هدف اصلی شهرداری و اصناف آبادانی شهر است/ بازاریان بزرگ ترین تشکل اقتصادی


با دیگران به اشتراک بگذارید

هدف اصلی شهرداری و اصناف آبادانی شهر است/ بازاریان بزرگ ترین تشکل اقتصادی

خبرگزاری فارس: هدف عمده شهرداری و اصناف آبادانی شهر است/ بازاریان بزرگ‌ترین تشکل اقتصادی

شهردار کرمانشاه همکاری با اصناف را موجب آبادانی شهر آگاهی داشت و نقل کرد: اصناف به عنوان بزرگ‌ترین تشکل که بار اقتصادی برای دولت ندارد، علاوه بر ایجاد اشتغال برای جوانان نقش تاثیر می داری در پیشرفت شرایط اقتصادی کشور برعهده دارند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از کرمانشاه، آرش رضایی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رابطه بیشتر شهرداری و اصناف در راستای رسیدگی به معضلات و نگرانی های این قشر از اهمیت زیادی برخوردار است، چراکه توسعه و پیشرفت شهر بدون مدد بازاریان که به عنوان پیکره عمده اتصال اقتصادی و اجتماعی جامعه امکان پذیر نیست.

وی همکاری و تعامل اصناف را موجب عملکرد خوب تر شهرداری و آبادانی شهر آگاهی داشت و نقل کرد: رابطه خوب صنوف با شهرداری ایجاب میکند تا شهری پاک، خوشگل و بسیاری از اختلالهای بصری شهر از بین برده شود.

شهردار کرمانشاه اصناف را بزرگ ترین تشکل اقتصادی شناسایی و بیان کرد: این تشکل که بار اقتصادی برای دولت ندارد، علاوه بر ایجاد اشتغال برای جوانان نقش تاثیر می داری در پیشرفت و بهبود شرایط اقتصادی کشور بر عهده دارند و همواره همپای دولت و نظام کار میکند.

این مسؤول نقش اصناف در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی را غیرقابل انکار توصیف کرد و اضافه کرد: بازاریان در رابطه با مردمان و حمایت از تولید داخلی نقش بسزایی دارند.

رضایی شهرداری به عنوان یک نهاد مردمی و خدماتی تأمین کننده همه نیازهای روزمره شهروندان آگاهی داشت و تصریح کرد: افزایش خدمت منتقل کنی شهرداری به مردمان باعث افزایش رضایت عمومی در جامعه می شود و این اصلی آرامش و امنیت اجتماعی را در جامعه زیاد میکند و به تبع توسعه شهر در گرو اعتماد و همراهی شهروندان است.

وی به جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی در راستای توسعه اقتصادی شهر اشاره و بیان کرد: اتکای صرف به حمایت های دولتی مسیر توسعه شهرها را با معضلات متعددی مواجه کرده است و در تلاش هستیم که از اصناف و بازاریان برای سرمایه گذاری و توسعه شهر بهره گیریم.

—-انتهاي مطلب—-

تهیه کننده : شهزاد خ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دلا طمع مبر از لطف بی‌نهايت دوست
««« »»»
چو لاف عشق زدی سر بباز چابک و چست

هدف اصلی شهرداری و اصناف آبادانی شهر است/ بازاریان بزرگ ترین تشکل اقتصادی

TT / 64 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال