انفجار مهیب در ساختمان ورامین + عکس و جزئیات خبر


انفجار مهیب, ساختمان ورامین, عکس

انفجار مهیب در ساختمان ورامین + عکس و جزئیات خبر

در پی این انفجار صدای مهیبی در سراسر شهر پیچید و شهروندان زیادی را به محل حادثه در خیابان مهدیه  کوچه یازدهم کشاند.
این انفجار در ساختمانی پنج طبقه رخ داد و خوشبختانه در زمان وقوع حادثه اکثر ده واحد خالی از سکنه بود.شدت انفجاری به حدی بود که شیشه های ساختمان همجوار نیز شکسته شد.

انفجار مهیب در ساختمان ورامین + عکس و جزئیات خبر

از سه خودرو موجود در پارکینگ به یک خودرو 206  آسیب وارد شد.
رییس سازمان آتش نشانی ورامین درباره این حادثه گفت: به محض وقوع حادثه نیروهای ما در محل حاضر شدند و هم اکنون در حال ایمن سازی محل حادثه هستیم.
محمد پارسا افزود: خوشبختانه این حادثه فقط یک مصدوم داشت که دختری 16 ساله بود و به گفته مسئولان فوریت های پزشکی از ناحیه دست و صورت دچار 30 درصدی سوختگی شده که هم اکنون در بیمارستان شهید مفتح ورامین تحت درمان قرار گرفته است.

انفجار مهیب در ساختمان ورامین + عکس و جزئیات خبر

وی بیان علت دقیقه این حادثه  و اعلام میزان خسارت را نیازمند بررسی بیشتر کارشناسان دانست و گفت: نتیجه بررسی ها بزودی اعلام می شود.
بنابراین گزارش به دو واحد مسکونی طبقه اول این ساختمان نوساز خسارت مالی فراوانی وارد شده و در طبقات بالاتر خسارت چندانی دیده نشده  است .

مطالب پیشنهادی

عکس نشست زمین در خیابان پیامبر تهران + جزئیات خبرعکس نشست زمین در خیابان پیامبر تهران + جزئیات خبرآتش سوزی بزرگترین برج گیلان + عکس و علتآتش سوزی بزرگترین برج گیلان + عکس و علتزندگی دختر متکدی 14 ساله با بچه 5 ماهه + عکسزندگی دختر متکدی 14 ساله با بچه 5 ماهه + عکسفرار بانوی کوه نورد از دست خرس در ارتفاعات سبلان + عکسفرار بانوی کوه نورد از دست خرس در ارتفاعات سبلان + عکستفحص شهید احمد صداقتی و قمقمه ای که پس از 30 سال همچنان آب درونش داشت + عکستفحص شهید احمد صداقتی و قمقمه ای که پس از 30 سال همچنان آب درونش داشت + عکسکارت اعتباری مرابحه بانک ملی + عکسکارت اعتباری مرابحه بانک ملی + عکسعلاقه لئوناردو دی کاپریو به تنیس + عکسعلاقه لئوناردو دی کاپریو به تنیس + عکسچرت زدن پلیس زن در سخنرانی باراک اوباما + عکسچرت زدن پلیس زن در سخنرانی باراک اوباما + عکسپرتاب لنگه کفش به شاه عربستان سعودی + عکسپرتاب لنگه کفش به شاه عربستان سعودی + عکسعکس های زنان و دختران تهران در سال 1331عکس های زنان و دختران تهران در سال 1331این خودروی اینترنتی عکس سلفی می گیرد + عکساین خودروی اینترنتی عکس سلفی می گیرد + عکسشهید گمنام مدافع حرم + عکسشهید گمنام مدافع حرم + عکس

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات