آل سعود به شبکه های ضداهل سنت و ضد تشیع پول می دهد/صهیونیست ها "وهابیت و بهایت" را تقویت می کنند


با دیگران به اشتراک بگذارید

آل سعود به شبکه های ضداهل سنت و ضد تشیع پول می دهد/صهیونیست ها "وهابیت و بهایت" را تقویت می کنند

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: عزاداران در همه مسائل باید به امام حسین(ع) اقتدا کنند و برگزاری مراسم‌های عزاداری و تیپ عزا پوشیدن اظهار عشق و مودت است چون امام حسین(ع) باعث شد تا دین اسلام از بدیع احیا شود.

تصویر و عکس   آل سعود به شبکه های ضداهل سنت و ضد تشیع پول می دهد/صهیونیست ها "وهابیت و بهایت" را تقویت می کنند

آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی در مکالمه اختصاصی با خبرنگار تسنیم در سنندج خلال تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش اظهار داشت: مشرکین مکه از همان زمان صدر اسلام علیه پیامبر(ص) و مسلمانان کینه داشتند و تا زمان امام حسین(ع) هم در زمان یزید نوه ابوسفیان این کینه توزی موجود بوده و تا به امروز هم بر علیه مسلمانان وجود دارد.

وی به جنگ ابوسفیان علیه پیامبر اسلام(ص) در همان لحظه اشاره کرد و گفت: ابوسفیان به عنوان فرمانده مشرکین مکه چند بار با پیامبر(ص) جنگید و در آخرین مرحله اظهار کرد که من این دین و سلطنت را قبول ندارم.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: در جریان سر بریدن امام حسین(ع) توسط یزید نوه ابوسفیان دو مطلب را بیان کرده و آن هم گفته که ای کاش بزرگان مشرک این کار را می دیدند و دوم اینکه بنی هاشم با سلطنت بازی کرد و به اذعان آنها پیامبر(ص) یا وحی همه بازی بوده و در حد سلطنت بوده است.

مشرکان اعتقادی به دین و پیامبر اسلام(ص) نداشتند

وی گفت: مشرکان در همان لحظه هم اعتقادی به دین و پیامبر(ص) و اصحاب نداشتند و تمام تلاش آنها این بود که جلوی دین را بگیرند و حتی در منابع کتاب های اهل سنت آمده که معاویه به وحشت میافتاد که یزید را به عنوان خلیفه شناسایی و برگزد.

حسینی شاهرودی اضافه کرد: اصل اسلام اصل قرآن و اصل پیامبر(ص) و اصل خدا با هم فرقی ندارد و این اسلام یکی است بلکه آنها آمدند و یک چیزی با نام اسلام در مقابل اسلام گذاشتند.

حضرت علی(ع) شخصیت والایی بود

وی اظهار کرد: حضرت علی(ع) شخصیتی بوده که پیامبر بزگوار اسلام(ص) آن همه در شان ایشان توصیف کرده اما دشمنان اسلام به اعتقاد آنان حضرت علی(ع) کافر است اما یزید در حد خلیفه رسول الله می شود.

سفیانی ها گروهی هستند که در بر می داری تفکر ابوسفیانند

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به اینکه در آن زمان مشرکان و دشمنان اسلام تعداد زیادی از اصحاب پیامبر را به شکل های گوناگون به شهادت رساندند تصریح کرد: جریان سفیانی از همان زمان رسالت علیه رسول خدا(ص) و مسلمانان بوجود آمد و در کتب اهل سنت هم آمده که سفیانی گروهی هستند که در بر می داری تفکر ابوسفیانند و در مقابل مسلمانان و کعبه می ایستند و برای آنها شیعه و سنی فرقی نمی کند.

گروهای تکفیری داعش، آل ابی سفیان و آل سعود در یک جریان تفکری هستند

وی به اشعار امام شافعی در رابطه با حضرت علی(ع) و اهل بیت و امام حسین(ع) اشاره کرد و گفت: امام شافعی با اشعارشان به حضرت علی(ع)، اهل بیت و امام حسین(ع) ارادت خود را اعلام می دارند و این چه تفکر شومی است که افرادی که اهل بیت رسول الله(ع) را دوست بدارند کافر به حساب آیند همچنان که امروز گروهای تکفیری داعش، آل ابی سفیان و آل سعود در یک جریان تفکری هستند.

نماینده مردمان کردستان در مجلس خبرگان رهبری به نقل وعده ای از ابن تیمیه اشاره کرد و گفت: ابن تیمیه گفت کسی که به فقه شافعی مذهب معتقد است و کلامش علی است این "مرتد" است و این همان جنایتی است که در زمان امام حسین(ع) در کربلا علیه خردسال، جوان، زن، مرد و سالخورده به انجام رساندند چون نگاهشان این است کسانی که به اهل بیت(ع) عشق بورزند مسلمان نیستند.

آل سعود رفتار یزید را تکرار می کند

وی گفت: آل سعود کاری می کند که یزید انجام داد آنها پیروان ابوسفیان هستند نه پیروان محمد بن عبدالله(ص) و این همه جنایت را بر مسلمانان روا می دارند.

حسینی شاهرودی اضافه کرد: پیروان ابوسفیان و یزیدیان در همان لحظه با وجود ۴ هزار سپاه در مقابل ۷۲ تن از یاران امام حسین(ع) ایستادند و در همان لحظه آنها پیرو ابی سفیان بودند و امروز پیرو محمد بن عبدالوهاب اند.

مسلمانان شافعی مذهب ارادت خاص به امام حسین(ع) دارند

وی به ارادت خاص مسلمانان شافعی مذهب نسبت به امام حسین(ع) اشاره کرد و گفت: شاعر شیخ رضا طالبانی در وصف امام حسین(ع) آمده است که نقل کرده اند

لافتی از عشق حسین است و سر بر گردن است/ عشقبازی سر به میدان افکندن است.

آل سعود و آل ابوسفیان خونخوار هستند

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه کسانی هستند که برای احیای دین اسلام خون می دهند و کسانی هستند که برای از میان بردن اسلام خون می گیرند خاطرنشان کرد: آل سعود و آل ابوسفیان خونخوار هستند و خون مسمانان را می خورند و دستشان در دست آمریکایی ها و اسرائیل است و سلاح خود را علیه کشتار مسلمانان در کشورهای منطقه از طریق ایالات متحده، اسرائیل، انگلیس و رژیم صهیونیستی آماده میکنند و جنایت هایی که در کشور سوریه و کشور عراق پیش مییاید به دست آل سعود با حمایت این کشورهاست.

وی گفت: بحث کشتار مسلمانان توسط آل سعود و آل ابوسفیان شیعه و سنی نیست بلکه با همه مسلمانان تفرقه و اختلاف دارند چون اصالتاً یهودی و صهیونیست هستند و اصل و نسب آل سعود به یهود برمی گردد.

نماینده مردمان کردستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به فرمایش امام راحل(ره) به دو نوع اسلام در جهان اشاره کرد و گفت: یک نوع اسلام ناب محمدی(ص) و دیگری اسلام آمریکایی و بدلی است چرا که ایالات متحده با اسلام مخالف است و تا مکانی که بتواند با شما می جنگد.

دشمنان اسلام دنبال ایجاد تفرقه در بین مسلمانان هستند

وی به تلاش دشمنان اسلام و کشور برای ایجاد تفرقه در بین مسلمانان اشاره کرد و گفت: آنها هر کاری که کردند قادر نبودند با یاران از جهت بیرونی درگیر شوند به همین علت سعی کردند از داخل کشور وارد عمل شوند و با به راه انداختن جریان تفرقه و اختلاف، ایجاد ناامنی و ترور کردن وارد عمل شدند که باز هم قادر نبودند.

حسینی شاهرودی با اشاره به جریان سفیانی در منابع کتاب های اهل سنت اضافه کرد: سفیانی یک فرد خاص نیست بلکه جریانی است از طرف طرفداران و یا کسانی که پیرو خط ابوسفیان هستند و وقتی که این جریان نابود بشود اسلام بر همه جا سیطره مییابد.

داعش علمای اهل سنت در شهر موصل کشور عراق را اعدام کرد

وی با اشاره به جریان وهابیت در داخل اسلام اظهار کرد: جریان پدید آوردن وهابیت در داخل اسلام جریانی نفاقی است که می خواهند از درون اسلام به مسلمانان ضربه وارد کنند چنانچه که امروزه گروهک تروریستی داعش با اشکال گوناگون مسلمانان را کشتار و قتل عام می کند و حتی علمای اهل سنت در شهر موصل کشور عراق را اعدام کردند.

اربعین حسینی همایش بزرگ وحدت مسلمانان است

نماینده ولی فقیه در استان کردستان همایش بزرگ مسلمانان در اربعین حسینی را اکران بزرگ آگاهی داشت و خاطرنشان کرد: اربعین حسینی علامت روشنگری مسلمانان و بزرگ ترین همایش در دنیاست.

وی به دیدگاه امام شافعی در رابطه با حضرت علی(ع) اشاره کرد و گفت: امام شافعی در رابطه با حضرت علی(ع) دیدگاهشان این بود که حضرت علی(ع) خلیفه به حق بود و همه شرایط خلافت را داشت و در مقابل دشمنان اسلام ایستاد.

عضو شورای مناسب گردهمایی دنیاای تقریب مذاهب با اشاره به توطئه های دشمنان در به راه انداختن اسلام هراسی در کشورهای اسلامی تصریح کرد: آنها با اسلام هراسی می خواستند ذهنیت همه را نسبت به اسلام خراب کنند چنانچه همین کار را کرده بودند و بر اساس تحقیقی که در ایالات متحده به انجام رسانده بودند قبلا ۲۰ درصد مردمان ایالات متحده اعتقاد داشتند که اسلام دین خشونت، خونریزی و کشت و کشتار است اما بعدا با کارهایی که دشمنان به انجام رسانده بودند این رقم به ۴۵ درصد و حتی در بعضی مکان ها به ۹۵ درصد هم رسیده و حتی برخی کشورها اجازه نمی دهند مسلمانان وارد کشورشان شوند.

ایالات متحده و اسرائیل هزینه می کنند تا مسلمانان علیه مسلمانان بجنگند

وی با تاکید گفت: امروز ایالات متحده و اسرائیل هزینه می کنند تا مسلمانان علیه مسلمانان بجنگند و از اسلام جلوه بدی نمایان کنند و یهودی ها و مسیحیان و صهیونیست ها از این کشت و کشتارها نیز حمایت می کنند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: آل سعود در انقلاب مصر دست داشت که پیروز نشد و حتی در کودتای کشور ترکیه هم پشت سر این قضیه واقع بود و امروز اگر جریانی ضداسلامی در مهمانیهای عزاداری صورت می گیرد دور از انتظار نیست چرا که آنان همیشه علیه مسلمانان حضور می دارند.

زیارت اربعین امام حسین(ع) نماد اتحاد مسلمانان است

وی گفت: زیارت اربعین امام حسین(ع) نماد اتحاد مسلمانان است چرا که امام حسین(ع) خون دل خود را داد که مردمان را بیدار کند چون در طول تاریخ دشمنان از جهالت ما مسلمانان سواستفاده کردند و این جریان سفیانی از اول در مقابل پیامبر اسلام(ص) ایستاد و تا آخر هم در مقابل بچه پیامبر و امام زمان(عج) ادامه خواهد داشت.

حسینی شاهرودی اضافه کرد: جریان سفیانی تا زمان ظهور امام زمان ادامه دارد و امام زمان(عج) آن را از میان میبرد و اسلام دنیاای خواهد شد و این جریان نابود خواهد شد.

عزاداران در همه مسائل باید به حضرت امام حسین(ع) اقتدا کنند

وی اظهار کرد: عزاداران در همه مسائل باید به حضرت امام حسین(ع) اقتدا کنند چون از حرکت حضرت امام حسین(ع) تا شهادت ایشان هیچ موردی نبود که بین مسلمانان اختلاف و تفرقه بیندازد و برگزاری مهمانیهای عزاداری و تیپ عزا پوشیدن اظهار عشق و مودت است چون امام حسین(ع) باعث شد تا دین اسلام از بدیع احیا شود.

صهیونیست ها وهابیت و بهایت را تقویت می کنند

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: باید همه مسلمانان در اسلام وحدت را حفظ کنند و هوشیار باشند چون دشمنان در طول تاریخ چه در بین اهل سنت و چه در بین اهل تشیع جریانات و اختلافاتی بوجود آوردند تا در بین مسلمانان اختلاف و تفرقه بیندازند و الان صهیونیست ها دو جریان وهابیت و بهایت را تقویت می کنند.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری گفت: رهبر معظم انقلاب در این باره رسماً فرمودند که این شیعه انگلیسی است و از انگلیس تغذیه می شوند و وقتی می خواهند در رابطه با امام حسین(ع) انحراف بوجود آورند قمه خانمی را ترویج می کنند و می گویند زنجیرهایی بزنید که گوشت بدن کنده شود و این کار همان کاری است که وهابیت با کشت و کشتار باعث وهن اسلام می شوند و آنها هم می خواهند از این طریق باعث وهن اسلام شوند.

آل سعود شبکه های ضداهل سنت و تشیع را تغذیه می کند

نماینده مردمان کردستان در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: آل سعود به شبکه های ضداهل سنت و ضد تشیع پول می دهد که به خلفا و اهل پیامبر(ص) فحاشی بگویند در صورتی که در اصل شیعیان و اهل سنت همچین آدم هایی نیستند که به آل پیامبر و اصحاب آن فحاشی بگویند بنابر این خود اینها مزدور هستند و ما باید هوشیار باشیم که در مهمانیهای عزاداری هم بهانه دست دشمنان ندهیم چون همه ما مسلمانان آگاهی میداریم که امام حسین(ع) شخصی است که حضرت رسول اکرم(ص) چقدر برای او ارزش قائل می شد و خداوند از ما می خواهد که به امام حسین(ع) مودت و عشق داشته باشیم.

—————————————————–

مسئول متن : مرجان و.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گل بر رخ رنگين تو تا لطف عرق ديد
««« »»»
در آتش شوق از غم دل غرق گلاب است

آل سعود به شبکه های ضداهل سنت و ضد تشیع پول می دهد/صهیونیست ها "وهابیت و بهایت" را تقویت می کنند

TT / 178 — TP / 9%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات