جذب نیرو در ستاد اجرایی برنامه پزشک خانواده


ستاد اجرایی برنامه پزشک خانواده با هدف استفاده از پزشکان و پیراپزشکان داوطلب جهت همکاری در برنامه پزشک خانواده دعوت به همکاری می نماید،لذا از شما متقاضی محترم تقاضا می نمائیم در صورت تمایل فرمهای الکترونیک پیوست را به صورت دقیق و صحیح تکمیل نموده و فایل الکترونیک تصویر مدارک ذیل را در محل مربوطه بارگذاری نمائید.
۱. تصویر پروانه دائم جهت پزشکان و پیراپزشکان مشمول پروانه دائم
۲. تصویر شناسنامه صفحات اول
۳. تصویر کارت ملی
۴. تصویر آخرین مدرک تحصیلی(ویژه پیراپزشکان)
۵. تصویر پروانه مطب / دفترکار معتبر(ویژه پزشکان و پیراپزشکان دارای پروانه)
۶. اسکن عکس۴*۳ (فرمت فایل jpg و سایز آن حداکثر ۳۰۰KB باشد.)
اینجانب کلیه مندرجات قید شده در این فرم را به طور صحیح تکمیل می نمایم و چنانچه مواردی خلاف واقع مشاهده گردد ستاد اجرایی برنامه پزشک خانواده مجاز است همکاری خود را در هر مقطع با اینجانب راسا و یکجانبه قطع و بنا به میل خود در آن تجدید نظر نماید.

تکمیل این فرم نیز هیچگونه تعهد استخدامی و بکارگیری برای ستاد اجرایی برنامه پزشک خانواده ایجاد نخواهد نمود.

 

لازم به توضیح است ، چنانچه عملیات ثیت اطلاعات تا مرحله پایانی و صدور کد رهگیری انجام نشده باشد ؛ می توانید با مراجعه به بخش پیگیری و ثبت کد ملی و شماره شناسنامه خود اطلاعات مربوطه را تا مرحله ای که ثبت نموده اید مشاهده و عملیات ثبت نام را از آن مرحله ادامه دهید .

 

لینک سایت

[ منبع این خبر سایت استخدام می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال