نمونه مدل لباس و لباس ملانیا ترامپ ، شریک زندگی ترامپ +عکس


با دیگران به اشتراک بگذارید

مدل لباس و تیپ ملانیا ترامپ ، همسر دونالد ترامپ +عکس

ملانیا ترامپ سومین همسر جناب آقای دونالد ترامپ، یکی از نامزدهای انتخابات رئیس جمهوری امریکا است. ملانیا ترامپ یکی از مدل های معروف بوده و در این مقاله در مورد سبک لباس بر تن کردن اش نقل میکنید.
مد آنلاین : ملانیا ترامپ سومین همسر جناب آقای دونالد ترامپ، یکی از نامزدهای انتخابات رئیس جمهوری امریکا است. ملانیا ترامپ یکی از مدل های معروف بوده و در این مقاله در مورد سبک لباس بر تن کردن اش نقل میکنید.

مدل لباس و استایل ملانیا ترامپ ، همسر جناب آقای دونالد ترامپ

ملانیا ترامپ اسلوونیایی، مدل سابق و همسر سوم «جناب آقای دونالد ترامپ» نامزد ریاست جمهوری حزب جمهوری‌خواه در انتخابات جلو روی آمریکا، به‌ندرت در مقابل دوربین‌ها ظاهر می‌شود، اما این بار به خاطر حضور جنجالی همسرش در انتخابات که بسیاری آن را در ابتدا یک شوخی تصور می‌کردند، تمام دوربین‌ها بر زندگی و رفتار و گفتار بانوی نه‌چندان‌احتمالی آینده قصر سفید متمرکز شده است.

سخنرانی ملانیا ترامپ در همایش ملی جمهوری‌خواهان در دوشنبه‌شب گذشته باعث شد حواشی این خانواده جنجال‌دوست به نهایت برسد. این طور که پیداست زن ترامپ بخش‌هایی از سخنرانی خود را از سخنرانی «میشل اوباما» در مجمع حزب دموکرات در سال ۲۰۰۸ کپی کرده بود و از این طریق تا ماه‌ها خوراک برنامه‌های طنز تلویزیون آمریکا را تامین کرد که یکی از اولین نمونه‌های آن را دو شب پیش «لورا بنانتی» در برنامه «استیون کولبرت» با شکل و شمایلی شبیه به ملانیا ترامپ به اجرا قرار داد.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس مدل لباس و تیپ ملانیا ترامپ ، همسر جناب آقای دونالد ترامپ +تصویر و عکس

لباس جنجالی که در یک ساعت نایاب شد

اما مجمع جمهوری‌خواهان علاوه بر سخنرانی جنجالی، اتفاقات اصلی تری هم داشت؛ لباس خوشگل زن ترامپ از دیگر حواشی این مهمانی بود که بسیار مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت و با تحسین و تشویق منتقدین حوزه مد و لباس و البته نقد تحلیلگران سیاسی اقتصادی همراه بود.
خلاف بسیاری از بانوی اول‌های قصر سفید که معمولاً پیش و بعد از انتخاب به این سمت سعی می‌کنند مارک های وطنی را برای حضور در مجامع عمومی برگزند، ملانیا ترامپ برای مهمانی جمهوری‌خواهان لباس سفید خوشگل «رکساندا ایلینسیچ» طراح صربستانی‌تبار ساکن انگلستان را برگزیده بود. دلایلی وجود دارد که بانوی اولی چون «میشل اوباما» که خود قوانین مد و لباس زنان اول را به اندازه کافی شکسته است، بیشتر لباس‌های طراحان آمریکایی را بر تن می‌کند. بر تن کردن لباس طراحان غیر وطنی باعث می‌شود که پیام‌ها در ارتباط با تجدید اقتصاد آمریکا و حمایت از صنایع داخلی زیر پرسش برود.

در همان ابتدا، بسیاری در توییتر، کمپین‌هایی برای اعتراض به این موضوع – بر تن کردن لباس طراح غیر آمریکایی در یک مجمع تمام‌آمریکایی – به راه انداختند که البته به خاطر رسوایی سخنرانی زن ترامپ کمتر مورد توجه قرار گرفت. در حالی‌که استایل لباس انتخابی ملانیا بسیار عالی و در شأن مهمانی بود، اما انتخاب طراح غیر آمریکایی کمی تعجب‌آور بود. ملانیا ترامپ این لباس را یک ساعت پیش از برگزاری مجمع از وب سایت تهیه کرد محصولات لوکس «نت ا پورتر» خریداری کرده است و نمونه مشابه این لباس به خاطر استقبال گسترده و جنجال‌های مربوط به آن هم اکنون در سایت نایاب شده است و تنها مدل‌هایی مشابه با رنگ‌های صورتی و سیاه قابل خریداری است. قیمت نمونه اصلی لباس زن ترامپ ۲۱۹۰ دلار است

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس مدل لباس و تیپ ملانیا ترامپ ، همسر جناب آقای دونالد ترامپ +تصویر و عکس

تفسیر استایل پوشش ملانیا ترامپ

لباس ملانیا ترامپ در مجمع جمهوری‌خواهان به رنگ سفید و از جنس ابریشم و کتان با آستین‌های ناقوسی شکل در مخلوط با کفش‌های پاشنه‌بلند «کریستین لوبوتان» یک گزینه بسیار زیبا و عالی برای یک عروس مدرن تعریف می‌شود و تعادل و توازنی کاملا باکلاس و زیباست. در نگاه اول تصور می‌شود که زن ترامپ در انتخاب لباس حتما از راهنمایی چند استایلیست مدد گرفته است، اما سخنگوی او به شبکه تلویزیونی «E!» نقل کرده است: «زن ترامپ استایلیست ندارد و چون سلیقه خوبی دارد اگر تیپی را دوست داشته باشد آن را خریداری می‌کند».

ملانیا ترامپ در مورد استایل خود می‌گوید: «من گرایش‌های جهان مد را دنبال نمی‌کنم و در انتخاب لباس به ندای درونی خودم گوش می‌دهم و آنچه را که می‌پسندم برای موقعیت عالی آن انتخاب می‌کنم». استایل فعلی ملانیا ترامپ به عقیده بسیاری از صاحب نظران این حوزه بسیار به شمار آمده است. بهره گیری از لباس «شیفت» _ تیپی که از جزئیات بی بهره و معمولا فاقد آستین است، این نوع لباس‌ها معمولا با دامن «A» شکل همراه است، آدری هپبورن و ژاکلین کندی این نوع لباس را در دهه ۵۰ و ۶۰ میلادی – که بسیار استایل «کلر آندروود» شخصیت سریال تلویزیونی «خانه پوشالی»-درام سیاسی شبکه نتفلیکس که در مورد رقابت‌های انتخاباتی آمریکا است- را تداعی می‌کند در بسیاری از موقعیت‌ها، بهره گیری از کمربند، پالت رنگ‌های خنثی، رنگ‌های اصلی میهن پرستانه-مرتبط با رنگ‌های پرچم آمریکا – مانند لباس قرمزی که در مجمع «آیوا» بر تن داشت همگی نشان می‌دهد که او نیز خود را به طور جدی برای حضور در رقابت‌های انتخاباتی به همراه همسرش تهیه کرده است. «شولدر روب» یا هنر ایجاد تعادل کت یا پالتو بر روی شانه‌ها بدون ایجاد معضل در آراستگی ظاهر که او بعد از شناسایی «دونالد ترامپ» در آیوا به انجام رساند تنها به خیاطی هنرمندانه لباس ارتباط نمی دارد و نشان می‌دهد که او در انتخاب استایل لباس یک حرفه‌ای است. انتخاب رنگ بندی هماهنگ و عالی نشان می‌دهد که او بانویی منظم و سازمان‌یافته است که همه چیز حتی کفش‌هایش را هم بر اساس رنگ‌بندی عالی انتخاب می‌کند. میکاپ و آرایش موهای او نیز همیشه مکمل ظاهر برازنده او بوده است.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس مدل لباس و تیپ ملانیا ترامپ ، همسر جناب آقای دونالد ترامپ +تصویر و عکس

آیا انتخاب لباس هم مثل سخنرانی کپی‌برداری بود

کیت میدلتون دوشس کمبریج و سامانتا کامرون همسر نخست وزیر سابق انگلستان از شیک‌پوش‌ترین زنان انگلستان محسوب می‌شوند به همین دلیل تعجبی هم ندارد که ملانیا ترامپ کمی از استایل آنها ایده بگیرد. با انتخاب لباس برند «رکساندا» در مجمع جمهوری خواهان و رسوایی سخنرانی تقلید شده از میشل اوباما حالا انتخاب برند رکساندا توسط ملانیا ترامپ نیز نوعی کپی‌برداری تفسیر شده است. در میان زنان سیاسی یا مرتبط با سیاست بدون شک «سامانتا کامرون » هوادار قرار می داری لباس‌های این طراح صربستانی است و حتی در روز خداحافظی با خانه شماره ۱۰«داونینگ استریت» به عنوان بانوی نخست وزیر انگلستان نیز لباس خوشگل این طراح را پوشیده بود. لباس‌های رنگارنگ «رکساندا» مورد علاقه دوشس کمبریج هم هست و کیت میدلتون برای چندمین بار لباس زرد و سفید این طراح را این بار در مسابقات تنیس ویمبلدون به تن کرده بود. از مشتریان و علاقه‌مندان آمریکایی این طراح هم باید به «میشل اوباما» اشاره کرد که سال گذشته در روز آخر مسافرت به کامبوج لباس رنگارنگ این طراح را بر تن داشت.

لباس زرد و سفید کیت میدلتون Kate Middleton

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس مدل لباس و تیپ ملانیا ترامپ ، همسر جناب آقای دونالد ترامپ +تصویر و عکس

مدل لباس و سبک لباس بر تن کردن کیت میدلتون Kate Middleton

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس مدل لباس و تیپ ملانیا ترامپ ، همسر جناب آقای دونالد ترامپ +تصویر و عکس

مدل لباس و سبک لباس بر تن کردن سامانتا کامرون

تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس مدل لباس و تیپ ملانیا ترامپ ، همسر جناب آقای دونالد ترامپ +تصویر و عکس

کپی برداری از سخنرانی میشل اوباما از سوی ملانیا یک خطای کاملاً فاحش و بزرگ محسوب می‌شود و برای کسی که به احتمال بسیار ضعیف می‌تواند بانوی اول آینده آمریکا باشد فراموش‌نشدنی است. انتخاب طراح غیر آمریکایی نیز یک گاف و نشان‌دهنده نبود تجربه در محافل و موقعیت‌های سیاسی است. اما از نظر کپی برداری در انتخاب لباس خیلی نمی‌توان به ملانیا خرده گرفت، زیرا زن رکساندا ایلینسیچ طراح صربستانی با ملانیا ترامپ اسلوونیایی از نظر سرزمین مادری که یوگسلاوی سابق باشد مشترک هستند و موفقیت هر دو در جهان مد یکی در دیزاین و دیگری در مدلینگ باعث نزدیکی بیشتر این دو می‌شود. شاید قادر باش گفت که ملانیا ترامپ این بار رویای آمریکایی خود را با سرزمین مادری قسمت کرده بود و خیلی هوای جمهوری‌خواهان نه چندان شاد از نامزدی ترامپ را نداشت.

مدل لباس و سبک لباس بر تن کردن میشل اوباما

تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس مدل لباس و تیپ ملانیا ترامپ ، همسر جناب آقای دونالد ترامپ +تصویر و عکس

– براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد –

گردآوری توسط : پارسا ز.

تازه های مد و ستاره ها در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بر سر تربت من با می و مطرب بنشين
««« »»»
تا به بويت ز لحد رقص کنان برخيزم

نمونه مدل لباس و لباس ملانیا ترامپ ، شریک زندگی ترامپ +عکس

TT / 289 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال