توقیف ۲۱ فروند شناور غیر مجاز و بازداشت ۷۶ نفر متهم


با دیگران به اشتراک بگذارید

توقیف ۲۱ فروند شناور غیر مجاز و بازداشت ۷۶ نفر متهم

خبرگزاری فارس: توقیف 21 فروند شناور غیر جایز و بازداشت 76 نفر متهم

مدیرکل شیلات استان هرمزگان از توقیف ۲۱ فروند شناور قایق غیر جایز و بازداشت بالغ بر ۷۶ نفر متهم از آغاز فصل صید میگو تا پایان روز هفتم آن در مورد صید غیر جایز میگو گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از بندرعباس به نقل از روابط عمومی شیلات هرمزگان، سید پرویز محبی در جلسه ای با فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان با بیان اینکه خوشبختانه امسال با هماهنگی های انجام شده بین اداره کل شیلات هرمزگان، دریابانی استان و یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان اقدامات خوبی در راستای مبارزه با صید غیر جایز در حال انجام است، اظهار داشت: این جدیت و پیگیری از سوی شیلات هرمزگان بدون شک در راستای صید پایدار و حفظ ذخایر ارزشمند نقل می کنی خلیج فارس برای سال ها و نسل های آینده است.

وی با اشاره به جایگاه آبزی پروری در هرمزگان و اقدامات انجام شده در استان، اضافه کرد: امید است در سال های آینده شاهد روی آوردن بیش از قبل جامعه صیادی به آبزی پروری باشیم.

مدیرکل شیلات استان هرمزگان نقل کرد: فصل صید میگو امسال در استان هرمزگان از ۱۰ مهرماه آغاز شده و تا اواسط آبان ماه بر اساس نظر کارشناسان پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان ادامه مییابد.

در ادامه فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان با بیان اینکه امسال شاهد رشد ۱۰۰ درصدی در توقیف شناورهای غیر جایز و رشد چندین صد درصدی در دستگیری متهمین به صید غیر جایز بوده ایم نقل کرد: در همین راستا در بازه وقتی دهم لغایت ۱۷ مهرماه بالغ بر ۳۸۰ طاقه تور منوفلامنت، دو هزار و دویست متر طناب، ۱۱۷ کیلو میگو و … توقیف شده است.

حسن آزادی همچنین از توقیف بالغ بر ۱۱ سیستم تور ترال قایق، ۱۱ جفت تخته جل، یک عدد لنگر نیز در همین رابطه گزارش کرد.

وی با تشکر از همکاری و تعامل صیادان و تعاونی های صیادی، از همه شهروندان به مخصوص صیادان زحمت کش درخواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف صیادی با شماره های شماره تلفن های ۳۳۳۳۳۲۲۱ و ۳۳۳۴۰۹۰۳ و همچنین شماره اس ام اسی ۳۰۰۰۷۵۴۶۷۰۳۷۰۳ به یگان حفاظت منابع شیلات هرمزگان خبر دهی نمایند.

— لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در بخش نظر بنويسيد —

نگارش توسط : پگاه د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خدا را محتسب ما را به فرياد دف و نی بخش
««« »»»
که ساز شرع از اين افسانه بی‌قانون نخواهد شد

توقیف ۲۱ فروند شناور غیر مجاز و بازداشت ۷۶ نفر متهم

TT / 46 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال