http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

نتيجه ديدار فوتبال ايران و كره جنوبي

نتيجه ديدار فوتبال ايران و كره جنوبي

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و کره‌جنوبی در چارچوب مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ساعت ۱۸:۱۵ در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد. بازیکنان تیم ملی ایران با بازوبندهای مشکی در زمین حاضر شدند. نیمه نخست این دیدار با برتری یک بر صفر سپیدپوشان ایران به پایان رسید. تک گل این نیمه را سردار آزمون در دقیقه ۲۵ به ثمر رساند.

دقیقه ۷۳، آزمون در حالی که می‌توانست رضاییان را با دروازه‌بان کره تک‌به‌تک کند، تلاش کرد خودش توپ را حمل کند اما مدافع کره مانع او شد و فرصت خیلی خوب ایران از دست رفت.

دقیقه ۹۰، کره در فاصله ۳۰ متری صاحب ضربه ایستگاهی شد. فرصت بسیار خطرناکی نصیب کره‌ای‌ها شده بود اما توپ ارسالی به بیرون رفت.

دقیقه ۸۹، تیموریان از پشت محوطه جریمه شوت زد اما توپش با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه ۸۷، مهاجم تازه‌وارد کره‌جنوبی برخورد شدیدی با پورعلی‌گنجی داشت که باعث شد مدافع ایران لحظاتی روی زمین دراز بکشد.

دقیقه ۸۵، جلال حسینی دروازه ایران را نجات داد و در یک‌قدمی دروازه توپ را از مقابل پای مهاجم کره دور کرد.

دقیقه ۸۴، دومین تعویض ایران هم شکل گرفت. در این دقیقه آندرانیک تیموریان به جای آزمون به میدان آمد. دژاگه بازوبند کاپیتانی تیم ملی را به آندو سپرد.

دقیقه ۸۱، علی‌رضا جهانبخش به دلیل مصدومیت از بازی بیرون رفت و مهدی طارمی جای او را گرفت.

دقیقه ۸۰، سردار آزمون از داور اخطار گرفت تا دومین کارت زرد بازی به نام ایران ثبت شود.

دقیقه ۷۹، کره‌ای‌ها تا محوطه جریمه ایران پیش رفتند اما شوت محکم مهاجم این تیم را مدافعان ایران دور کردند.

دقیقه ۷۷، حمله دامنه‌دار ایران روی دروازه کره خطرساز شد اما حاصلش تنها یک ضربه کرنر بود.

دقیقه ۷۳، آزمون در حالی که می‌توانست رضاییان را با دروازه‌بان کره تک‌به‌تک کند، تلاش کرد خودش توپ را حمل کند اما مدافع کره مانع او شد و فرصت خیلی خوب ایران از دست رفت.

دقیقه ۷۱، جهانبخش فرصت بسیار خوبی برای گلزنی داشت اما توپ از پایش جدا شد و همین کافی بود که مدافع کره توپ را دور کند.

دقیقه ۶۵، کره‌ای‌ها صاحب یک ضربه خطرناک ایستگاهی شدند. در این لحظه، سرمربی کره در ترکیب تیمش تغییر ایجاد کرد تا از این فرصت استفاده کند اما بازیکن تازه‌وارد کره روی عزت‌اللهی مرتکب خطا شد و فرصت برای چشم‌بادامی‌ها به هدر رفت.

دقیقه ۶۳، هوشمندی امیری ایران را صاحب یک ضربه کرنر کرد. دژاگه توپ را ارسال کرد که در برگشت به جهانبخش شوت محکمی زد که دروازه‌بان کره به سختی توپ را به کرنر دیگری تبدیل کرد. این یکی از بهترین فرصت‌های ایران در این بازی بود که از دست رفت.

دقیقه ۵۸، وحید امیری توپ‌گیری خوبی انجام داد و توپ را به سردار آزمون رساند اما تکل به موقع مدافع کره فرصت را ایران گرفت.

دقیقه ۵۶، حرکت تیمی بازیکنان ایران به نتیجه نرسید.

دقیقه ۵۴، رضاییان به خوبی توپ را از مدافع روبه‌روی خود عبور داد و در آستانه محوطه جریمه رو به عقب پاس داد اما جهانبخش با شوتی سرکش، توپ را به آسمان فرستاد.

دقیقه ۵۲، عزت‌اللهی در فاصله ۳۵ متری از دروازه خودی مرتکب خطا شد. توپ را کره‌ای‌ها به روی دروازه ایران فرستادند اما از آن بهره‌ای نبردند.

دقیقه۵۰، جهانبخش پاس بسیار خوبی به سردار آزمون داد اما دریافت توپ از سوی این مهاجم به خوبی شکل نگرفت تا توپ به راحتی در اختیار دروازه‌بان کره قرار بگیرد.

نیمه دوم با سوت ریوجی ساتو، داور ژاپنی دیدار آغاز شد.


دقیقه ۴۳، ایران صاحب ضربه ایستگاهی از فاصله ۴۵ متری شد. دژاگه توپ را به روی دروازه ارسال کرد و در یک رفت و برگشت، نزدیک بود ایران به گل دوم برسد اما مدافعان مهمان با هوشیاری توپ را دور کردند.

دقیقه ۴۲، سون هیونگ مین از کره به دلیل خطای شدید روی جهانبخش با کارت زرد داور روبه‌رو شد تا نخستین اخطاری بازی لقب بگیرد.

دقیقه ۳۵، بازیکنان کره‌جنوبی با حرکت تیمی بسیار خوبی به دروازه ایران نزدیک شدند اما خوشبختانه این حرکت حاصلی برای چشم‌بادامی‌ها نداشت.

دقیقه۳۰، کره‌ای‌ها پس از دریافت گل، سراپا حمله شدند و در این دقیقه ضربه کرنر به دست آوردند اما این موقعیت برایشان سودی در بر نداشت.

ایران یک-صفر کره‌جنوبی؛ دقیقه ۲۵، رامین رضاییان حرکت خوبی را به سمت دروازه کره آغاز کرد و با پاس عرضی مناسب، سردار آزمون را صاحب موقعیت کرد. مهاجم ایران تک‌ضرب، به توپ ضربه زد و دروازه کره برای اولین بار باز شد. آزمون پس از زدن گل، بازوبند مشکی‌اش را بوسید و شادی خاصی انجام نداد.

دقیقه ۲۰، ایران صاحب یک ضربه کرنر دیگر از سمت راست دروازه کره‌جنوبی شد. این ضربه تکرار شد و بار دوم، توپ از دروازه دور شد و به سود ایران به اوت رفت.

دقیقه ۱۶، مدافع کره‌جنوبی در فاصله ۲۵ متری از دروازه خودی خطا کرد و فرصت خوبی برای ایران فراهم شد. حاج‌صفی این توپ را به روی دروازه تیم مهمان فرستاد تا بهترین فرصت ایران تا این دقیقه از بازی از دست برود. آزمون از یک قدمی دروازه توپ را به بیرون زد.

دقیقه ۱۳، لی چون یونگ داخل محوطه جریمه ایران سرنگون شد اما خطایی در کار نبود و داور رای به ادامه بازی داد. این بازیکن احساس ناراحتی می‌کرد و لحظاتی روی زمین دراز کشید.

دقیقه ۱۱، جهانبخش داخل محوطه جریمه کره صاحب توپ شد اما شوت محکمش با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه ۷، ایران در فاصله ۴۰ متری تا دروازه کره‌جنوبی صاحب ضربه ایستگاهی شد اما از این فرصت سودی نبرد. در بازگشت، پورعلی‌گنجی دروازه کره را باز کرد اما داور قبل از آن به نشانه آفساید در سوتش دمیده بود.

دقیقه ۱، پرتاب دست بلند بیرانوند می‌رفت تا به موقعیت خوبی برای ایران تبدیل شود اما قبل از رسیدن توپ به وحید امیری در محوطه جریمه کره، داور خطای سردار آزمون روی مدافع مهمان را اعلام کرد.

ترکیب تیم ملی ایران:

علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، سید جلال حسینی، رامین رضاییان، میلاد محمدی، سعید عزت‌اللهی، احسان حاج صفی، اشکان دژاگه، وحید امیری، علیرضا جهانبخش، سردار آزمون.

ترکیب تیم ملی کره‌جنوبی:

کیم سئونگ گیو، جانگ هیون سو، لی چیونگ یونگ، کی سونگ یونگ، هان کوک یونگ، جی سونگ وونگ، کیم هو کیونگ، سون هیونگ مین، کواک تائه وی، کیم کی هی و او جائه سوک.


منبع: شما نیوز
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
چطور از شر چربی پشت پلک چشمم خلاص شوم؟
استفاده پلیس فرانسه از گاز اشک‌آور برای متفرق کردن ساکنان اردوگاه کاله
استخدام کارشناس صنایع در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه
درختان پوشیده از تار عنکبوت (تصاویر)
بیرانوند مراقب باشد وارد حاشیه نشود
ایران خودرو در نمایشگاه تخصصی خودرو لبنان
عجیب اما واقعی: نوزادی که 2 بار بدنیا آمد! یکبار در 24 هفتگی و یکبار در 36 هفتگی!
واقعیت مجازی؛ ابزاری فراتر از سرگرمی که می تواند کیفیت زندگی انسان ها را دگرگون کند
استخدام دو رده شغلی در شرکت چای دبش شعبه تبریز
وداع با پیکر مهندس شهید عملیات تروریستی کرکوک +تصاویر
داعش همه را غافلگیر کرد
قیمت‌ انواع هارد دیسک اکسترنال +جدول
الناز شاکردوست و نیکی مظفری در اکران خصوصی فیلم نیمه شب اتفاق افتاد
جان مک آفی ادعا می کند ایران در حملات سایبری به آمریکا نقش داشته است
استخدام نیرو در دفتر مرکزی آگهی نامه نوید
توضیحات محسنی اژه ای درباره پرونده سعید طوسی
خط و نشان انصاری برای استقلال
آخرین مهلت ثبت نام در سامانه سماح
مایلی‌کهن: ملوان رکورد زده است/ کی‌روش مالزی رفته تا جوج با نوشابه بزند!
استخدام شرکت ها در سال ۹۵
تبلیغات