تشکیل دوره تربیت مربی سواد رسانه ای در فضای مجازی


با دیگران به اشتراک بگذارید

تشکیل دوره تربیت مربی سواد رسانه ای در فضای مجازی

خبرگزاری فارس: تشکیل دوره تربیت‌مربی سواد رسانه‌ای در فضای جایزی

مشاور مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی فارس در امور زنان گفت: برای نخستین بار در استان فارس دوره تربیت‌مربی برای خواهران مبلغ، مربیان و اساتید در سال آینده برگزار می‌شود.

زهرا آسیان امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در شیراز با بیان اینکه برای نخستین بار در استان فارس دوره تربیت مربی برای خواهران مبلغ، مربیان و اساتید در سال آینده به انجام رسانده میشود، اظهار داشت: در این دوره حدس زده شده است ۲۰۰ نفر در ۲۹ شهرستان این استان در تعلیمهای حضوری و نیمه حضوری در ۱۲۲ ساعت شرکت کنند.

وی خاطرنشان کرد: برای استمرار این دوره تعلیمی مقرر شد سالی دوبار به صورت غیرحضوری برای مبلغان و مداحان و هر نوبت ۶۰۰ نفر در طول سال از طریق لوح های فشرده، کتاب در زمینه های معارف قرآنی، مهدویت و تربیت فرزندان با رویکرد عفاف و حجاب در جامعه به انجام رسانده شود.

مشاور مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی فارس تصریح کرد: امنیت و حریم خصوصی در تکنولوژیهای روز جهان، زیان شناسی شبکه های اجتماعی، پشت صحنه ان اس آی، راهکارهای مدیریت رسانه و جایگزین هایی برای شبهات ازجمله محورهای تعلیمی رسانه در فضای جایزی است.

آسیان در رابطه با آموزش خواهران مداح گفت: از سه سال گذشته تاکنون ۲۰۰ نفر از مداحان خواهر تشخیص داده شده اند و در سازمان تبلیغات اسلامی تشکیل پرونده داده اند و به صورت حضوری و غیرحضوری تعلیمهای ضروری را فراگرفته اند.

وی بیان داشت: برای افزایش توان علمی و تخصصی مداحان خواهر، هشت حوزه خواهران در شیراز و شهرستان های فارس به انجام رسانده شده و ۱۰ نفر از اساتید شورای مدرسان به آموزش اصول مداحی مشغول هستند.

مشاور مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی فارس در امور زنان افزود: ولایتمداری، هم نوایی با ذاکر امام حسین (ع) و اهل بیت (ع) حفظ آراستگی ظاهری، حذف مداحی محوری، دوری از افراط گرایی در مداحی به جای مقتل خوانی و نیز استفاده ابزاری از موزیک ازجمله محورهایی است که باید مورد توجه مداحان قرار گیرد.

**ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد**

نگارنده: كامبيز د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

جهانيان همه گر منع من کنند از عشق
««« »»»
من آن کنم که خداوندگار فرمايد

تشکیل دوره تربیت مربی سواد رسانه ای در فضای مجازی

TT / 40 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال