http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

زمزمه تعویض وزیر ارشاد را شنیده ام

زمزمه تعویض وزیر ارشاد را شنیده ام


رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با تاکید بر اینکه آقایان علماء بسیاری از گلایه های خود را از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی علنی نکرده اند، در خصوص احتمال تغییر “علی جنتی” گفت: ما هم زمزمه های تعویض وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را شنیده ایم.

محمدرضا سالک در گفت و گو با خبرنگار “تابناک” درباره دغدغه ها و نگرانی های فرهنگی مراجع، علماء و حوزه، اظهار کرد: گلایه آقایان علماء روشن است. البته بسیاری از این گلایه ها تا جایی که بنده می دانم علنی نشده، بلکه به صورت خصوصی به مسئولان فرهنگی کشور منتقل شده است.

وی افزود: از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انتظار است که به دنبال گسترش فرهنگ اسلام در کشور باشد و از هر بستری که باعث ایجاد بی تفاوتی و یا خدایی ناکرده بی بند و باری در کشور می شود، که مصداق آن کنسرت و موسیقی است، جلوگیری کند.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: از بین کنسرت هایی که در کشور برگزار می شود ما تعدادی را در کمیسیون فرهنگی بررسی کرده و حتی با مواردی برخورد کرده ایم، نظیر کنسرت تک خوانی خانم ها و آلبومی معروف به “ذغال چی” که یک آلبوم زیر زمینی بسیار بد بود.
وی در عین حال یادآوری کرد: بخشی از آنچه توسط کمیسیون فرهنگی به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی متذکر شده ایم نظیر موضوع برگزاری کنسرت در مشهد، مورد اقدام و عمل آقای وزیر و وزارتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته است.

حجت الاسلام والمسلمین سالک درباره ماجرای اخیر قم نیز گفت: این اتفاقی که اخیرا در قم روی داد ابتدا با عنوان دفاع مقدس بود، ولی متاسفانه در ادامه شاهد دست دادن آن خانم با یک آقا بودیم که بعدا گفته شد، زن و شوهر بوده اند؛ اما نکته این است که مردم نمی دانند آنها زن و شوهر بوده اند.

وی در خصوص برخی گمانه زنی های اخیر مبنی بر احتمال تغییر وزیر ارشاد، عنوان کرد: ما هم زمزمه هایی مبنی بر تعویض ایشان شنیده ایم، اما هنوز جزئیات را نمی دانیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس درباره عملکرد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: ما به اشکال مختلف اعم از سئوال و دعوت وزیر به کمیسیون برای ارائه توضیحات دربارع مسائل فرهنگی اقدام کرده و نظرات خود را در این خصوص منعکس کرده ایم.

برچسب ها :

این مطلب در سایت "ملی مذهبی" منتشر شده است.

منبع: سایر
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
استخدام یک همکار آقا جهت فروشندگی در زنجان
اولین عکس ستاره و لاله اسکندری پس از درگذشت پدرشان در اکران نیمه شب اتفاق افتاد
رسوایی جنسی دونالد ترامپ و سلما هایک بازیگر مکزیکی + عکس
آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی در پونک
تورم بالا رفت، قیمت کالاها پرکشید
تصویر دیده نشده از شقایق فراهانی در کنار پسرش
آقای روحانی شما باید پاسخگوی این اختلاس باشید
نفوذ هکرهای روس به کارت‌های اعتباری حامیان مالی جمهوری‌خواهان
استخدام چند نفر چکش کار و قلع کار جهت ظروف مسی
راهپیمایی گوسفندها در مادرید (تصاویر)
ازدواج هستی مهدوی فر بازیگر سینما از شایعه تا واقعیت
رفتار تحسین‌برانگیز سرمایه‌گذاران آلمانی در مناسبات با ایران
دوره گرانی نفت آغاز شد
اقدام پهلوانانه کیمیا علیزاده+ عکس
تولدت مبارک اسطوره فوتبال جهان
راهنمای خرید شارژر فندکی USB مناسب برای اتومبیل
استخدام سه رده شغلی در یک شرکت ساختمانی
خودروی سواری زیر بار گندم له شد (فیلم)
توضیح محسنی اژه ای درباره پرونده سعید طوسی قاری قرآن
(تصاویر) از انتشار منشور سازمان ملل تا تشکیل اولین باشگاه فوتبال
تبلیغات