پیروانی: روحانی شخصا به موضوع حمایت از تیم ملی ورود کند/هیچکس فکر نکند کار صعود تمام شده است


با دیگران به اشتراک بگذارید

پیروانی: روحانی شخصا به موضوع حمایت از تیم ملی ورود کند/هیچکس فکر نکند کار صعود تمام شده است

خبرگزاری فارس: پیروانی: روحانی شخصا به موضوع حمایت از تیم‌ملی ورود کند/هیچکس نیاندیشد کار صعود خاتمه یافته است

مدیر تیم ملی فوتبال کشورمان از مسئولان ارشد دولت درخواست برای صعود این تیم به جام دنیاای و موفقیت در روسیه به حمایت از این تیم توجه بکنند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، افشین پیروانی امروز در مکالمه با رادیو ورزش درباره روند رو به رشد تیم ملی کشورمان از بازی با قطر تا دیدار برابر کره جنوبی اظهار کرد: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. دیدار برابر قطر اولین بازی تیم ملی کشورمان در رقابتهای انتخابی جام دنیاای بود و نام جام دنیاای به خودی خود سنگینی بوجود مییاورد. شما می بینید وقتی که لیگ شروع می شود، مربیان و کارشناسان می گویند در بازیهای اول نباید انتظار زیادی داشت. کادر فنی تیم ملی به خوبی قطر را آنالیز کرده بود اما به دلیل اینکه این تیم مثل تیم کشورمان بازیهای دوستانه خود را پشت درهای بسته به انجام رسانده بود شاید شناخت کامل با تمام جزییات ایجاد نشده بود.

وی اضافه کرد: البته قطر با تیمهایی مثل اردن، کشور عراق و یک تیم باشگاهی از اسپانیا بازی کرده بود اما ما قادر نبوده بودیم بازیهای خوبی به انجام رسانیم و تنها قبل از دیدار برابر قطر در ایتالیا اردو زده بودیم. حین اینکه تیم کشورمان مثل تیمهای کشور ژاپن و کره جنوبی در حال تحول نسل است. من قبل از دیدار برابر کره جنوبی در رختکن، وقتی که با آقای کی روش تنها بودیم از ایشان سؤال کردم که این تیم خوب تر است یا تیم ۴ سال قبل که ایشان گفت این تیم فعلی خوب تر است اما بین این دو تیم یک تفاوت وجود دارد و آن اینکه تیم چهار سال قبل تجربه داشت. شما می بینید اکنون در تیم ملی ما بازیکنانی به صورت فیکس بازی می کنند که بعضا چهار، پنج، شش و ۱۰ بازی ملی دارند و این بازیکنان نیاز به تجربه خواهند داشت. مطمئنا اگر تیم ملی می خواهد در جام دنیاای تیم خوبی باد به بازی نیاز دارد.

پیروانی نظم و انضباط را یکی از ویژگیهای اصلی تیم فعلی عنوان کرد و گفت: من خودم بازیکن، مربی، سرمربی بوده ام و اکنون نیز مدیر هستم. در جام دنیاای ۹۸ هم بازی کرده ام و مطمئنا اگر آن تیم کمی نظم داشت به مرحله بعد می رفت. من و آقای کی روش هر روز با هم نشست داریم و ایشان نقل میکنید مسائل داخل زمین با من و از شما می خواهم در بیرون زمین به من یاری رسانید. مطمئنا ما کار سختی در ادامه خواهیم داشت. این اولین گفت و گو من در این مدت است و گفتمان های زیادی دارم اما اولین تقاضای من این است که هیچ کس نیاندیشد کار ما خاتمه یافته است.

وی اضافه کرد: ما هنوز به حمایت نیاز داریم. من همیشه نقل میکنیم هواداران یار ثابت ما هستند و نه یار ذخیره یا دوازدهممان. پس از بازی با کره جنوبی، اشک را می شد در چشم همه بازیکنان دید. هم به دلیل پیروزی برابر کره جنوبی و هم به دلیل اتفاقاتی که روی سکوها رقم خورد و هواداران با تیپ های مشکی و شعارهای مذهبی از تیم ملی حمایت کردند. آنها صد در صد به ما روحیه دادند. کی روش پس از بازی از ما درخواست تا تصویر و عکس هایی که یک طرف آن پرچم کشورمان و یک طرف پرچم “یا ابالفضل” و “یا حسین” در دستان مردمان بود را برایش آماده کنیم چون یکی از رسانه های پرتغالی این تصاویر خوشگل را برای پوشش در این کشور خواسته است. به نظرم من نقطه قوت این بازی وقتی بود که همزمان با انتشار سرود کشورمان، این پرچمها روبه روی نیمکت گشوده شد و شرایط روحی بسیار خوبی را در بین بازیکنان به وجود آورد. من از هواداران و تماشاگران می خواهم که همچنان از تیم ملی حمایت کنند و آگاهی بدارند که یار اصلی ما هستند.

مدیر تیم ملی فوتبال کشورمان با بیان اینکه این تیم برای بازیهای آینده سخت فعالیت میکند، اضافه کرد: تعدادی از دوستان نقد می کنند که چرا من از آقای کی روش حمایت می کنم و حتی رودرو این نقد را مطرح کردند اما جواب من به آنها این بود که من با مربیان بزرگی مثل ایویچ، بلاژویچ، استانکو، بونفرر و برانکو فعالیت کرده ام اما به خداوندی خدا کی روش بسیار خوب فعالیت میکند و برای موفقیت تیم ملی تلاش می کند و تنها کمبودهایی که ما داریم باعث شده یکسری اختلاف سلیقه ایجاد بشود. باید این را آگاهی بداریم افتخار دومین صعود پیاپی به جام دنیاای برای همه ایرانیهاست و تقاضا دارم که همه دست به دست هم بدهیم و از تیم ملی حمایت کنیم و آنقدر نگوییم که چرا لیگ تعطیل می شود. البته من به مربیان حق می دهم که لیگ تعطیل نشود اما اگر لیگ به موقع شروع شود و به پایان برسد اما خدایی ناکرده تیم ملی به جام دنیاای نرود نمییاندیشم مربیان و باشگاهها هم خودشان راضی باشند.

پیروانی با اشاره به هدفگذاری انجام شده برای ادامه کار گفت: هدفگذاری تیم ملی کسب نتایج خوب است. ان شاءالله تیم ملی با حمایت‌ها و برنامه ریزی خوب به جام دنیاای برود. باید این را هم نقل بکنیم که فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش به تنهایی قادر نیستند از تیم ملی حمایت کنند. من شخصا از آقای دکتر روحانی به عنوان شخصی ورزشی و همینطور آقای دکتر جهانگیری تقاضا دارم شخصا به موضوع حمایت از تیم ملی ورود کنند چون این تیم به حمایت نیاز دارد چرا که صعود به جام دنیاای و بعد صعود به مرحله بعد نیاز به حمایت بیشتری دارد.

او درباره برنامه بعدی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: قبل از دیدار برابر کشور سوریه یک فیفا دی داریم که اکثر تیمها برنامه شان را از قبل برای این روز پر کرده بودند اما با تلاشهای زیاد قادر بودیم بازی با تایلند را قطعی کنیم. همانطور که گفتم تیم ما جوان است و به بازی نیاز دارد و به همین خاطر ۵ روز قبل از دیدار برابر کشور سوریه به مصاف تایلند می رویم و پس از آن به مالزی مسافرت خواهیم کرد تا یکی از سخت‌ترین و اصلی ترین بازیهایمان را در این مرحله به انجام رسانیم.

مدیر تیم ملی با اشاره به نیاز تیم ملی به زمین تمرین گفت: سرمربی تیم ملی برای بررسی شرایط تمرینی و امکانات تایلند شب گذشته به این کشور مسافرت کرد تا بر آن بشویم که یک هفته اردویمان را در کجا به انجام رسانیم. اکنون نگرانی اصلی ما زمین تمرین است. زمین شماره یک اردوگاه وضعیت خوبی ندارد و هر تیمی در آن تمرین می کند گلایه دارد. همانطور که آگاهی میدارید بازی کشورمان برابر کشور سوریه ۶۰ کیلومتر دورتر از کوالالامپور است و بنابراین با توجه به حساسیت کار باید تمامی شرایط مطالعه میشد.

پیروانی زمان آغاز اردوی بعدی تیم ملی را یازدهم آبان اعلام کرد و گفت: دنبال این هستیم زمین خوبی را برای شروع اردو یابیم. من باید در اینجا از مسئولان پژوهشگاه نفت تشکر کنم که در این مدت کمال همکاری را با ما داشتند. البته یکسری خبرهایی شنیدیم که امکان می دارد زمین تمرین نفت را با تحول کار بری به منطقه سنتی و پژوهشگاه مبدل کنند که از همین جا از دکتر زنگنه خواهش می کنم که درست است این زمین ابعاد کوچولوای دارد اما این زمین را از ما نگیرند چون مسئولان کلکسیون با جان و دل به ما یاری میرسانند.

وی در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا زمین دانشگاه تهران قادر نیست برای تیم ملی مفید باشد، گفت: همکاران سری قبل از این زمین بازدید کردند اما امکاناتش خوب نبود اما بار دیگر از این زمین بازدید می کنیم تا اگر شرایطش خوب بود، آنجا را هم برای استفاده مورد بررسی گذاریم.

***با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما عزيزان، يارى نماييد***

نگارنده: پوريا س.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ما در پياله عکس رخ يار ديده‌ايم
««« »»»
ای بی‌خبر ز لذت شرب مدام ما

پیروانی: روحانی شخصا به موضوع حمایت از تیم ملی ورود کند/هیچکس فکر نکند کار صعود تمام شده است

TT / 180 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال