۸ چاره دیزاین و طراحی چیدمان سرویس بهداشتی کوچک! (۸ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

۸ ترفند طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک!

همیشه ترفندهای دکوراسیونی قادر هستید راه باز کن فضاهای کوچک دکوراسیونی شما باشد. زمانی فضای سرویس بهداشتی شما کوچک است نیز، ترفندهای دیزاین هوشمندانه قادر هستید به سادگی فضای سرویس بهداشتی شما را دو برابر کنید.
وب‌سایت چیدانه: همیشه ترفندهای دکوراسیونی قادر هستید راه باز کن فضاهای کوچک دکوراسیونی شما باشد. زمانی فضای سرویس بهداشتی شما کوچک است نیز، ترفندهای دیزاین هوشمندانه قادر هستید به سادگی فضای سرویس بهداشتی شما را دو برابر کنید. کافی است این ترفندهای هوشمدانه را بشناسید و برای دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک خود از آن استفاده نمایید، پس با این مطلب از ما همراه باشید تا با هم با ترفندهای دیزاین سرویس بهداشتی کوچک آشنایی پیدا کنیم. با ما همراه شوید.

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک: توالت دیواری

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس 8 ترفند دیزاین دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک!

در دیزاین سرویس بهداشتی کوچک برای استفاده بیشتر از فضا مورد استفاده قرار دهی سیستم توالت های فرنگی هنگ (دیواری) به خوبی قادر هست فضای کمتری را در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک اشغال نماید.

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک: شیر آلات دیواری
تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس 8 ترفند دیزاین دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک!

همان طور که در بند پیش اشاره شد در دیزاین سرویس بهداشتی کوچک بهتر است از دستگاه های هنگ بهره گرفته شود. بهره گیری از شیر آلات هنگ نیز همانند فلاش تانک ها قادر هست در اشغال کمتر فضای داخلی سرویس بهداشتی شما نقش داشته باشد.

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک: توالت عالی
تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس 8 ترفند دیزاین دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک!
انتخاب توالت عالی در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک یکی از اصلی ترین عوامل می باشد. در انتخاب توالت عالی به مقیاس توجه مخصوص ای داشته باشید.
دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک: فلش تانک توکار
تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس 8 ترفند دیزاین دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک!

فلاش تانک های توکار در واقع همان سیفون های شایع در فضای سرویس های بهداشتی است که همه ی ما با آن ها آشنایی داریم. اما در واقع این فلاش تانک ها به صورت مخفی پشت دیوار سرویس بهداشتی شما قرار می گیرد و توسط یک پنل کلید کوچک که روی دیوار نصب می شود توانایی مهار و هدایت را دارد. و خوب ترین گزینه برای دیزاین سرویس بهداشتی کوچک می باشد.

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک: آینه
تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس 8 ترفند دیزاین دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک!

همه ی ما از تاثیر آینه در دیزاین داخلی فضاهای کوچک آگاه هستیم. سرویس های بهداشتی کوچک نیز از این قاعده مستثنی نیستند و به سادگی با کمک یک آینه در دیزاین سرویس بهداشتی کوچک قادر هستید فضای آن را دو برابر کنید.

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک: کمد و کابینت
تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس 8 ترفند دیزاین دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک!

هیچ وقت به دلیل کوچولوای فضای سرویس بهداشتی تان خود را از داشتن کمد و کابینت محروم نکنید، توجه داشته باشید که کابینتها در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک شما را از بی نظمی نجات می دهند و به وسایل و وسایل شما سر و سامان میدهند.

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک: تلفیق حمام و سرویس بهداشتی
تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس 8 ترفند دیزاین دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک!

زمانی سرویس بهداشتی شما با حمام تان مشترک است خوب ترین گزینه برای جدا سازی این دو فضا از یکدیگر دیوار شیشه ای می باشد چرا که به خاطر شفاف بودن دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک شما را دلبازتر نمایان خواهد کرد.

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک: بهره گیری از روشویی دیواری
تصویر و عکس شماره ۸ ⇩تصویر و عکس 8 ترفند دیزاین دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک!

همان طور که نقل شد بهره گیری از عناصر دیواری در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک شما مانع از کوچک شدن فضای داخلی تان می شود و انتخاب نوع دیواری آن به بزرگتر دیده شدن فضای داخلیتان یاری میرساند.

*با تشکر از حسن انتخاب شما*

گردآوری توسط: سميرا د.

دکوراسیون و هنر در بخش خانه سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ابر آذاری برآمد باد نوروزی وزيد
««« »»»
وجه می می‌خواهم و مطرب که می‌گويد رسيد

۸ چاره دیزاین و طراحی چیدمان سرویس بهداشتی کوچک! (۸ عکس)

TT / 148 — TP / 27%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال