ادامه رسوایی اخلاقی ترامپ؛ مدارک جنجالی بیشتری منتشر شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

ادامه رسوایی اخلاقی ترامپ؛ مدارک جنجالی بیشتری منتشر شد

خبرگزاری فارس: ادامه رسوایی اخلاقی ترامپ؛ مدارک جنجالی بیشتری منتشر شد

یک هفته پس از انتشار فیلم اظهارات رکیک ترامپ، ادعاهای تازه‌ای در رابطه با وی انتشار داده شده که تندرست اخلاقی وی را بیش از قبل زیر پرسش می‌برد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، با انتشار ویدئوی اظهارات رکیک «جناب دونالد ترامپ» نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده، به چشم مییاید که راه برای دیگر رسانه ها جهت انتشار هرآنچه در رابطه با سوابق اخلاقی وی دارند، گشوده شده است.

روز چهارشنبه روزنامه نیویورک تایمز، شبکه سی بی اس و پایگاه «دیلی بیست» هریک ادعاهایی را در رابطه با ترامپ انتشار داده و صلاحیت اخلاقی وی برای ریاست جمهوری را زیر پرسش بردند.

در گزارش روزنامه نیویورک تایمز، به نقل از دو زن عنوان شده است که ترامپ آن ها را به نحو نامتعارفی لمس کرده است.

یکی از این افراد خانمی ۷۴ ساله به نام «جسیکا لیدز» است که مدعی است سه دهه قبل ترامپ سعی کرده وی را در یک هواپیما مورد تعرض گذارد. مدعی دیگر هم خانمی به نام «راشل کروکس» است که نقل میکنید در سال ۲۰۰۵ زمانی ۲۲ سال داشته، مورد تعرض بدنی ترامپ قرار گرفته است. هر دو این بانوان رفتار زننده ترامپ را با جزئیات شرح داده اند.

با این حال، «جیسون میلر» سخنگوی ترامپ این ادعاها را به کلی رد کرده و نقل کرده است: «تصور اینکه یکی از سرشناسترین تجار دنیا با چنان سابقه نورانیش در زمینه تقویت جایگاه بانوان، کارهایی را که در این گزارش ادعا شده، به انجام رسانده باشد و ضمنا این ادعاها پس از چندین دهه ناگهان یک ماه مانده به انتخابات نمایان ساخته شوند.»

همزمان شبکه هم سی بی اس هم بخشی از یک برنامه تلویزیونی مربوط به سال ۱۹۹۲ را انتشار داده که ترامپ در آن گفتمانی نامتعارف را در رابطه با یک دختربچه مطرح می کند.

وی خطاب به این دختر ۱۰ ساله که در این برنامه حضور می دارد، نقل میکنید ۱۰ سال دیگر با او رابطه برقرار خواهد کرد.

او سال ۲۰۰۶ هم در رابطه با فرزندش ایوانکا اظهارات مشابهی را مطرح کرده و نقل کرده بود: «اگر ایوانکا فرزندم عدم، احتمالا با او قرار قرار میدادم.»

سی بی اس همچنین به اظهارات ترامپ در رابطه با حضورش در میان بانوان نیمه عریان هم اشاره کرده و نگاشته است که وی در یک فایل صوتی مربوط به یک برنامه رادیویی در سال ۲۰۰۵ با افتخار تعریف می کند که چگونه به واسطه اینکه مالک محل برگزاری یک برنامه اکرانی است، قادر هست به اتاق تعویض تیپ بانوان رفته و بین آن ها راه برود.

پایگاه دیلی بیست هم در گزارشی به سابقه اظهارات ترامپ توجه کرده و نگاشته است که او در سال ۱۹۹۲ از «مایک تایسون» بوکسور آمریکایی متهم به تجاوز به یک زن، پاسداری کرده و خانمی را که مورد تجاوز قرار گرفته بود، مقصر آگاهی داشته بود.

********************

نگارنده : آتوسا ظ.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گفتم ای جان جهان دفتر گل عيبی نيست
««« »»»
که شود فصل بهار از می ناب آلوده

ادامه رسوایی اخلاقی ترامپ؛ مدارک جنجالی بیشتری منتشر شد

TT / 101 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال