http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

کلوپ: نمی دانم چه زمانی موفق می شویم ولی در حال پیشرفتیم؛ تا زمانی که احتیاج نداشته باشیم، بازیکن جذب نخواهیم کرد

کلوپ: نمی دانم چه زمانی موفق می شویم ولی در حال پیشرفتیم؛ تا زمانی که احتیاج نداشته باشیم، بازیکن جذب نخواهیم کرد

کلوپ: نمی دانم چه زمانی موفق می شویم ولی در حال پیشرفتیم؛ تا زمانی که احتیاج نداشته باشیم، بازیکن جذب نخواهیم کرد

طرفداری- یورگن کلوپ، سرمربی باشگاه لیورپول در مصاحبه پیش از بازی با منچستر یونایتد، اذعان کرد که در یک سال گذشته، سال شلوغ و سختی داشته و بسیار به آینده خوش بین است.

 به گزارش اسکای اسپورتس، او در این خصوص گفت:

قطعا راضی نبودم. همه در مورد این یک سال از من می پرسند و من نیز می گویم یک سال سخت و شلوغ بود. چندین بازی بسیار خوب بودیم و بازی هایی نیز بسیار بد عمل کردیم. در کل نشان دادیم که به آینده خوش بین هستیم. چیز دیگری اتفاق نیفتاده است. از طرف من شاید مقداری تفاوت بوده است و امیدوارم در آینده بیشتر شود.

مشخص کردن زمان موفقیت تیم

هرگز در مورد زمان و سرعت موفقیت فکر نکرده ام. فقط می دانم که روز به روز بهتر خواهیم شد. زندگی نیز همین گونه است. شما وقتی احساس خوب بودن می کنید، باید تلاش کنید تا بهتر شوید؛ زیرا همه افراد اطراف شما بهتر خواهند شد و شما نیز برای ماندن در زمین مسابقه، باید پیشرفت کنید.

در خصوص دیدن بازی های تیم های پایه و پیشرفت آن ها

صادقانه بگویم، این دومین باری بود که بازی های آن ها را تماشا می کردم. دلیلش این است که فصل قبل بسیار مشغول بودیم و نمی توانستیم به چیز دیگری فکر کنیم. بازی تیم زیر 23 سال را با ترنمر دیدم و دوست دارم وقت بیشتری برای دیدن بازی های آن ها بگذارم. من این کار را در تیم های قبلی ام نیز انجام می دادم و این یکی از دلایلی است که ما چرا باید در مورد کنار هم بودن فکر کنیم.

من این شغل را درک میکنم. به عنوان مربی فوتبال یک باشگاه، شما باید تمام تیم های پایه باشگاه را زیر نظر داشته باشید. وقتی من یک بازیکن 16 ساله را می بینم که خوب بازی می کند، منتظر او هستم تا به سنی برسد که بتوانم از او استفاده کنم. اکنون هم شرایط باشگاه همین گونه است و به همین دلیل است که من این بچه ها را بسیار دوست دارم.

 مهم ترین چیز این است که ما برای این بچه ها شرایطی را فراهم کنیم که واقعیات را ببینند زیرا آن ها باید بدانند که چه راهی پیش روی آن ها است. ما نمی خواهیم آن ها متواضع باشند؛ آن ها باید جاه طلبی را تجربه کنند. ما به این پسر ها احتیاج داریم و می خواهیم به آن ها کمک کنیم و کمک به آن ها، کمک به خودمان است.

 شما باید نشان دهید که برای آکادمی باشگاه ارزشمند هستید. من صحبت های زیادی در مورد پسران هفت ساله ای که به این جا می آیند و حرفه ای بازی می کنند شنیده ام. صحبت های بسیاری مانند این شنیده ام که پسران بومی لیورپول این جا هستند و این بسیار خوب است. زود است بگوییم یک پسر ده ساله در آینده چه می شود. باید آن ها را تشویق کنیم و از بازی هایشان لذت ببریم.

در مورد اضافه کردن بازیکنان جدید به تیم

 بسیار جوان بودم و در 21 سالگی اولین بازی ام را برای تیم اصلی انجام دادم. پس از یک سال، یکی از مدیران باشگاه پیش من آمد و پرسید: ‘ چه تعداد بازیکن احتیاج داریم که فصل بعد به مرحله بعدی برویم؟’  و من در جواب گفتم: ‘ بازیکن جدید احتیاج نداریم.’  او در جواب گفت: ‘ باید همیشه بهترین بازیکنان تیم های دیگر را به باشگاه بیاوری تا موفق شوی.’ من جواب دادم: ‘ به این کار علاقه ای ندارم. دوست دارم همین بازیکنان را حفظ کنیم و شاید خریدن بهتر باشد، ولی من نگه داشتن و پیشرفت همین بازیکنان را بیشتر دوست دارم.’

 قطعا به شما قول خواهم داد قبل از جذب هر بازیکن، تا حد ممکن از بازیکنان خودمان استفاده خواهیم کرد و این چیزی است که در آینده هم خواهید دید. حتی با وجود نقل و انتقالات دیوانه کننده در سراسر جهان، ما می خواهیم در این مورد یک باشگاه خاص باشیم.

در مورد بازی با منچستر یونایتد 

سعی می کنیم بهتر از بازی های قبل باشیم. بهتر بودن به معنای تغییر دادن چیزی نیست. گاهی اوقات به این معنی است که شما منتظر چیزی هستید.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

منبع: سایر
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
علت بازداشت یاشار سلطانی/صدورکیفرخواست برای مدیر مسئول وطن امروز
نام سریال شهرزاد به اجبار تغییر می کند!
روزهای عجیب دلواپسان !
سرقت سر مجسمه باربر در خیابان ناصر خسرو تهران!+عکس
اعتیاد عجیب کریس رونالدو به بوتاکس!
همسر رئیس جمهور فنلاند در نخستین مدرسه محیط زیستی ایران
استخدام کارشناس فنی،کارشناس فروش،برنامه نویس ASP.net
استخدام تایپیست خانم به صورت پاره وقت در شهر کرج
کرمان خاستگاه هنر تعزیه است
رقابت ستاره کاراته قم با رقیب کرواسی در آغاز پیکارهای جهانی ۲۰۱۶
مجموعه مستند "رویای آمریکایی" رونمایی می شود
خلق صحنه ای زیبا از رویارویی دختر گمشده با خانواده
احکام خیلی نیاز به گفتن ندارند
سرشماری حضوری بیش از ۱۱۱ هزار خانوار آذربایجان غربی
نشست های بصیرتی در کانون های فرهنگی مساجد برگزار می شود
اقتدار و موفقیت روزافزون کشور مرهون فداکاری های شهداست
حضور سرلشکر جعفری در جمع دانشجویان دانشگاه دریایی امام خامنه ایی
فیلم بافت اخر طناب end splice rope ( آپارات ) -دانلود و پخش
یک نوزاد دختر در تگزاس دو بار به دنیا آمد
مطالب کتب درسی داعش! +عکس
تبلیغات