جلسه هم اندیشی بانوان وزارت کشور و خانه احزاب ایران برگزار شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

جلسه هم اندیشی بانوان وزارت کشور و خانه احزاب ایران برگزار شد

خبرگزاری فارس: نشست هم‌اندیشی زنان وزارت کشور و خانه احزاب کشورمان به انجام رسانده شد

نشست هم فکر کنی زنان وزارت کشور و زنان خانه احزاب کشورمان در محل خانه احزاب کشورمان به انجام رسانده شد.

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، نشست هم فکر کنی زنان وزرات کشور و زنان خانه احزاب کشورمان در محل خانه احزاب کشورمان به انجام رسانده شد.

در این نشست که قدرتعلی حشمتیان رئیس خانه احزاب نیز حاضر بود، فرهمند مشاور امور زنان وزیر کشور گزارشی از حوزه فعالیت خود ارایه  تصریح کرد: توصیه ما این است، که با همکاری کمیته امور زنان خانه احزاب کشورمان همایش هم فکر کنی زنان را به انجام رسانیم، تا نگاه زنان از عملکرد دولت را پررنگ کنیم و صدای زنان فعال فرهیخته را به گوش مردمان عزیزمان منتقل بکنیم.

وی اضافه کرد: ما معتقدیم که برخلاف بعضی از نظرات که می‌گویند «زنان برای مردان و یا زنان برای زنان باید باشند» باید بجایی برسیم که همه برای زنان باشند.

خان محمدزاده رییس کمیته زنان خانه احزاب نیز در این نشست از آمادگی کمیته زنان برای همکاری در این زمینه گزارش کرد.

محمد تبرایی دبیر اجرایی خانه احزاب کشورمان اظهار داشت: با توجه به تاکید هیات رییسه خانه احزاب جهت ارتقا جایگاه احزاب در مناسبات سیاسی و صنفی، اعضای خانه احزاب کشورمان با استقبال از هم‌اندیشی زنان نخبه کشور جهت حضور اعلام آمادگی کرد.

قدرتعلی حشمتیان رییس خانه احزاب کشورمان نیز بعد از استماع سخنان حاضرین از همکاری وزارت کشور برای راه اندازی جا خانه احزاب کشورمان تشکر کرد و با استقبال توصیه وزارت کشور برای برگزاری همایش هم فکر کنی زنان اظهار داشت: خانه احزاب کشورمان به سه طریق قادر می باشد برای برگزاری این همایش کمک و همراهی کند نخست اینکه این همایش به صورت مشترک، کمیته امور زنان خانه احزاب کشورمان و مشاور امور زنان وزارت کشور به انجام رسانده شود.

وی اضافه کرد:  توصیه دوم این است که وزارت کشور خود برگزار کنده باشد و کمیته امور زنان خانه احزاب یاری رساند و در آخر کمیته امور زنان خانه احزاب برگزار و مانند دیگر همایش‌های فصلی خانه احزاب، وزرات کشور پشتیبانی کند.

–انتها–

تهیه کننده : بينا ح.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به هست و نيست مرنجان ضمير و خوش می‌باش
««« »»»
که نيستيست سرانجام هر کمال که هست

جلسه هم اندیشی بانوان وزارت کشور و خانه احزاب ایران برگزار شد

TT / 88 — TP / 27%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال