جزئیات محدودیت ترافیکی آخر هفته


به گزارش صبحانه، براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های راهداری به ‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذکرشده،‌ بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به‌صورت عادی در جریان است.

کل تردد ثبت ‌شده طی 24 ساعت گذشته حاکی از آن است که ترددها در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل 46.4 درصد کاهش یافته است.

محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته

موتورسیکلت:

تردد موتورسیکلت از ساعت 12ظهر روز دوشنبه مورخ 19 مهرماه ساعت 6 روز شنبه مورخ 24 مهر از محورهای کرج – چالوس ، هراز، فیروزکوه و محورتهران – سمنان – مشهد وبالعکس ممنوع است.

تبصره-تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

سواری:

محور کندوان:

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13:00 تا 24 روز جمعه مورخ 23 مهرماه (فردا)  از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24  روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

محور هراز:

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز جمعه (فردا) از رودهن به سمت آب اسک ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 جمعه از آب اسک به سمت رودهن بصورت یکطرفه خواهد بود.

نقلیه سنگین(به استثناء حاملین موادسوختی یا فاسدشدنی):

محور کندوان: تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

محور هراز:

الف-تردد کلیه تریلرها کماکان ممنوع است.

ب- تردد کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت از ساعت 8 تا 24 جمعه 23 مهرماه ممنوع است.

محور فیروزکوه:

الف- تردد  تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت از ساعت 8 تا 24 فردا از تهران به قائم شهر و بالعکس، ممنوع است.

ب-تردد  کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت  8 تا 24 فردا از تهران به قائم شهر و بالعکس، ممنوع است.

محور اردبیل – آستارا و بالعکس :

تردد  تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 فردا در محور فوق ممنوع است.

محور قدیم رشت – قزوین و بالعکس:

تردد  تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی  از ساعت 8 تا 24 فردا در محور قدیم رشت- قزوین ممنوع است.

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال