روایت آیت الله مکارم شیرازی از کرامات امام حسین(ع) به یک مسیحی


با دیگران به اشتراک بگذارید

روایت آیت الله مکارم شیرازی از کرامات امام حسین(ع) به یک مسیحی

آیت‌الله مکارم شیرازی خاطره‌ای از بهره‌مندی یک جوان مسیحی از کرامات امام حسین \(ع) را که خود شاهد آن بوده است ، گفت.

تصویر و عکس   روایت آیت الله مکارم شیرازی از کرامات امام حسین(ع) به یک مسیحی

به گزارش باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» ، آیت الله مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید با بیان فراموش نا شدنی از مسلمان شدن یک جوان مسیحی که نام حسین را برای خود برگزیده بود، گفت: هر کسی که با اخلاص در خانه امام حسین(ع) برود پاسخ خود را می گیرد.

آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به بهره مندی این جوان مسیحی از کرامات امام حسین(ع) که خود ناظر آن بوده است،گفت: پیش از انقلاب به منزل یکی از مراجع سرشناس آن وقت رفتم و ایشان فرمود که جوانی مسیحی که در نیروی هوایی فعالیت میکند قصد دارد مسلمان شود و ایشان به بنده فرمود که رسوم مسلمان شدن را به این جوان یاد بگیرم.

وی اضافه کرد: زمانی علت مسلمان شدن این جوان را جویا شدم او گفت که به مریضی سختی گرفتار بوده و بهره گیری از داروهای گوناگون نیز تأثیری در درمان این مریضی نداشته است. این جوان ایام محرم از پنجره منزلش به روضه ای که در همسایگی آنها برگزار می شده گوش کرده و با امام حسین(ع) آشنایی پیدا میکند.

آیت الله مکارم شیرازی اضافه کرد: وی در ادامه گفت که یک شب کسی به منزل آنها آمده و یک سینی چای در دست داشته آن فرد نقل کرده بود که شنیده است در این منزل مریضی وجود دارد و این چای مجلس امام حسین(ع) را برای او آورده است. این جوان مسیحی چای را آشامیده بود و صبح روز بعد دیده بود که دیگر هیچ اثری از آن مریضی وجود ندارد و به همین علت بر آن شده بود که مسلمان شود.

آیت الله مکارم شیرازی بیان کرد: به او نقل کردم بعد از مسلمان شدن چه نامی میبرگزی که وی در پاسخ گفت که نام حسین را برای خود برگزیده، زیرا ایشان موجب نجات وی شده است.

وی یادآور شد: نگاهی به این قصه نمایان میکند هر کسی که با اخلاص در خانه امام حسین(ع) برود پاسخ خود را می گیرد.

— با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما عزيزان، يارى نماييد —

نگارش توسط : خجسته ز.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو هر خاکی که باد آورد فيضی برد از انعامت
««« »»»
ز حال بنده ياد آور که خدمتگار ديرينم

روایت آیت الله مکارم شیرازی از کرامات امام حسین(ع) به یک مسیحی

TT / 47 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات