فعالیت ۵۲۰۰ هیئت‌ مذهبی در استان اصفهان گفت: کتاب "مدیریت مصرف" با موضوع اقتصاد مقاومتی در سال تازه به مدیران هیئت‌های مذهبی ارائه شده است.

تصویر و عکس   کتاب "مدیریت مصرف" با موضوع اقتصاد مقاومتی به مدیران هیئت های مذهبی در اصفهان ارائه شد

حجت الاسلام حسن بابایی در مصاحبه با خبرنگار تسنیم در اصفهانبا اشاره به فعالیت ۵ هزار و ۲۰۰ هیئت مذهبی در استان اصفهان اظهار داشت: از این تعداد حدود ۴۶۰ هیئت مخصوص زنان است که مدیر هیئت و مخاطبان این هیئت ها همگی از زنان هستند و سایر هیئت ها به صورت عمومی و یا مخصوص برادران برنامه های خود را پیشنهاد میکنند.

مسئول تشکل های دینی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه هیئت های مذهبی تخلف نمی کنند گفت: در برخی از هیئت ها در عالیت ها به مخصوص مهمانی عزاداری ماه های محرم و صفر، مداح و یا روحانی از خط قرمزها عبور کرده که این موارد اندک به مداح و یا روحانی نکته نظر تذکر داده شده است.

وی با اشاره به برگزاری دوره های تعلیمی مخصوص مدیران هیئت های مذهبی بیان کرد: یکی از شرایط اعطای مجوز هیئت های مذهبی این است که مدیر هیئت باید در یک دوره تعلیمی ۳۲ ساعته حضوری شرکت کند.

بابایی ادامه داد: همچنین مدیران هیئت ها در قالب دور ه های غیرحضوری و با مطالعه «کتاب هیئت» آموزش می بینند که برای این موضوع، ۴ کتاب با عنوان های «آنچه یک مدیر هیئت مذهبی باید آگاهی بدارد»، «صد نکته مدیریتی هیئت»، «حوادث و مطمئنی هیئت»، «تندرستی و بهداشت» انتخاب شده است، همچنین کتاب «مدیریت مصرف» با موضوع اقتصاد مقاومتی در سال تازه به مدیران هیئت های مذهبی ارائه شده است.

****ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد****

نگارش از: فراز م.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

پير دردی کش ما گر چه ندارد زر و زور
««« »»»
خوش عطابخش و خطاپوش خدايی دارد

کتاب "مدیریت مصرف" با موضوع اقتصاد مقاومتی به مدیران هیئت های مذهبی در اصفهان ارائه شد

TT / 25 — TP / 9%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال