وهابیت باند نفوذی استعمار پیر است/ وهابیت اعتباری در جهان اسلام ندارد


با دیگران به اشتراک بگذارید

وهابیت باند نفوذی استعمار پیر است/ وهابیت اعتباری در جهان اسلام ندارد

خبرگزاری فارس: وهابیت باند نفوذی استعمار سالخورده است/ وهابیت اعتباری در دنیا اسلام ندارد

کارشناس مذهبی ایران نقل کرد: وهابیت باند نفوذی استعمار سالخورده و خبیث انگلیس و آمریکای جنایت‌کار است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از سمنان، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی ادیب یزدی صبح امروز با اشاره به اجرای سوگواره بصیرت عاشورایی مخصوص ماه های محرم الحرام و صفرالمظفر در استان سمنان، در واکنش به موج تهاجمی وهابیت به عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و نقش سوگواره بصیرت عاشورایی در خنثی سازی این دسیسه ها اظهار داشت: چهره وهابیت برای دنیا اسلام شناخته شده و خوی آن ها که محتوای استکباری دارد، برای مسلمانان نشان داده شده است.

وی تصریح کرد: همه آگاهی میدارند که وهابیت دکترین مذاهب و فرقه ای از فرقه های اسلامی نیست؛ بلکه وهابیت باند نفوذی استعمار سالخورده و خبیث انگلیس و آمریکای جنایت کار است.

کارشناس مذهبی ایران با تأکید بر اینکه در صدر مأموریت های وهابیت از میان بردن اسلام قرار دارد، افزود: وهابیت دنبال ایجاد تفرقه بین ید واحده اسلامی است و در این جهت از هیچ کوششی فروگذار نمی کند.

ادیب یزدی با اشاره به اینکه وهابیان بدفهم هستند و حتی اسباب استنباط واقعیات و قدرت استدلال از منابع اسلامی را ندارند، تصریح کرد: آن ها فهم، سواد و تقوای ضروری را در این زمینه نداشته و وهابیت جایگاهی در اندیشه اسلامی ندارد.

وی با بیان اینکه نگاه وهابیت هر چه باشد اهمیتی ندارد، افزود: این نگاه مبتنی بر اصول علمی و سنت ها و روایات پیامبر گرامی اسلام (ص) و آیات قرآن و روایات امامان معصوم (ع) نیست.

کارشناس مذهبی ایران با تأکید بر اینکه بنای سیاست های وهابیت و موضع گیری های آن ها بر شیطنت و فساد است، تصریح کرد: ایجاد تفرقه و دردسر برای مسلمین دنیا از دیگر سیاست ها و برنامه های وهابیت است.

ادیب یزدی با اشاره به اینکه نگاه وهابیت در حوزه مسائل شرعی و اعتقادات اسلامی اعتباری در دنیا اسلام ندارد، افزود: شیعیان و برادران اهل سنت هم اعتباری برای این تفکر دست ساز استکبار و استعمار قرار نمیدهند.

کارشناس مذهبی ایران با بیان اینکه بزرگ ترین و احساسیترین پدیده در تاریخ اسلام واقعه قیام عاشوراست، تصریح کرد: تمام مسلمین پس از وقوع این واقعه عظیم و بی نظیر تحت تأثیر خون های شهدای کربلا به خصوص امام حسین (ع) قرار گرفتند.

وی تصریح کرد: سوگواره بصیرت عاشورایی باید بتواند این بزرگ ترین و احساسیترین پدیده در تاریخ اسلام را نمایش بدهد.

— با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى نماييد —

نگارش توسط : دنيا ش.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بس که در خرقه آلوده زدم لاف صلاح
««« »»»
شرمسار از رخ ساقی و می رنگينم

وهابیت باند نفوذی استعمار پیر است/ وهابیت اعتباری در جهان اسلام ندارد

TT / 48 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال