خانم سحر قریشی نقل کرد محمود شهریاری دهنش بو میداد طبیعی نبود


با دیگران به اشتراک بگذارید

سحر قریشی گفت محمود شهریاری دهنش بو میداد طبیعی نبود

ضیافت اخیری که به همراه آقای شریفی نیا در آن فراخوان بودم متاسفانه آقای محمد شهریاری حال خوبی نداشتند دهانش بوی نه چندان مطبوعی می داد.متوجه رفتار غیر طبیعی

محمود شهریاری یکی از مجریان پرحاشیه تلویزیون پس از ممنوع التصویر شدن, خبر جنجالی دیگری از ایشان انتشار داده شد . متاسفانه چندی پیش شوخی جنسی بی شرمانه آقای شهریاری با سحر قریشی واکنش بسیاری از رسانه ها را به همراه داشت .

تصویر و عکس سحر قریشی گفت محمود شهریاری دهنش بو میداد طبیعی عدم
سحر قریشی گفت محمود شهریاری دهنش بو میداد طبیعی عدم

محمود شهریاری در یکی از همایش های مهم رسانه ای با حضور محمدرضا شریفی نیا و سحر قریشی در حال اجرای برنامه بود که به زن قریشی گفت : زن قریشی از آقای شریفی نیا چه خبر ؟ زن قریشی نقل کردند منو وارد حاشیه نمی تونید بکنید چون آقای شریفی نیا خیلی آدم باهوشی هستند جواب دندان شکنی به شما خواهند داد چندین بار من از این جوابها خوردم . آقای شهریاری در جواب با یک تعبیر زشتی نقل کردند : ما که از آقای شریفی نیا تا حالا نخوردیم . چه مزه ای هست حالا ؟ آقای شریفی نیا به ما هم بدید بخوریم ..برداشت بد نکنید منظورم جواب دندان شکن بود..نه چیز دیگه ای

زن قریشی با شنیدن این نوع ادبیات سریعا با عذرخواهی فراوان نقل کردند : من کاری برایم رقم خورده مجبورم خیلی با سرعت به قرارم برسم . ببخشید خداحافظ.

پس از گذشت مدت طولانی زن قریشی هیچ واکنشی نسبت به این نوع ادبیات زشت نمایان نکردند تا اینکه روز پیش تمام داستان را با جزئیات کامل توضیح دادند :

ضیافت اخیری که به همراه آقای شریفی نیا در آن فراخوان بودم متاسفانه آقای محمد شهریاری حال خوبی نداشتند دهانشان بوی نه چندان مطبوعی می داد. من متوجه رفتار غیر طبیعی شان شدم . به هر حال فرد بی ادبی مثل محمد شهریاری بعید نیست این طوری رفتارها از ایشان سر بزند. این آقا نه تنها حرمت میهمان را نگه نداشتند بلکه طرز حرف زدن با یک زن ایرانی را بلد نبودند .

زن قریشی در ادامه توضیح دادند : آقای شهریاری ممنوع التصویر هستند به دلیل همین رفتارهای بد و ناپسند, من تجربه ممنوع التصویری را دارم آگاهی می دارم کسی که ممنوع التصویر می شود دچار افسردگی , پریشانی و نا امیدی می شود اما رفتارهای آقای شهریاری خیلی فراتر از افسردگی بود به هیچ وجه حال خوبی نداشتند . پس از اتمام برنامه حراست کلکسیون خیلی با سرعت ایشان را دستگیر کردند . آگاهی نمیدارم پس از دستگیری چه اتفاقی افتاد اما از همان روز اعلام کردم هرجایی که این آقای بی تربیت حاضر باشد من وارد آن جا نمی شوم .

در ادامه کلیپ شوخی جنسی محمود شهریاری با سحر قریشی را قادر هستید بینید .

___________________________________

گردآوری از : شهاب ط.

تازه های مد و ستاره ها در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نه به تنها حيوانات و نباتات و جماد
««« »»»
هر چه در عالم امر است به فرمان تو باد

خانم سحر قریشی نقل کرد محمود شهریاری دهنش بو میداد طبیعی نبود

TT / 66 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال