پشتیبانی معنادار شهرداری از برنامه تلویزیونی خندوانه!


با دیگران به اشتراک بگذارید

حمایت معنادار شهرداری از برنامه خندوانه!


تصویر و عکس حمایت معنادار شهرداری از برنامه خندوانه!

براساس گزارش های انتشار داده شده فصل چهارم خندوانه به مدد شهرداری تهران ساخته خواهد شد.

حمایت شهرداری از برنامه خندوانه

در حالی که هنوز مشخص نشده ضبط فصل چهارم “خندوانه” که احتمالا باید نقشی اثرگذار در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ هم داشته باشد از چه وقت آغاز خواهد شد اما به تازگی مشخص شده که لوکیشن ضبط فصل چهارم قطعا در “باغ کتاب” خواهد بود.

استودیوی سری تازه برنامه «خندوانه» قرار است در باغ کتاب تهران واقع در تپه های عباس آباد افتتاح شود.

باغ کتاب قرار است بهمن ماه افتتاح شود و گویا استودیوی درنظر گرفته شده برای “خندوانه” در باغ کتاب به لحاظ مساحت کوچولو تر از استودیوی فصل سوم آن است.

با گفتمان هایی که در این ماهها درباره نزدیکی جناب رامبد جوان با مقامات شهری به گوش رسیده بود حالا ضبط سری چهارم در باغ کتاب بیش از گذشته شائبه همراهی مقامات شهری با این برنامه را تقویت می کند.

با توجه به اینکه باغ کتاب زودتر از دهه فجر افتتاح نخواهد شد امکان ضبط “خندوانه” پیش از دهه فجر هم اندک است و می توان این گمانه را نقش کرد که فصل چهارم “خندوانه” از میانه زمستان ضبط خود را آغاز کرده و احتمالا از نوروز ۹۶ روی آنتن خواهد رفت و به این ترتیب در کوران انتخابات هم “خندوانه” و مهمانانش هستند که قادر هستند نقشی پررنگ در انتخابات داشته باشند.

پیشتر سعید سالارزهی مالک و صاحب امتیاز کاراکتر دوست داشتنی “جناب خان برنامه خندوانه” از احتمال حذف این کاراکتر در فصل چهارم “خندوانه” و تصمیم قطعی برای ساخت فیلم سینمایی آن با حضور جناب رامبد جوان گزارش کرده بود که البته امکان می دارد شرایط طوری جلو رود که هم فیلم ساخته شود و هم جناب خان برنامه خندوانه در “خندوانه” حاضر باشد.

موقعیت جغرافیایی باغ کتاب

باغ کتاب تهران در تپه های عباس آباد تهران واقع شده است. این باغ از شرق با کتابخانه ملی کشورمان، از شمال شرقی با آکادمیهای علوم، و زبان و ادبیات فارسی، از شمال غربی با باغ هنر و از غرب با باغ موزه پاسداری مقدس همسایه است.

وسعت باغ کتاب تهران ۱۱۰ هزار متر مربع است که ۶۵ هزار متر مربع آن آپارتمان نمایشگاهی، سالن های همایش و اداری است و مابقی آن را فضای سبز و یک دریاچه مصنوعی تشکیل می دهد. فضای داخلی باغ کتاب تهران شامل ۱۶ سالن نمایشگاهی هر یک به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع و در دو طبقه بنا شده است.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال