۱۶۹ طرح بخش کشاورزی کرمانشاه به تصویب بانک ها رسید


با دیگران به اشتراک بگذارید

۱۶۹ طرح بخش کشاورزی کرمانشاه به تصویب بانک ها رسید

خبرگزاری فارس: 169 طرح بخش کشاورزی کرمانشاه به تصویب بانک‌ها رسید

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کرمانشاه بر رفع معضلات واحدهای تولیدی بخش کشاورزی از طریق بانک‌ها و دستگاه‌های ذی‌ربط تأکید کرد و نقل کرد: تاکنون ۱۶۹ طرح بخش کشاورزی به تصویب بانک‌ها از جمله بانک کشاورزی رسیده است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از کرمانشاه، رضا رحیمی صبح امروز در جمع خبرنگاران یکی از سیاست های استان را برای غلبه بر بیکاری ایجاد اشتغال مولد در بخش کشاورزی عنوان کرد و اظهار داشت: رفع موانع تولید در بخش کشاورزی از اولویت های اصلی در برنامه کاری استان است.

معاون استاندار بر حل معضلات واحدهای صنعتی راکد در صنایع تبدیلی کشاورزی تاکید کرد و نقل کرد: معضلات چندین واحد تولیدی بررسی و راه کارهای عالی برای برون رفت و توافق بانک عامل به ثبت رسانده شده است، برای هر کدام از این موارد که معضلات خاص خود را دارند موضوعات آن ها چک میشود و نکاتی که نیاز به بر آن شوی دارد در جلسات مربوطه مطرح و در دستور کار بانک ها یا اداره کل مالیاتی قرار می گیرد.

وی ادامه داد: گزارشی از روند نقشهایی که در قالب سیستم بهین کشف کن که در واقع همان عملی کردن اقتصاد مقاومتی است در جلسات ارائه می شود و قابل ذکر است تا به امروز ۱۶۹ طرح بخش کشاورزی به تصویب بانک ها از جمله بانک کشاورزی رسیده است.

رحیمی از افزایش سهمیه بانک کشاورزی در رابطه با سامانه بهینه کشف کن گزارش کرد و بیان کرد: مذاکراتی در خصوص افزایش اعتبارات بانک کشاورزی برای توجه کرد و افتتاح مجدد واحدهای راکد استان با وزارت جهاد کشاورزی صورت گرفته است .

این مسؤول برحل و رفع معضلات واحدهای تولیدی بخش کشاورزی از طریق بانک ها و سیستم های ذی ربط تأکید کرد و اضافه کرد: باید روند افتتاح واحدهای تولیدی را در دستور کار سیستم های استان گذاریم.

____________________________________

تهیه و تدوین: دل آرام د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بجز ابروی تو محراب دل حافظ نيست
««« »»»
طاعت غير تو در مذهب ما نتوان کرد

۱۶۹ طرح بخش کشاورزی کرمانشاه به تصویب بانک ها رسید

TT / 50 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال