لحظه وداع همیشگی ماده خرس با توله هایش (عکس)


به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از دیلی میل ، خرس های ماده ویژگی بسیار جالبی دارند. خرس ماده به محض اینکه بفهمند توله اش توانایی جفت گیری و باروری را پیدا کرده است برای همیشه او را ترک می کند. او تا قبل از بالغ شدن توله اش از او مراقبت می کند. توله در این مدت از شیر مادر خود و سپس از غذاهایی که مادرش برایش فراهم کرده استفاده می کند. توله خرس پس از مدتی برای همیشه به حال خود رها می شود، یعنی همان اتفاقی که برای خود خرس مادر هم در گذشته افتاده است.

به تازگی عکاسان حیات وحش صحنه جالبی را در شمال روسیه ثبت کرده اند. یک خرس دو توله خود را در کنار رودخانه برای همیشه رها می کند. این دو توله خرس شاید به اندازه کافی بزرگ نشده باشند اما به سن باروری رسیده اند و از این پس می توانند به تنهایی زندگی کنند و یا برای خود غذا بیابند.

در این عکس ها مادر بچه خرس ها آنها را رها می کند و سپس به طرف رودخانه می رود. او به دل آب می زند و به آن سوی رودخانه می رود. این به معنای وداع همیشگی ماده خرس با بچه هایش است.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال