بواتنگ: کاپیتانی در بایرن برایم رویاست


با دیگران به اشتراک بگذارید

بواتنگ: کاپیتانی در بایرن برایم رویاست

جروم بواتنگ، مدافع بایرن مونیخ مدعی شد که کاپیتانی در این باشگاه برایش یک رویا بوده و همچنین از احتمال خداحافظی اش از تیم ملی آلمان بعد از جام دنیاای ۲۰۱۸ گزارش کرد.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس بواتنگ: کاپیتانی در بایرن برایم رویاست

به گزارش “ورزش سه”،‌ بواتنگ از عمده ترین کاندید‌های کاپیتانی در تیم ملی آلمان بود ولی بازوبند را به هم باشگاهی اش، مانوئل نویر باخت با این حال او مدعی شد که می‌تواند گزینه خوبی برای کسب بازوبند بعد از فیلیپ لام باشد.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس بواتنگ: کاپیتانی در بایرن برایم رویاست

او گفت:” شخصا زمانی مانوئل نویر به عنوان کاپیتان تیم ملی آلمان برگزیده شد به او تبریک نقل کردم. خیلی دوست دارم روزی کاپیتان بایرن مونیخ بشم. برای من این تحقق یک رویا و یک افتخار بزرگ خواهد بود. بازیکنان بزرگی قبل از این بازوبند را به بازو بسته اند.مثل تیم ملی آلمان، به علاوه نویر و مولر، گزینه های دیگری نیز هستند که شایسته کاپیتانی اند.”

بواتنگ درباره احتمال خداحافظی اش گفت:” شاید از حالا بر آن شده باشم که بعد از جام دنیاای ۲۰۱۸ روسیه از رده ملی خداحافظی کنم ولی فقط در صورتی که در پاسداری از عنوان قهرمانی کامیاب باشیم.”

—-انتها—-

تهیه کننده : پيروز ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مبادا جز حساب مطرب و می
««« »»»
اگر نقشی کشد کلک دبيرم

بواتنگ: کاپیتانی در بایرن برایم رویاست

TT / 35 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات