هر انسان در طول زندگی خود ۷۵۰۰ حیوان را می خورد


با دیگران به اشتراک بگذارید

هر انسان در طول زندگی خود ۷۵۰۰ حیوان را می خورد

خبرگزاری فارس: هر انسان در طول زندگی خود 7500 حیوان را می‌خورد

یک انسان به طور میانگین تا سن ۷۰ سالگی ۱۱ گاو، ۲۷ گوسفند و ۲۴۰۰ مرغ را به طور کامل می‌خورد.

به گزارش خبرنگار گروه بایدها و نبایدهای خبرگزاری فارس، نتایج حاصل از یک بررسی تازه نمایان کرد انسان در طول زندگی خود دستکم هفت هزار حیوان را می خورد که از جمله آنها می توان به ۱۱ گاو، ۲۷ گوسفند و ۲۴۰۰ مرغ اشاره کرد.

وقتی که انسان به سن ۸۰ سالگی می رسد که البته این رقم از میانگین سن امید به زندگی در بسیاری از کشورها بیشتر است، او به تنهایی بیش از ۳۰ راس گوسفند، ۸۰ بوقلمون و ۴۵۰۰ ماهی خورده است.

این گزارش از سوی مرکز «وجترین کلکیولیتر» انتشار داده شد و نمایان کرد اگر خرگوش، اردک، غاز، بز، میگو، ماهی کیلکا و سایر جانداران کوچولو را هم جزء زنجیره غذایی انسان حساب کنیم، او در طول زندگی خود بیش از ۷۵۰۰ حیوان را می خورد.

مرکز «وجترین کلکیولِیتر» که تاکید زیاد بر کاهش مصرف گوشت و افزایش مصرف سبزیجات دارد، گزارش داد که بسیاری از مردمان هیچ تمایلی به کنار قرار دادن جانداران ندارند و آنها را اصلیترین منبع غذایی خود آگاهی میدارند. ولی با این وجود انسان قادر هست منابع غذایی گیاهی را جایگزین کند.

به نقل کرده این مرکز، افراد گیاهخوار حجم کمتری از گاز CO2 را وارد فضا می کنند و محیط زندگی کرد را سالم تر نگاه می دارند.

بر اساس آخرین گزارش ها اعلام شد طی سال گذشته تنها در ایالات متحد ۳۵ میلیون گاو، ۹ میلیارد مرغ، ۲۷۱ میلیون بوقلمون، ۶.۵ میلیارد ماهی، و ۶۴ میلیارد میگو برای تامین غذای انسان ها کشته شدند.

–ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد–

گردآورنده : ژيان ا.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

رنج ما را که توان برد به يک گوشه چشم
««« »»»
شرط انصاف نباشد که مداوا نکنی

هر انسان در طول زندگی خود ۷۵۰۰ حیوان را می خورد

TT / 29 — TP / 11%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال