رهروان نهضت عاشورا سکوت در مقابل مستکبران جهانی را نمی پذیرند


با دیگران به اشتراک بگذارید

رهروان نهضت عاشورا سکوت در مقابل مستکبران جهانی را نمی پذیرند

امام‌جمعه سنقر و کلیایی گفت: رهروان و معتقدان به نهضت عاشورا سکوت در مقابل مستکبران دنیاای را نمی‌پذیرند.

تصویر و عکس   رهروان نهضت عاشورا سکوت در مقابل مستکبران دنیاای را نمی پذیرند

حجت الاسلام مجید صفدری در مکالمه با خبرنگار تسنیم در سنقر و کلیایی با بیان اینکه تفکر ناب اهل بیت(ع) سکوت در مقابل مستکبران ظالم دنیاای را نمی پذیرد اظهار داشت: حرکت عزاداری کشورهای اسلامی دنیا و به مخصوص نظام ایران در جهت حمایت از مظلومان جهان و مقابله با استکبار ظالمان دنیاای است.

امام جمعه سنقر و کلیایی با اشاره به آثار تربیتی نهضت امام حسین(ع) گفت: یکی از درسهای مهم عاشورا درس مقابله با ستم و استکبار بود و مسلمانان باید با تبعیت از این درس همیشگی عاشورا در مقابل ستم دولتهای دیکتاتور و خاندان آل سعود که هر روز جنایت جدیدی را در لبنان، یمن، بحرین، کشور سوریه و کشور عراق رقم می زنند بایستند و مقاومت جهادگونه داشته باشند.

صفدری با بیان اینکه هر ساله شاهد حضور گسترده مردمان ولایتمدار استان کرمانشاه در دسته های عزاداری به مخصوص در ایام تاسوعا و عاشورا هستیم عنوان کرد: ماه محرم خوب ترین فرصتی است که ملتها و جوامع مسلمان خود را به نزدیکترین راه هدایت سیدالشهدا(ع) و اصحاب باوفای ایشان نزدیک کنند.

وی ویژگی عزاداری در ماه محرم را مردمی و باستانی بودن دانست و گفت: هیچگاه مهمانی عزاداری ماه محرم دولتی نبوده و همواره مردمان با حضور مستقیم و خودجوش خود زمینه ساز احیای راه اهل بیت(ع) بوده اند و دولتها تنها وظیفه همراهی و بسترسازی در این عرصه را ایفا کرده اند.

صفدری ظرفیت اجتماعات بزرگ معنوی مردمان را تقویت کننده عمده راه اهل بیت عصمت و طهارت(ع) دانست و اضافه کرد: باید قدر این مجالس عزاداری در نظام جمهوری اسلامی آگاهی داشته شود و تمام توان خود را در راه پاسداری از مظلومان جهان و تقویت اسلام ناب محمدی(ص) مورد استفاده قرار بدهیم.

وی با اشاره به کشتار هر روزه مردمان مظلوم یمن توسط رژیم ملعونه آل سعود گفت: امیدواریم که خون انسانهای بی گناهی که هر روز توسط این رژیم ملعونه بر زمین ریخته می شود مانند خون شهدای کربلا منجر به بیداری اسلامی در تمام ملتهای آزادی خواه شود و به زودی شاهد سرنگونی آل سعود باشیم.

———————————-

تهیه کننده : دنيا ش.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خوش بسوز از غمش ای شمع که اينک من نيز
««« »»»
هم بدين کار کمربسته و برخاسته‌ام

رهروان نهضت عاشورا سکوت در مقابل مستکبران جهانی را نمی پذیرند

TT / 38 — TP / 10%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات