تشدید نظارت بر مزایا و تسهیلات دریافتی کارکنان دولت


با دیگران به اشتراک بگذارید

تشدید نظارت بر مزایا و تسهیلات دریافتی کارکنان دولت

دبیر فراکسیون شفاف‌سازی و سالم‌سازی اقتصاد و انضباط مالی مجلس گفت: لایحه‌ای در مجلس در دست بررسی است که نظارت بر حقوق، مزایا و تسهیلات دریافتی کارکنان دولت را مورد نظارت بیشتر قرار می‌دهد و کلیات آن مورد موافقت قرار گرفته است.

تصویر و عکس   تشدید نظارت بر مزایا و تسهیلات دریافتی کارکنان دولت

جلیل رحیمی در مکالمه با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: نقش شفاف سازی حقوق مدیران ارشد توسط یکی از نمایندگان تهران نگاشته شده که هم اکنون در دست بررسی بوده اما هنوز به ثبت رسانده نشده است.

وی ادامه داد: کلیات این نقش بر این مبناست که بر میزان دریافتی، مزایا و تسهیلات مدیران و تمام کارکنان نظارت بیشتری انجام شده و به نحوی این نظارت ها صورت گیرد که دریافت ها به صورت کامل در موارد قانونی جای داده شود.

دبیر فراکسیون شفاف سازی و سالم سازی اقتصاد و انضباط مالی مجلس تصریح کرد: همچنین در این لایحه سقف دریافتی نیز برای مدیران و کارکنان در رده های گوناگون انتخاب شده که بحث و بررسی در رابطه با آن در حال انجام است.

رحیمی با اشاره به لزوم سرمایه گذاری خارجی در مناطق آزاد، بیان کرد: دولت لایحه ای در رابطه با تسهیل سرمایه گذاری در اختیار مجلس شورای اسلامی گذاشته که جزئیات آن در دست بررسی است. برخی از بندهای این لایحه شامل تأمین تضامین سرمایه گذاری و اختیار تملک زمین برای خارجی ها در مناطق آزاد بوده که هنوز به تصویب نرسیده و در حال بررسی است.

*لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در بخش نظر بنويسيد*

گردآوری توسط: ژاله ح.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گل بی رخ يار خوش نباشد
««« »»»
بی باده بهار خوش نباشد

تشدید نظارت بر مزایا و تسهیلات دریافتی کارکنان دولت

TT / 31 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال