سرمایه گذاری میلیاردی MTN در استارت آپ ایرانی اسنپ، دستگاه حمل و نقل داخل شهری کشور را متحول می کند


با دیگران به اشتراک بگذارید

سرمایه گذاری میلیاردی MTN در استارت آپ ایرانی اسنپ، سیستم حمل و نقل درون شهری کشور را متحول می کند

حتماً تا به حال نام نرم افزار اسنپ به گوش شما رسیده است. استارت آپی که قصد دارد خدمات خواست ماشین مانند اوبر را در کشورمان عرضه کند و در این راه بسیار مصمم و با برنامه عمل می‌کند. این سرویس علاوه بر ایده خوب از پشتوانه مالی عالی ای هم برخوردار بوده و به تازگی با سرمایه گذاری مجدد شرکت های بزرگ افق جلو روی بزرگتری را جلو روی خود می‌بیند.

تصویر و عکس سرمایه گذاری میلیاردی MTN در استارت آپ ایرانی اسنپ، دستگاه حمل و نقل درون شهری کشور را متحول می کند

اسنپ، اولین و بزرگترین شرکت نرم افزاری خواست ماشین در کشورمان، سرمایه عظیمی از MTN گرفت. روابط عمومی اسنپ چندین روز گذشته اعلام کرد شرکت MTN هفته گذشته، ۲۰ میلیون یورو به میزان سرمایه‌گذاری خود در این شرکت و دیگر شرکت‌های زیرمجموعه گروه اینترنتی کشورمان اضافه کرد.  این افزایش سرمایه با هدف سرعت بخشیدن به رشد این اپلیکیشن و توسعه خدمات آن در دیگر شهرهای کشورمان انجام شده است.

اسنپ به عنوان اولین اپلیکیشین خواست ماشین در کشورمان، از سال ۱۳۹۳ تاکنون با میانگین رشد ماهیانه ۱۰۰درصدی قادر بوده به یکی از هنرپیشگان عمده تجارت ‌الکترونیک در کشورمان مبدل شود. این اپلیکیشن با ده ها هزار کاربر به‌عنوان رانندگی کننده و صد ها هزار کاربر به‌عنوان مسافر قادر بوده به یکی از سیستم‌های حمل و نقل هوشمند در شهر تهران مبدل شود. این اپلیکیشن همچون دیگر اپلیکیشن‌های مشابه مثل Uber در ایالات متحده و Didi Chuxing در چین قادر بوده توجه رانندگان و مسافران درون شهری را به خود جلب کند.

اسماعیل جارودی، قائم مقام شرکت MTN در خاورمیانه و شمال آفریقا درباره این سرمایه‌گذاری نقل کرد: «ما از ابتدای راه‌اندازی اسنپ فعالیت آن را به دقت زیر نظر داشتیم و تحت تاثیر موفقیت و قدرت اسنپ برای فراگیر کردن این دستگاه در تهران و افزایش تعداد کاربران آن قرار گرفتیم. آنها کامیاب شده‌اند طی مدت کوتاهی بازار خواست اینترنتی ماشین در کشورمان را در اختیار بگیرند و حالا  MTN  به ادامه این مشارکت بسیار امیدوار است. »

شهرام شاهکار، مدیرعامل اسنپ، نیز درباره این افزایش سرمایه توضیح داد: «این سرمایه‌گذاری به ما مدد می‌کند تا بتوانیم خدمات اسنپ را در دیگر شهرهای کشورمان نیز گسترش دهیم و امکان دسترسی به این خدمت استثنایی را برای همه مردمان کشورمان فراهم کنیم. ما به عنوان اولین و بزرگترین اپلیکیشن خواست ماشین که در کشورمان تولید و پیشرفته، به آنچه همگی تا اینجا به دست آورده ایم افتخار میکنیم و به تحکیم موقعیت خودمان به عنوان پیشتاز بازار، با پشتیبانی قوی از سمت MTN، ادامه خواهیم داد. »

گروه MTN اپراتور پیشرو در بازاری در حال رشد است که مشترکین خود را در ۲۲ کشور در آسیا، آفریقا و خاورمیانه متصل می‌کند. MTN همچنین سهام‌دار عمده در ایرانسل و گروه اینترنتی کشورمان است. MTN در پهنه فعالیت‌های خود رکورد ۲۳۲.۶ میلیون مشترک مخابراتی را تصویب کرده است.

*پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود*

تهیه از: اردوان ی.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خدا را کم نشين با خرقه پوشان
««« »»»
رخ از رندان بی‌سامان مپوشان

سرمایه گذاری میلیاردی MTN در استارت آپ ایرانی اسنپ، دستگاه حمل و نقل داخل شهری کشور را متحول می کند

TT / 69 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال