لاغری و کاهش وزن بعد از زایمان


لاغری, کاهش وزن, زایمان, بارداری, سزارین

لاغری و کاهش وزن بعد از زایمان

بعد از بارداری، این تمرینات شخصی به شما امکان مصرف انرژی و به دست آوردن مجدد اندامی زیبا و کشیده را می‌دهد! برای دست یافتن به نتیجۀ قابل مشاهده و سریع، در 2 ماه ابتدایی باید حداقل 3 بار در هفته و بعد از آن 2 بار در هفته این تمرینات را انجام دهید.

تمرین مخصوص مامان های جوان: شماره 1

روی کمرتان دراز بکشید، زانوها را خم کنید و دست ها را پس گردن بگذارید. زانوی خم شده را به سمت سینه بالا بیاورید. در حالی که بازدم را به بیرون می دهید، سر و شانه هایتان را بالا بیاورید، انگار می خواهید زانوها را با آرنج هایتان لمس کنید.

لاغری و کاهش وزن بعد از زایمان

این تمرین را 10 بار انجام دهید.

تمرین مخصوص مامان های جوان: شماره 2

روی شکم دراز بکشید، شانه و پیشانی باید روی زمین یا یک بالش باشد؛ ران ها از هم فاصله دارند و قوزک پاها با دست گرفته شده اند. با کشیدن قوزک پا به سمت کفل، ران ها را از زمین جدا کنید. سپس رهایشان کنید. اگر کمرتان آسیب پذیر است، حوله ای را لوله کرده و زیر کمرتان قرار دهید.


لاغری و کاهش وزن بعد از زایمان
این حرکت را 4 بار تکرار کنید.

تمرین مخصوص مامان های جوان: شماره 3

در پایان، روی شکم دراز بکشید. استخوان شرمگاه باید کاملاً به زمین چسبیده و بازوها به جلو کشیده شده باشند. در حالی که بازدم خود را بیرون می دهید، یک بازو و پای مخالفش را بالا بیاورید. همین حرکت را با دست و پای مخالف هم انجام دهید.

لاغری و کاهش وزن بعد از زایمان
این تمرین را 5 بار دیگر هم انجام دهید.

 پیشنهاد ویژۀ ما برای شما

پس از تولد نوزاد این تمرین را برای بازیابی قسمت های لگن انجام دهید: در عرض چند ثانیه، ماهیچه های مهبلی و مقعدی را منقبض کنید، این حرکت به نیروبخشی مجدد سرعت می بخشد.

مطالب پیشنهادی

غذاهای لاغر کننده برای شام و ناهارغذاهای لاغر کننده برای شام و ناهاربا این میوه هر روز 1 کیلو وزن کم کنید (میوه لاغری)با این میوه هر روز 1 کیلو وزن کم کنید (میوه لاغری)چرا وزن من کم نمی شود؟ | دلیل لاغر نشدن شما چیست؟چرا وزن من کم نمی شود؟ | دلیل لاغر نشدن شما چیست؟کاهش وزن و لاغری با این ادویه های محبوب و پرطرفدارکاهش وزن و لاغری با این ادویه های محبوب و پرطرفدارلیپوساکشن و لیپولیز چیست؟ + لاغری با فشار آبلیپوساکشن و لیپولیز چیست؟ + لاغری با فشار آبآیا گن باعث کاهش وزن می شود؟آیا گن باعث کاهش وزن می شود؟لاغری در 2 هفته | آموزش کاهش وزنلاغری در 2 هفته | آموزش کاهش وزنوزن خود را اینگونه کم کنید تا سالم بمانیدوزن خود را اینگونه کم کنید تا سالم بمانیدلاغری با نوشیدن آب و لیمو + دیگر فوایدلاغری با نوشیدن آب و لیمو + دیگر فوایدرژیم غذایی ویژه که باعث کاهش وزن و خوش اندامی شما می شودرژیم غذایی ویژه که باعث کاهش وزن و خوش اندامی شما می شودراهکارهایی برای لاغری در یک شبراهکارهایی برای لاغری در یک شبرژیم لاغری برای شکم و پهلو + ورزش لاغری شکم و پهلورژیم لاغری برای شکم و پهلو + ورزش لاغری شکم و پهلو

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات