اپل آیفون ۷ پلاس را از نزدیک بشناسید (۷ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

آیفون ۷ پلاس را از نزدیک بشناسید

با گوشی آیفون ۷ پلاس ، اپل خود را در مقابل پرسش تکراری در رابطه با دیزاین یافت که چه چیزی را برای کاربران وقتی آیفون ۷ پلاس را میبینند باید پیشنهاد کنیم.
وب‌سایت تک فارس – سعید مزارعی: چندین سال پیش ، اپل ( که همیشه تولید کنندگان گوشی های هوشمند را مجبور می کرد در مسیر او حرکت کنند ) ظاهرا نهایتا به بازارها و علایق واکنش نمایان کرد و یک تغییر عظیم در سایز گوشی های تولیدی خود به انجام رساند. اپل از آیفون ۵ به بعد دست به تولید گوشی هایی با صفحه اکران بزرگتر زد، اما ۲ سال پیش اپل با تولید آیفون ۶ در دو نمونه با اندازه ی ۴٫۷ و ۵٫۵ اینچی همه را شگفت زده کرد.
این گوشی عالی کسانی است که از صفحه اکران بزرگ خوششان می آید و اپل امسال علاوه بر صفحه اکران بزرگ تر علل بسیار خوبی برای خداحافظی از گوشی کوچولوتر و کوچ به این مدل به کاربران پیشنهاد کرده است.
تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس آیفون 7 پلاس را از نزدیک بشناسید
آیا واقعا این دستگاه دوربین دوگانه هیجان انگیز هنگام عکاسی کاربران شگفت زده خواهد کرد؟ آیا مقدار رم اضافه این گوشی، کارایی آن را نیز زیاد میکند؟ و آیا بزرگ ترین باتری به کار رفته در آیفون ها عمر این گوشی را بیشتر می کند؟ قصد داریم در این مقاله به بررسی عمقی این گوشی توجه بکنیم تا پاسخ همه ی سوالات شما را بدهیم.
چیزهایی که در جعبه ی این گوشی قرار دارند عبارتند از :

اپل آیفون ۷ پلاس هدفون های ایرپاد با درگاه لایتنینگ آداپتو تبدیل لایتنینگ به جک آنالوگ ۳٫۵ میلی متری آداپتور شارژر کابل USB به لایتنینگ دفترچه راهنما پیشنهادهای مطمئنی برچشپ های گوناگون

دیزاین

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس آیفون 7 پلاس را از نزدیک بشناسید
تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس آیفون 7 پلاس را از نزدیک بشناسید
تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس آیفون 7 پلاس را از نزدیک بشناسید

با گوشی آیفون ۷ پلاس ، اپل خود را در مقابل پرسش تکراری در رابطه با دیزاین یافت که چه چیزی را برای کاربران وقتی آیفون ۷ پلاس را میبینند باید پیشنهاد کنیم. آیا شما رویکرد امن را میبرگزید و به کاربران دیزاین را که سال گذشته از آن استقبال کردند را می دهید؟ و یا تلاش می کنید چیزی برجسته تر و چشم نواز و جدید را آزمایش کنید ، البته این امکان که دیزاین جدید همیشه باعث جلب نظر مشتری نمی شود هم وجود دارد.

در آخر اپل قسمتی از هر دو را میبرگزد و به خصوص در رابطه با آیفون ۷ پلاس، اپل سعی می کند چیز تازه ای را به کاربر اعتا کند و تمامی ریسک های آن را هم می پذیرد.

همانند آیفون ۷ و ۶s ، گوشی های آیفون ۷ پلاس و ۶s پلاس هم بسیاری از المان های دیزاین را با هم به اشتراک قرار داده اند، اما تفاوت هایی هم با همدیگر دارند که به آسانی قابل فهمیدن است. بزرگترین تغییر در گرم به دیزاین این گوشی مربوط به دوربین دوگانه آن است که از پشت گوشی بیرون زده است و شرکت اپل این لنز درازتر را به خوبی در پشت این گوشی گنجانده است.

ما زیاد ضروری نیست در رابطه با نقاط متفاوت در دیزاین این گوشی ها صحبت بکنیم. تنها کافیست به این گوشی نگاه کنید تا در گام دوم متوجه خطوط آنتن جدید و زیبای این گوشی شوید. حداقل این خطوط آنتن مثل گذشته دقیقا در پشت گوشی نیستند تا ظاهر آن را زشت کند و این خطوط به خوشگلی به گوشه های بالا و پایین گوشی رسانده شده اند.

به لطف رنگ سیاه جدید و هم رنگ بودن با خطوط آنتن، عملا متوجه این خطوط نمی شوید. همچنین شاهد یک تغییر در جلوی این گوشی ها هستیم و دکمه ی خانه ی باستانی که یک دکمه ی قابل کلیک بود با یک دکمه ی خازنی جدید جایگزین شده است. هنگامی که بر روی این دکمه ی جدید کلیک می کنید حس فشردن یک دکمه ی قرار می داری را میگیرید و همچنان هم این دکمه میزبان حسگر اثر انگشت است. با این تفاوت که هنگام فشردن این دکمه دیگر جا به جا نمی شود.

در عوض اپل به این دکمه ی جدید ویژگی حساسیت به فشار را بوجود آورده است که با مدد موتور تپتیک که در زیر آن قرار دارد یک ویبره را هنگام فشار بوجود مییاورد تا با این کار به فشار کاربر واکنش نمایان کند و حس ” کلیک کردن ” قرار می داری را مانند دکمه های کهنه القا کند ولی این کار را با یک تکنولوژی توسعه یافته به انجام میرساند. حتی با موتور تپتیک هم نمی توان حس قرار می داری کلیک کردن قرار می داری را احساس کرد اما باز هم این دکمه ی جدید هم کمی این حس را میرساند.

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس آیفون 7 پلاس را از نزدیک بشناسید

نقش و ساختار دکمه ها عوض نشده و مشابه سال پیش ( و سال های پیش تر ) است ، اما مکان قرارگیری و تعداد پورت ها دچار تغییرات گسترده ای شده است و شرکت اپل بر آن شده که پورت آنالوگ خروجی صدای . میلی متری را کنار زنید. این قضیه موضوعی است که نیاز به بحث عمیق تری دارد که بعدها به آن توجه میکنیم.

در رابطه با سایز و اندازه و ظاهر کلی گوشی گوشی آیفون ۷ پلاس دقیقا مشابه و هم اندازه ی گوشی آیفون ۶s پلاس است ( البته به جز شکل ظاهری دوربین دوگانه پشت ) و همچنین وزن این گوشی کمی کاهش یافته و از ۱۹۲ گرم به ۱۸۸ گرم کاهش یافته است.

بعد از سال ها ، اپل به این ایده رسیده است که همه ی کاربران آیفون نمی خواهند گوشی هایی داشته باشند که دقیقا شبیه هم باشند و خوب تر است که این شرکت گزینه های بیشتری در اختیار آن ها گذارد. امسال شاهد این بودیم که علاوه بر رنگ های آشنا طلایی ، نقره ای و رز گلد ، دو رنگ سیاه جدید هم به رنگ های این گوشی افزوده شده است : یک از این رنگ ها سیاه مات و دیگری سیاه براق است.

برای این انتقاد و بررسی ما رنگ سیاه متداولی یا همان سیاه مات را در اختیار داشتیم، همچنین ثابت شده است که رنگ سیاه براق این گوشی به همین آسانی ها یافت نمیشود. البته افزوده شدن این دو رنگ جدید بهایی داشته و بهای آن هم کنار زده شدن رنگ قبلی یا همان خاکستری فضایی ) نقره ای تیره تر ) بود.

بالاخره اپل گوشی امسالش را به عنوان یک گوشی ضد آب عرضه کرد که با داشتن گواهینامه ی IP67 در برابر آب و گرد و غبار مقاوم است. اپل از هیچگونه کاوری برای پوشاندن پورت های این گوشی برای ضد آبی آن بهره نگرفته است و قادر بوده بدون اینکه ظاهر گوشی دست خوش تغییر و یا خراب شود گوشی خود را ضد آب کند.

تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس آیفون 7 پلاس را از نزدیک بشناسید
اما پیش از اینکه با داشتن گوشی آیفون ۷ پلاس درون آب بپرید به نصیحت ما گوش کنید : این امکان می دارد اولین گوشی ضد آب شرکت اپل باشد ، اما خود شرکت اپل هم هشدار داده است که امکان می دارد این مقاومت در طول زمان کاهش کشف کند و شرکت اپل خود را از هرگونه مسئولیتی در قبال گارانتی کردن این گوشی برای معضلات مربوط به نفوذ آب کنار کشیده است.

صفحه اکران

در حالی که امکان می دارد دوربین دوگانه کلیه نظرات و خبرها را در رابطه با گوشی آیفون ۷ پلاس به خود اختصاص دهد ، اما اگر با یک چیز بخواهیم گوشی آیفون ۷ پلاس را تعریف کنیم آن یک چیز صفحه اکران ۵٫۵ اینچی این گوشی است.

اپل از وقتی که گوشی با این اندازه تولید کرده از رزلوشن یکسان ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ یا همان FULL HD برای این گوشی ها بهره گرفته است، اما قادر نیستیم کاملا بگوییم که صفحه اکران این گوشی با هیچگونه بهبودی رو به رو نشده است. با اینکه اندازه و رزلوشن این گوشی عوض نشده است، اما میزان روشنایی و طیف رنگی آن افزایش یافته است.

به نقل کرده ی اپل ، صفحه اکران هر دو گوشی به میزان یکسانی پیشرفت کرده و بهبود کشف کرده اند : میزان روشنایی آن ها به ۶۲۵ نیت رسیده و وسعت رنگ گسترده تری را پوشش می دهد و می تواند با دقت بیشتری و طیف وسیع تری سایه تولید کند.

تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس آیفون 7 پلاس را از نزدیک بشناسید
آیفون ۷ پلاس در واقع در تست های گرفته شده توسط ما کمی روشن تر به چشم آمد و تا بیشتر از ۶۷۰ نیت بالا رفت.

همانند آیفون ۷ شما قادر هستید میزان روشنایی آن را بر روی روشنایی خودرکار گذارید. در حالت دستی قادر هستید تا ۵۷۰ نیت آن را زیاد بکنید که میزان خوبی از روشنایی است.

______________________

گردآوری از : سياوش م.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مگر گشايش حافظ در اين خرابی بود
««« »»»
که بخشش ازلش در می مغان انداخت

اپل آیفون ۷ پلاس را از نزدیک بشناسید (۷ عکس)

TT / 224 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال