جزئیات رویداد هالووین بازی Overwatch منتشر شد


طبق آخرین اخبار منتشر شده از سوی استودیو بلیزارد، ناشر و سازنده بازی Overwatch، یک رویداد بسیار جالب بنام Overwatch Halloween Terror برای این بازی در نظر گرفته شده است. در این رویداد بازیکنان می‌توانند در محیط‌های شهری که به‌سبک هالووین تزئین شده‌اند به بازی کردن پرداخته و آیتم‌های مخصوص هالووین را بدست بیاورند. همچنین یک حالت PVE جدید بنام Brawl: Junkenstein's Revenge نیز برای بازی تعبیه شده است.

در این حالت مشارکتی بازیکنان با Zomnicها (زامبی‌های ربات مانند) روبرو شده و می‌بایست آن‌ها را از بین ببرند. همچنین ویژگی جالب دیگری که برای این بخش کمپین مانند در نظر گرفته شده، حضور قهرمان‌های بازی در پوشش‌های هالووین بوده که می‌بایست با آن‌ها به مبارزه کردن بپردازید. برای مثال Dr. Junkenstein (قهرمان جانکارت)، Junkenstein's Monster (قهرمان رُدهوگ)، The Reaper (قهرمان ریپر) و The Mmysterious Witch (قهرمان مرسی).

حال جدای از این قهرمان‌های نام برده که ظاهرا در یک سوی میدان قرار گرفته‌اند، سایر قهرمان‌ها با ظاهر هالووین خود نظیر The Alchemist (قهرمان آنا)، The Archer (قهرمان هانزو)، The Gunslinger (قهرمان مک‌کری) و The Soldier (قهرمان سرباز ۷۶) می‌بایست با گروه ذکر شده به مقابله پرداخته و از قلعه Adlersbrunn محافظت کنند. تیم سازنده در این باره می‌گوید:

قهرمان‌های بازی باید با یکدیگر همکاری کرده و بر اساس استراتژی و کار تیمی خود، جلوی حملات زامنیک‌ها را بگیرند. در آخر آیا می‌توانید خونسردی خود را هنگام مبارزه با هیولا Junkenstein حفظ کنید؟

همچنین به مناسبت این رویداد، بلیزارد کامیک Junkenstein را معرفی کرد. در جریان این کامیک داستان دکتر جانکشتین روایت می‌شود که یک شیمیدان و دانشمندی است که برای لرد آلدرزبران کار می‌کرده است. در آخر علاوه‌بر تمامی موارد ذکر شده، ۱۰۰ آیتم تزئیناتی مختلف هالووین نظیر اسپری، آیکون و پوشش ظاهری برای تمامی قهرمانان بازی در نظر گرفته شده که از طریق جعبه‌های بازی می‌توانید آن‌ها را بدست بیاورید. در ادامه می‌توانید عکس‌های این رویداد را تماشا کنید.

[ منبع این خبر سایت زومیت می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال