کلوپ: نمی دانم چه زمانی موفق می شویم ولی در حال پیشرفتیم؛ تا زمانی که احتیاج نداشته باشیم، بازیکن جذب نخواهیم کرد


کلوپ: نمی دانم چه زمانی موفق می شویم ولی در حال پیشرفتیم؛ تا زمانی که احتیاج نداشته باشیم، بازیکن جذب نخواهیم کرد

طرفداری- یورگن کلوپ، سرمربی باشگاه لیورپول در مصاحبه پیش از بازی با منچستر یونایتد، اذعان کرد که در یک سال گذشته، سال شلوغ و سختی داشته و بسیار به آینده خوش بین است.

 به گزارش اسکای اسپورتس، او در این خصوص گفت:

قطعا راضی نبودم. همه در مورد این یک سال از من می پرسند و من نیز می گویم یک سال سخت و شلوغ بود. چندین بازی بسیار خوب بودیم و بازی هایی نیز بسیار بد عمل کردیم. در کل نشان دادیم که به آینده خوش بین هستیم. چیز دیگری اتفاق نیفتاده است. از طرف من شاید مقداری تفاوت بوده است و امیدوارم در آینده بیشتر شود.

مشخص کردن زمان موفقیت تیم

هرگز در مورد زمان و سرعت موفقیت فکر نکرده ام. فقط می دانم که روز به روز بهتر خواهیم شد. زندگی نیز همین گونه است. شما وقتی احساس خوب بودن می کنید، باید تلاش کنید تا بهتر شوید؛ زیرا همه افراد اطراف شما بهتر خواهند شد و شما نیز برای ماندن در زمین مسابقه، باید پیشرفت کنید.

در خصوص دیدن بازی های تیم های پایه و پیشرفت آن ها

صادقانه بگویم، این دومین باری بود که بازی های آن ها را تماشا می کردم. دلیلش این است که فصل قبل بسیار مشغول بودیم و نمی توانستیم به چیز دیگری فکر کنیم. بازی تیم زیر 23 سال را با ترنمر دیدم و دوست دارم وقت بیشتری برای دیدن بازی های آن ها بگذارم. من این کار را در تیم های قبلی ام نیز انجام می دادم و این یکی از دلایلی است که ما چرا باید در مورد کنار هم بودن فکر کنیم.

من این شغل را درک میکنم. به عنوان مربی فوتبال یک باشگاه، شما باید تمام تیم های پایه باشگاه را زیر نظر داشته باشید. وقتی من یک بازیکن 16 ساله را می بینم که خوب بازی می کند، منتظر او هستم تا به سنی برسد که بتوانم از او استفاده کنم. اکنون هم شرایط باشگاه همین گونه است و به همین دلیل است که من این بچه ها را بسیار دوست دارم.

 مهم ترین چیز این است که ما برای این بچه ها شرایطی را فراهم کنیم که واقعیات را ببینند زیرا آن ها باید بدانند که چه راهی پیش روی آن ها است. ما نمی خواهیم آن ها متواضع باشند؛ آن ها باید جاه طلبی را تجربه کنند. ما به این پسر ها احتیاج داریم و می خواهیم به آن ها کمک کنیم و کمک به آن ها، کمک به خودمان است.

 شما باید نشان دهید که برای آکادمی باشگاه ارزشمند هستید. من صحبت های زیادی در مورد پسران هفت ساله ای که به این جا می آیند و حرفه ای بازی می کنند شنیده ام. صحبت های بسیاری مانند این شنیده ام که پسران بومی لیورپول این جا هستند و این بسیار خوب است. زود است بگوییم یک پسر ده ساله در آینده چه می شود. باید آن ها را تشویق کنیم و از بازی هایشان لذت ببریم.

در مورد اضافه کردن بازیکنان جدید به تیم

 بسیار جوان بودم و در 21 سالگی اولین بازی ام را برای تیم اصلی انجام دادم. پس از یک سال، یکی از مدیران باشگاه پیش من آمد و پرسید: ‘ چه تعداد بازیکن احتیاج داریم که فصل بعد به مرحله بعدی برویم؟’  و من در جواب گفتم: ‘ بازیکن جدید احتیاج نداریم.’  او در جواب گفت: ‘ باید همیشه بهترین بازیکنان تیم های دیگر را به باشگاه بیاوری تا موفق شوی.’ من جواب دادم: ‘ به این کار علاقه ای ندارم. دوست دارم همین بازیکنان را حفظ کنیم و شاید خریدن بهتر باشد، ولی من نگه داشتن و پیشرفت همین بازیکنان را بیشتر دوست دارم.’

 قطعا به شما قول خواهم داد قبل از جذب هر بازیکن، تا حد ممکن از بازیکنان خودمان استفاده خواهیم کرد و این چیزی است که در آینده هم خواهید دید. حتی با وجود نقل و انتقالات دیوانه کننده در سراسر جهان، ما می خواهیم در این مورد یک باشگاه خاص باشیم.

در مورد بازی با منچستر یونایتد 

سعی می کنیم بهتر از بازی های قبل باشیم. بهتر بودن به معنای تغییر دادن چیزی نیست. گاهی اوقات به این معنی است که شما منتظر چیزی هستید.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال