حسینی: کوچک ترین لغزش یعنی از دست رفتن جام جهانی/ بابت انتخاب فرانس فوتبال افتخار می کنم (۲ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

حسینی: کوچک ترین لغزش یعنی از دست رفتن جام جهانی/ بابت انتخاب فرانس فوتبال افتخار می کنم

کاپیتان ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نتیجه اردوهای تیم ملی را در در دو بازی سخت اخیر دیدیم، اما کوچک‌ترین لغزش در ادامه بازی‌ها یعنی نابود شدن جام دنیاای.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس   حسینی: کوچولوترین لغزش یعنی نابود شدن جام دنیاای/ بابت انتخاب فرانس فوتبال افتخار می کنم

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، سایت مجله معتبر «فرانس فوتبال» پس از بازی های مرحله انتخابی جام دنیاای ۲۰۱۸ روسیه در قاره های گوناگون که از پنجشنبه گذشته تا بامداد چهارشنبه این هفته در نقاط گوناگون جهان به انجام رسانده شد، اقدام به انتخاب تیم منتخب خود از این رقابت ها کرد که در بین خوب ترین ها نام سیدجلال حسینی، مدافع تیم ملی فوتبال ایران هم به چشم می خورد. کاپیتان پرسپولیس در دو دیدار اخیر تیم ملی مقابل ازبکستان و کره جنوبی عملکردی شگفت انگیز داشت و حتی کامیاب شد تک گل ایران مقابل ازبکستان را به ثمر برساند. مدافع قدیمی کار ایران به دنبال درخشش در این دو بازی در مکالمه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم به سؤالات گوناگون پاسخ داد که مشروح آن در زیر می آید:

تسنیم: در جریان هستید که مجله معتبر فرانس فوتبال نام شما را در بین خوب ترین های مرحله انتخابی جام دنیاای در کنار بازیکنانی چون رونالدو و لواندوفسکی گذاشته است؟

پس از تمرین امروز پرسپولیس برادرم با من تماس گرفت و گفت که چنین اتفاقی افتاده و بابت آن بسیار شادم.

تسنیم: خودتان میاندیشیدید که در بین این نفرات منتخب قرار بگیرید؟

به هر حال این افتخار بزرگی است که همه هم بازیانم نیز در آن سهیم هستند. خیلی شادم که این افتخار نصیبم شده و تلاش می کنم در ادامه بازی های تیم ملی بازیکن تاثیر می داری برای تیم کشورم باشم.

تسنیم: این روز ها همه از بازی خوب تیم ملی مقابل کره جنوبی و اینکه این تیم پر مدعا مقابل ملی پنهان کن ما هیچ حرفی برای نقل کردن نداشتند، حرف میزنند …

تیم ملی مقابل کره جنوبی قدرت بالای خود را به اکران گذاشت. این نتایج مناسب همراه با بازی های خوب نتیجه اردوهای مفیدی است که در تعطیلات داشتیم. این اردو ها به بازیکنان جوان تیم ملی یاری میرساند تا با اعتمادبه نفس بیشتری برای تیم ملی بازی کنند و همه نفرات حاضر در اردو نیز از آن سود می بریم. در همین اردوی ارمنستان ما پنج زمین تمرین مناسب داشتیم و امکانات واقعاً شگفت انگیز بود. نتیجه این اردوی مفید بازی خوب مقابل ازبکستان و شکست این تیم در تاشکند بود. ازبکستان رقیب جدی ما برای صعود بوده و هست و کره جنوبی هم سال هاست که در فوتبال آسیا آقایی کرده و یکی از رقیبان سرسخت ایران تلقی میشود. پیروزی در این دو دیدار ما را به صدر جدول رساند و مسرتم که قادر بودیم دل مردمان را شاد کنیم.

تسنیم: تیم ملی مقابل کره جنوبی حتی یک موقعیت گل هم به حریف نداد و این مسئله ارزش بسیار بالایی داشت.

دقیقاً همین طور است. ما در این بازی سعی کردیم با نظم و پاسداری تیمی فضا ها را از حریف بگیریم. همه فرزندها (بازیکنان تیم ملی) واقعاً برای موفقیت تیم کشورشان و شاد کردن دل مردمان تلاش کردند و این پیروزی آسان حاصل نشد.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس   حسینی: کوچولوترین لغزش یعنی نابود شدن جام دنیاای/ بابت انتخاب فرانس فوتبال افتخار می کنم

تسنیم: در رابطه با همدلی و اتحاد ملی پنهان کن حرف زنید.

مطمئناً تیمی که نفراتش یکدل و متحد باشند کامیاب خواهد بود و این شرایط هم اکنون به خوب ترین شکل در تیم ملی وجود دارد. همه بازیکنان در تیم ملی برای پرچم و مردمان کشورشان بازی می کنند و فرقی نمی کند چه کسی در مخلوط باشد. شما در وقتهایی که تیم ملی به گل می رسد به خوبی همدلی و یکرنگی را در تیم ملی حس می کنید.

تسنیم: خیلی ها اعتقاد دارند تیم ملی با این ۱۰ امتیازی که کسب کرده ۷۰ درصد راه صعود را گذرانده است، شما هم همین اعتقاد را دارید؟

ما نباید اندیشیم همه چیز خاتمه یافته است. در دوره پیش هم تقریباً همین شرایط را داشتیم، اما در لبنان شکست خورده و در تهران هم به ازبکستان باختیم تا مجبور شویم سه بازی آخر را با برد به اتمام برسانیم. الان هم نباید کشور سوریه را دست کم بگیریم. این تیم مقابل کره امتیاز گرفت و چین را هم برده است. کشور سوریه در همین بازی با قطر شایسته کسب سه امتیاز بود و خیلی خوب بازی کرد. البته که همه حریفان نزدیک به هم هستند و نمی توان هیچ تیمی را ضعیف و از پیش بازنده تلقی کرد. همین تیم قطر با برد اخیرش دوباره به بازی ها برگشت و شانس صعود از گروه را دارد. باید برای دیدار با کشور سوریه هم اردوی خیلی خوبی به انجام رسانیم تا با تمرکز بالا و شرایط بهتری به مصاف این تیم برویم. کوچولوترین لغزش از سوی ما به قیمت از دست دادن جام دنیاای به پایان رسانده خواهد شد.

* تسنیم: پرسپولیس بازی با نفت را جلو رو دارد، این دیدار را چگونه می بینید؟

من در نفت بازی کرده ام و چندین سال هم شاگرد علی دایی بودم. قطعاً دایی هر جا که باشد روح بردن را به خوبی به تیمش ترزیق می کند و این آگاهی دار معناست که بازی بسیار سختی را مقابل نفت جلو رو داریم. نفتی ها در جدول رقابت ها فقط سه امتیاز با ما فاصله دارند و یکی از مدعیان قهرمانی هستند. مقابل این تیم باید با خوب ترین آمادگی به میدان رفته و تلاش کنیم با کسب سه امتیاز دل هواداران را شاد کنیم. امیدوارم هواداران روز شنبه سکو های ورزشگاه آزادی را خالی قرار ندهند و یار دوازدهم ما در این بازی سخت و حساس باشند.

تسنیم: باخت به قشقایی و حذف از جام حذفی شما را متعجب نکرد؟

به هر حال جام حذفی جام شگفتی هاست. من این بازی را دیدم. بازیکنان ما واقعاً نهایت تلاش خود را کردند و مالکیت توپ اندیشم ۹۰ به ۱۰ به نفع تیم ما بود. به هر صورت بعضی زمانها در فوتبال اتفاقاتی رخ می دهد که همه را متعجب می کند. در فوتبال فاصله تیم ها با هم زیاد نیست و کوچولوترین لغزش باعث ناکامی خواهد شد. اصلاً این حادثه هاست که فوتبال را گیرا می کند. در حال حاضر ما فقط در یک جام داخلی شانس قهرمانی داریم و باید با تمام وجود برای رسیدن به این هدف تلاش کنیم.

تسنیم: اما از پرسپولیس انتظار می رود که این بازی ها را نبازد؟

مسلم است که پرسپولیس در هر دیدار باید برنده باشد و طرفداران همین انتظار را از ما دارند. همه ما این مسئله را به خوبی درک می کنیم و با تمام وجودمان برای موفقیت تیم تلاش می کنیم. اطمینان داشته باشید در شیراز هم همین طور بود و شکست در آن مسابقه فقط یک اتفاق بود که باید از آن درس بگیریم.

براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد

گردآورنده: ترگل چ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گداخت جان که شود کار دل تمام و نشد
««« »»»
بسوختيم در اين آرزوی خام و نشد

حسینی: کوچک ترین لغزش یعنی از دست رفتن جام جهانی/ بابت انتخاب فرانس فوتبال افتخار می کنم (۲ عکس)

TT / 153 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال