ناکامی پرسپولیس مقابل نفت تهران؛ 4 سال در حسرت پیروزی مقابل زردپوشان


ناکامی پرسپولیس مقابل نفت تهران؛ 4 سال در حسرت پیروزی مقابل زردپوشان

طرفداری- تیم فوتبال پرسپولیس تهران که با برانکو رکورد های زیادی را شکسته، ظاهرا باید دست به یک طلسم شکنی دیگر بزنند تا تراکتورسازی از آن ها فاصله نگیرد.

سرخپوشان 8 بازی است که موفق نشدند نفت تهران را شکست دهند. آخرین بار پرسپولیس در لیگ 90-91 موفق شد با نتیجه 3 بر 0 زردپوشان تهرانی را شکست دهند که در آن دیدار ایمون زاید مهاجم مورد علاقه هواداران پرسپولیس هم گلزنی کرد.

پس از آن دیدار دو تیم 8 بار دیگر به مصاف هم رفتند که 5 دیدار با نتیجه مساوی به پایان رسید و 3 بازی را هم نفت پیروزی شد تا سرخپوشان 4 سال در حسرت شکست دادن نفت تهران باقی بمانند. در لیگ دوازدهم دیدار رفت دو تیم با تساوی بدون گل پایان یافت و دیدار برگشت نیز با تساوی 1 بر 1 تمام شد. لیگ سیزدهم پرسپولیس تیم قدرتمندی داشت که در آستانه قهرمانی بود اما باز هم موفق به پیروزی نشدند و دیدار رفت را 1 بر 0 شکست خوردند و بازی برگشت را با نتیجه بدون گل مساوی کردند. لیگ چهاردهم بازی رفت دو تیم 1 بر 1 مساوی شد اما بازی برگشت را نفت 2 بر 1 پیروز شد. سرانجام در لیگ پانزدهم که پرسپولیس تیم قدرتمندی داشت باز هم حریف زردپوشان نشدند و بازی رفت 1 بر 1 مساوی شد و بازی برگشت را نفتی ها 2 بر 0 بردند تا پرسپولیس با این شکست قهرمانی لیگ را از دست دهد.

دو تیم تاکنون 12 بازی در لیگ به مصاف یکدیگر رفته اند و پرسپولیس موفق شد 3 بازی را پیروز شود، 3 پیروزی هم سهم نفت بود و 6 بازی دو تیم با تساوی به پایان رسید.

پرسپولیس و نفت تهران روز شنبه در هفته هشتم لیگ خلیج فارس از ساعت 18 به مصاف هم می روند.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات