چرا کی روش بازوبند تیم ملی را به پرسپولیسی ها نمی دهد


چرا کی روش بازوبند تیم ملی را به پرسپولیسی ها نمی دهد

کاپ : در بازی با ازبکستان با توجه به نیمکت‌نشینی دو کاپیتان اصلی، بازوبند تیم ملی بر بازوی مدافع باتجربه پرسپولیس بسته شود.اگر چه بدنه تیم ملی در حال حاضر پرسپولیسی شده، اما بازیکنان این تیم کماکان در حسرت بستن بازوبند کاپیتانی به سر می‌برند.

 

انتظار می‌رفت در بازی با ازبکستان با توجه به نیمکت‌نشینی اشکان دژاگه و آندرانیک تیموریان، بازوبند کاپیتانی بر بازوی سید جلال حسینی بسته شود، اما در کمال تعجب کارلوس کی‌روش این بازوبند را به مسعود شجاعی سپرد! کی‌روش اوایل حضورش در ایران هم بین علی کریمی و جواد نکونام، نفر دوم را به عنوان کاپیتان تیمش انتخاب کرد تا سروصداهایی به پا شود.


با وجود اینکه سید جلال بالای 100 بازی ملی دارد و شجاعی نزدیک به 70 بازی ملی، به نظر می‌رسد مربی پرتغالی در بحث انتخاب کاپیتان تاکید ویژه‌ای روی "تجارب بین المللی" دارد.

[ منبع این خبر سایت ایران مطلب می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات