مسؤولیت های سه گانه مدیرعامل سپاهان/ هندوانه هایی که زیر بغل طاهری سنگینی می کند


با دیگران به اشتراک بگذارید

مسؤولیت های سه گانه مدیرعامل سپاهان/ هندوانه هایی که زیر بغل طاهری سنگینی می کند

خبرگزاری فارس: مسؤولیت‌های سه‌گانه مدیرعامل سپاهان/ هندوانه‌هایی که زیر بغل طاهری سنگینی می‌کند

مسؤولیت‌های سه‌گانه محسن طاهری در مدیرعاملی باشگاه سپاهان، سرمربیگری تیم ملی هندبال و تیم هندبال سپاهان باعث شده تا وی با مشغله کاری زیادی مواجه شده و ناچار به انتخاب بین وظایف محوله باشد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از اصفهان، محسن طاهری در شرایطی به عنوان مدیرعامل باشگاه سپاهان برگزیده شد که طی چندین ماه گذشته و در هیچ کدام از گمانه خانمی های رسانه ای، نامی از وی در میان عدم.

طاهری کاپیتان سابق تیم ملی هندبال کشور بوده و طی سال های گذشته در مقاطعی سرمربی گریه کن تیم ملی هندبال در رده های پایه را برعهده داشته است اما با وجود شاغل بودن در شرکت فولاد مبارکه، کمتر فرصتی برای سرمربی گریه کن تیم بزرگ سالان باشگاه یافته است.

این باتجربه هندبالی سال گذشته از سوی بهرام سبحانی به عنوان یکی از اعضای هیأت مدیره باشگاه سپاهان برگزیده شد و چندین ماه پیش نیز در پی پایان همکاری عرفان اسماعیلی با تیم ملی هندبال ایران، به عنوان سرمربی این تیم برگزیده شد.

بعد از قطعی شدن حضور تیم هندبال سپاهان در لیگ خوب تر، زمینه ادامه همکاری با مجید رحیم زاده فراهم نشد تا محسن طاهری از سوی اصغر باقریان مدیرعامل باشگاه سپاهان، عهده دار سرمربی گریه کن این تیم شود.

انتخاب طاهری برای سرمربی گریه کن تیم هندبال سپاهان، شائبه هایی را اطراف انتخاب صورت گرفته و عضویت طاهری در هیأت مدیره سپاهان به وجود آورد اما وی در مکالمه ای اعلام کرد که وظایف وی در هر دو حیطه، مشخص بوده و قرار نیست تداخل مسؤولیتی به وجود آید.

هنوز مدتی از مطرح شدن این بحث سپری نشده بود که این بار طاهری مدیرعاملی باشگاه اصفهانی را برعهده گرفت و در شرایط فعلی ابهامات زیادی اطراف مسؤولیت سه گانه وی ایجاد شده است.

تیم ملی هندبال در حال حاضر برنامه خاصی جلو رو ندارد و از این لحاظ معضلی برای طاهری ایجاد نخواهد شد اما در رابطه با تیم هندبال سپاهان، وضعیت فرق می دارد زیرا این تیم باید برای شرکت در فصل تازه لیگ خوب تر تهیه شود و به طور حتم با توجه به مشغله های کاری مدیریت باشگاه سپاهان، امکان مربی گریه کن و حضور در لیگ برای طاهری وجود ندارد و به احتمال زیاد باید شاهد تغییراتی در این تیم باشیم زیرا بلند کردن سه هندوانه با یک دست مقدور نیست.

————————————-

متن از : ماندانا ت.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بازار شوق گرم شد آن سروقد کجاست
««« »»»
تا جان خود بر آتش رويش کنم سپند

مسؤولیت های سه گانه مدیرعامل سپاهان/ هندوانه هایی که زیر بغل طاهری سنگینی می کند

TT / 64 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال