رده بندی کامل فوتبال جهان 2016 (رنکینگ فیفا)


جدیدترین رده بندی فوتبال جهان, رده بندی تیم های ملی جهان, برترین تیم های جهان, بهترین تیم های دنیا, برترین تیم های دنیا, جدیدترین رنکینگ فیفا 2016

رده بندی کامل فوتبال جهان (رنکینگ فیفا)

آپدیت مهر ماه 95 – 13 اکتبر 2016

در جدیدترین رده بندی تیم‌های ملی فوتبال جهان که از سوی مرکز آمار همکاری‌های فیفا اعلام شده تیم ملی فوتبال ایران با 10 پله صعود در رده بیست و هفتم جهان قرار گرفت.

به‌ گزارش ‌ایسنا، رده بندی ماه اکتبر تیم‌های ملی فوتبال جهان قرار است پنجشنبه هفته‌ آینده انجام شود. در آستانه انتشار رده بندی فیفا که از سوی سایت این نهاد منتشر خواهد شد، مرکز آمار همکاری‌های فیفا که همیشه زودتر از سایت فیفا رده بندی تیم‌های ملی فوتبال را اعلام می‌کند، این بار نیز رده بندی ماه اکتبر تیم‌های ملی جهان را اعلام کرد که در آن تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران به سبب دو برد ارزشمند برابر ازبکستان و کره جنوبی ضمن حفظ رده نخست در بین تیم‌های آسیایی صعود چشمگیری در رده بندی فیفا داشت و با 10 پله صعود در رده بیست و هفتم جهان قرار گرفت تا فوتبال ایران بعد از سال‌ها جایی در بین 30 کشور نخست فوتبال جهان داشته باشد.

در این رده بندی آرژانتین، همچنان تیم نخست فیفا است. آن هم با توجه به این موضوع که آلبی سلسته این هفته‌ در انتخابی جام جهانی  به پاراگوئه در خانه باخت و قبل از آن نیز با پرو به تساوی دو بر دو رسید.

‌تیم‌ ‌ملی آلمان قهرمان جام جهانی 2014 با دو برد برابر جمهوری چک و ایرلند شمالی جای بلژیک را در رده دوم گرفت و برزیل نیز بعد از دو برد ارزشمند در انتخابی جام جهانی بار دیگر به جمع سه کشور نخست رده بندی فیفا اضافه شد.

رده بندی 20 کشور برتر فیفا در ماه اکتبر:

1. آرژانتین

2.  آلمان

3. برزیل

4. بلژیک

5. کلمبیا

6. شیلی

7. فرانسه

8. پرتغال

9. اروگوئه

10. اسپانیا

11. ولز

12. انگلیس

13. ایتالیا

14. سوئیس

15. لهستان

16. کرواسی

17. مکزیک

18. کاستاریکا

19 . اکوادور

20. هلند

21. ایسلند

22. مجارستان

23. پرو

24. آمریکا

25. ترکیه

26. اسلوونی

27. ایران

28. بوسنی و هرزگوین

29. اوکراین

30 . ساحل عاج

آپدیت شهریور 95 – سپتامبر 2016

رده بندی ماه سپتامبر تیم‌های ملی فوتبال جهان قرار است پنج‌شنبه (فردا) از سوی سایت فیفا منتشر شود. در آستانه انتشار رده بندی فیفا، مرکز آمار همکاری‌های فیفا که همیشه زودتر از فیفا رده بندی‌ها را اعلام می‌کند، این بار نیز رده بندی ماه سپتامبر تیم‌های ملی جهان را اعلام کرده که در آن آرژانتین هم‌چنان تیم نخست جهان است و بلژیک و آلمان نیز در رده‌های دوم و سوم قرار گرفته‌اند.

تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران نیز که از دو دیدار اول خود چهار امتیاز  کسب کرد، این بار با 2 پله صعود نسبت به ماه قبل به رده سی و هفتم جهان رسیده است و همچنان تیم اول آسیا باقی ماند.

تیم دوم آسیا ژاپن است و تیم ملی کره نیز نسبت به ماه قبل در رده‌بندی آسیا سقوط کرده است.

برزیل نیز بعد از نتایج خوبی که در انتخابی جام جهانی کسب کرد، با 5 پله صعود به همراه کلمبیا در رده چهارم مشترک قرار خواهد گرفت. شاگردان تیته هر دو دیدار خودشان (اکوادور و کلمبیا) در انتخابی جام جهانی را با برد به پایان رساندند.

همچنین ولز نیز بار دیگر به جمع 10 کشور نخست رده بندی فیفا باز گشت و این به قیمت سقوط دو پله‌ای اسپانیا انجامید که باعث شد ماتادورها در رده یازدهم جدول رده‌بندی فیفا قرار بگیرند و همچنین ایتالیا نیز با دو پله سقوط در جایگاه سیزدهم جای خواهد گرفت.

از نکات جالب همچنان بالا بودن جایگاه ولز نسبت به انگلیس است. جایی که شاگردان الردایس بعد از برد برابر اسلواکی به رده دوازدهم جهان صعود کردند.

رده بندی 20 کشور نخست فوتبال:

1. آرژانتین

2. بلژیک

3. آلمان

4. برزیل

4. کلمبیا

6. شیلی

7. پرتغال

8. فرانسه

9. اروگوئه

10. ولز

11. اسپانیا

12. انگلیس

13. ایتالیا

14. کرواسی

15. مکزیکو

16. سوئیس

17. لهستان

18. کاستاریکا

19. اکوادور

20. مجارستان

بهترین تیم قاره آفریقا در رده بندی فیفا الجزایر است که با وجود 2 پله سقوط در رده سی و چهار قرار گرفته است و بهترین تیم قاره آسیا نیز همچنان ایران است که در رده سی و هفتم قرار دارد.

غیبت هلند در بین بیست کشور نخست همچنان یکی از نکات جالب دیگر رده بندی فیفا است. هلندی‌ها در این ماه به یونان باختند و با سوئد به تساوی رضایت دادند. با این وجود دو پله صعود کردند و در رده بیست و چهارم جهان جای دارند.

آپدیت مرداد 95

تیم آژانتین هم در صدر جدول بهترین تیم‌های جهان با کسب 1585 امتیاز قرار گرفت. تیم‌های بلژیک و کلمبیا هم در رده‌های دوم و سوم جای گرفتند.

برترین تیم های دنیا در سال 2016

۱ – آرژانتین، ۱۵۸۵ امتیاز
۲ – بلژیک، ۱۴۰۱ امتیاز
۳ – کلمبیا، ۱۳۳۱ امتیاز
۴ – آلمان، ۱۳۱۹ امتیاز
۵ – شیلی، ۱۳۱۶ امتیاز
۶ – پرتغال، ۱۲۶۶ امتیاز
۷ – فرانسه، ۱۱۸۹ امتیاز
۸ – اسپانیا، ۱۱۶۵ امتیاز
۹ – برزیل، ۱۱۵۶ امتیاز
۱۰ – ایتالیا،  ۱۱۵۵ امتیاز

رده بندی کامل فوتبال جهان 2016 فیفا

برترین تیم های آسیا 2016

۱ – ایران، ۶۷۴ امتیاز (۳۹ جهان)
۲ – کره جنوبی، ۶۰۹ امتیاز (۴۸ جهان)
۳ – ژاپن، ۵۹۵ امتیاز (۴۹ جهان)
۴ – ازبکستان، ۵۶۰ امتیاز (۵۵ جهان)
۵ – استرالیا، ۵۴۹ امتیاز (۵۷ جهان)
۶ – عربستان، ۵۴۰ امتیاز (۶۱ جهان)
۷ – امارات، ۴۸۴ امتیاز (۷۴ جهان)
۸ – چین، ۴۴۵ امتیاز (۷۸ جهان)
۹ – اردن، ۴۳۷ امتیاز (۷۹ جهان)
۱۰ – قطر، ۴۲۵ امتیاز (۸۰ جهان)

برترین تیم های آسیا 2016

رده بندی کامل فوتبال جهان 2016 (رنکینگ فیفا)

مطالب پیشنهادی

تاریخ و زمان المپیک ریو 2016 در برزیلتاریخ و زمان المپیک ریو 2016 در برزیلپیروزی تاریخی ایران مقابل برزیل در جام جهانی فوتسال 2016 + فیلمپیروزی تاریخی ایران مقابل برزیل در جام جهانی فوتسال 2016 + فیلمپیام تبریک رئیس جمهور حسن روحانی به فوتسالیست هاپیام تبریک رئیس جمهور حسن روحانی به فوتسالیست هاداور دربی 83 چه کسی است؟ (شهریور 95)داور دربی 83 چه کسی است؟ (شهریور 95)داور دربی 82 چه کسی است؟ (فروردین 95) + ساعت و تاریخ بازیداور دربی 82 چه کسی است؟ (فروردین 95) + ساعت و تاریخ بازیشباهت بسیار زیاد کریستیانو رونالدو و خواهرش + عکسشباهت بسیار زیاد کریستیانو رونالدو و خواهرش + عکسعلت گریه لیونل مسی و همسرش + عکسعلت گریه لیونل مسی و همسرش + عکسابتهاج محمد اولین زن محجبه آمریکایی + عکسابتهاج محمد اولین زن محجبه آمریکایی + عکسقتل مادر ادر مهاجم پرتغال توسط پدرشقتل مادر ادر مهاجم پرتغال توسط پدرشمهمترین گل یورو 2016 که همه چیز را عوض کرد + عکسمهمترین گل یورو 2016 که همه چیز را عوض کرد + عکسحسن یزدانی قهرمان المپیک 2016 پرسپولیسی است + عکس 6حسن یزدانی قهرمان المپیک 2016 پرسپولیسی است + عکس 6جدول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا 2016 – 2017 چمپیونزلیگجدول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا 2016 – 2017 چمپیونزلیگ

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال