با یک خط تلفن همزمان با دو نفر مکالمه کنید


با دیگران به اشتراک بگذارید

با یک خط تلفن همزمان با دو نفر مکالمه کنید

سرویس «گفتگو کنفرانس سه نفره» امکانی بوجود مییاورد تا مشترک در آن واحد بتواند با بیش از یک نفر گفتگو داشته و فرد سومی را هم به گفتگو فرا خواند.
شرکت مخابرات استان تهران سرویسی به نام «گفتگو کنفرانس سه نفره» دیزاین کرده که در قالب این سرویس مشترک قادر هست در یک لحظه با دو الی سه مشترک دیگر همزمان گفتگو کند. برای بهره گیری از این سرویس ابتدا گوشی تلفن خود را برداشته و بعد از شنیدن بوق آزاد (از چپ به راست) کد مربوطه (#۷۰*) را اعمال می کنید.
بعد از شنیدن مجدد بوق آزاد شماره اولین مشترکی را که می خواهید شماره گیری کرده و بعد از گفتگو با وی در صورتی که قصد دارید نفر بعدی را به گفتگو وارد کنید با زدن روی دکمه Flash (قلاب گوشی) مشترک اول را پشت خط قرار میدهید و دراین مدت برای او موسیقی ارسال می شود. بعد از دریافت بوق آزاد نیز با اعمال کد #۷۰* با مشترک مرتبط شوید.
برای اینکه هر سه مشترک بتوانند با یکدیگر گفتگو کنند در صورتی که یکی از شماره هایی که گرفته اید اشغال بود، قادر هستید با زدن دکمه Flash یا قلاب گوشی و شنیدن بوق آزاد مجدداً کد #۷۰* را اعمال کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فعال سازی و غیرفعال کردن سرویس های مذکور نیز به مراکز مخابراتی مربوط مراجعه کرده یا با واحد (۲۰۹۰) تماس بگیرید.
البته باید توجه داشت که تنها مشترکانی که در بر می داری سیستم تلفن با قدرتمندی شماره گیری TONE باشند قادر هستند از این سرویس بهره گیرند.

————————————-

تهیه شده توسط : فرزاد خ.

مخابرات در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گفتم دل رحيمت کی عزم صلح دارد
««« »»»
گفتا مگوی با کس تا وقت آن درآيد

با یک خط تلفن همزمان با دو نفر مکالمه کنید

TT / 43 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال