مهارت کودک فلسطینی یوونتوسی ها را پای معاهده کشاند! (۲ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

مهارت کودک فلسطینی یوونتوسی ها را پای قرارداد کشاند!

در میان شگفتی سازان و نوابغ ورزشی دنیا، کودکان هم سهم قابل توجهی دارند به طوری که در دهه اخیر فرهنگستانهای استعداد کشف کنی زیادی، قادر بوده اند بسیاری از کودکانی را که در زمینه های گوناگون ورزشی مهارت های قابل توجهی از خود نمایان کرده اند به سوی خود کشند. راشد الهجاوی ۱۰ ساله که اخیرا جذب آکادمی فوتبال یوونتوس شده یکی از تازه ترین پدیده های یافته شده است.
این کودک ۱۰ ساله فلسطینی در نروژ متولد شده و ویدیو هایی که از ضربات آزاد و تکنیک های او در ویدیو های یوتیوب انتشار داده شده، مسئولان باشگاه یوونتوس را از وجود او باخبر کرد. به همین دلیل آنها به سرعت دست به کار شدند و بعد از کشف کردن راشد با او گذاشت امضا کردند. این فوتبالیست کوچولو فلسطینی یکی از چندین نفری است که مردمان به او لقب مسی جدید داده اند و اکنون در تیم زیر ۱۰ ساله های بیانکونری توپ می زند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس مهارت کودک فلسطینی یوونتوسی ها را پای قرارداد کشاند!

بردیا و آرات دو پدیده از کشورمان!
در کشور خودمان هم کودکان نابغه کم نیستند و بردیا مهنی ۶ ساله و آرات حسینی ۳ ساله دو پدیده ورزشی هستند که یکی در فوتبال و دیگری در ژیمناستیک مهارت های شگفت انگیز شان را نمایان کرده اند. مهارت ها و تکنیک های بردیا مهنی همین اواخر نکته توجه مربیان استعداد یاب تیم رئال مادرید قرار گرفت و کودک ۶ ساله کرمانی به تیم نونهالان این باشگاه معتبر و پر طرفدار پیوست. آرات هم این روز ها زیر نظر پدرش روز جدید پیشرفت می کند و هر بار خبر می رسد که کشور های گوناگون او را به خاطر مهارت فوق العاده اش زیر نظر دارند.
ورزش کردن را به کودک تان بیاموزید

کودکان نابغه با بروز استعداد های خدادادی و توجه پدر و مادر شان پرورش کشف میکنند و شناخته می شوند. اما ضروری نیست حتما کودک تان نابغه باشد یا در رشته ای خاص به موفقیت دست یابد بلکه شما قادر هستید با تعلیم ورزش کردن به او، باعث موفقیت او در عرصه های دیگر زندگی شوید. همچنین خوب است آگاهی بدارید برای ورزش کردن نباید کودک تان تیزهوش باشد یا از لوازم خاص و گران گران بهره گیرد، بلکه روش های سهلی مانند پیاد روی نیز در تندرستی او بسیار نقش می دارند.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس مهارت کودک فلسطینی یوونتوسی ها را پای قرارداد کشاند!

نکاتی درباره ورزش کردن کودک
۱- به کودک تان بیاموزید تا مکانی که قادر هست پیاده روی کند، در پارک بدود و برای تهیه کرد به سوپرمارکت برود.
۲- اگر کود ک تان دوچرخه، اسکوتر یا اسکیت دارد، او را تشویق کنید تا با آنها ورزش کند و به او بیاموزید که از کلاه مطمئنی و زانوبند بهره گیرد.
۳- موزیک یکی از خوب ترین مکمل ها برای انجام ورزش است. به همین دلیل شما هم قادر هستید برای کودک تان موزیک قرار بدهید تا با صدای آن به هیجان بیاید و حرکات ریتمیک به انجام رساند.
۴- بهتر است برای ورزش کودک تان برنامه و وقت منظمی انتخاب بکنید. همچنین چک کنید که محیط بازی و ورزش کودک تان علاوه بر پاک بودن، امنیت داشته باشد.
۵- اگر می خواهید کودک تان مسیر ورزشی خاصی را قبل بگیرد، بهتر است او را در همان سنین خردسالی در رشته هایی مانند ژیمناستیک که به انعطاف پذیری زیادی نیاز دارد نام نویسی کنید.
۶- معمولا بسیاری از پدر و مادر ها از علاقه و پیگیری فرزند شان نسبت به رشته فوتبال واهمه دارند، در حالی که در همه باشگاه ها کودکان هم سن دسته بندی می شوند.
۷- اگر کودک تان در رشته ورزشی خاصی مانند اسکیت کار میکند باید دقت کنید که مربی او حتما حرکات ضروری را برای حرارت دادن و کشش بدن فرزندها به انجام رساند. همچنین مراقب باشد که فرزندها حتما از لوازم مطمئنی خود مانند کلاه، بازوبند، زانوبند و لوازم دیگر بهره گیرد.
۸- حواس تان به خورد و خوراک و تغذیه سالم فرزند تان باشد. چون امکان می دارد فرزندها از خوردن غذا امتناع کنند یا اشتهای شان کاهش داده شود که این قادر هست باعث آشفتگی در رشد و بلوغ آنها شود.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال