سیدجلال: برابر نفت به طرفداران ما احتیاج داریم


با دیگران به اشتراک بگذارید

سیدجلال: برابر نفت به هواداران ما نیاز داریم

مدافع مستحکم تیم ملى در افتخارى قابل توجه قادر بود در تیم منتخب دنیا حضور کشف کند و آن را متعلق به تمام فوتبالدوستان ایرانى مى آگاهی دارد.

تصویر و عکس سیدجلال: برابر نفت به هواداران ما نیاز داریم

به گزارش “ورزش سه”، سیدجلال حسینى در قلب پاسداری کشورمان عملکرد جالب توجهى از خود به مکان گذاشته و کشورمان در ٤ دیدار گذشته بدون دریافت گل شرایط شگفت انگیز اى براى صعود به روسیه پیش روى خود مى بیند.

شماره ٤ تیم ملى که همین روند را در پرسپولیس نیز پشت سر مى قرار دهد اکنون به نقطه اتکا و اعتماد پرسپولیس و تیم ملى مبدل شده و به واسطه آن توسط مجله معتبر فرانس فوتبال در جمع ١١ بازیکن خوب تر مرحله انتخابى جام جهانى قرار گرفته است. او درباره شرایط اخیر خود با خبرنگار ما به مکالمه توجه کرد که در ادامه خواهید خواند.

* دربى آسیا را بردیم

بازى با کره فراتر از فوتبال بود. دیدارى که آنها تدارک شگفت انگیز اى ترتیب داده بودند تا شکست هاى اخیر خود را جبران کنند اما ما نمایان کردیم که بى جهت تیم خوب تر آسیا نیستیم و در آزادى فرتبال برترى را به اکران قرار دادیم و در نهایت دربى آسیا را به سود خودمان پایان دادیم.

برد کره پایان کار ما نیست

درست است و اکنون شرایط شگفت انگیز مساعدى براى حضور در جام جهانى داریم اما هنوز راه زیادى تا پایان باقى مانده است. ٥ بازى و ١٥ امتیاز معادلات زیادى است و بازیکنان پیشکسوت و کادرفنى مان به خوبى آگاهی می دارند که نباید همه چیز را پایان کشف کرده و آسان تلقى کنیم. کره همچنان مدعى است و قطر و ازبکستان نیز نمیخواهند شانس خود را نابود شده ببینند. چین و کشور سوریه نیز مى توانند از هر غفلتى براى ضربه زدن سود ببرند و باید کاملا آماده باشیم.

این افتخار هشتاد میلیونى است

این خبر خوشحال کننده اى براى من بود و وظیفه ام را سنگین تر کرده است. هر چندین آن را متعلق به خودم نمى دانم و ردپاى تمام بازیکنان و کادرفنى و خصوصا هواداران عزیز کشورم که در این چندین زمان سنگ تمام براى ما قرار دادند در آن دیده مى شود.

انگیزه ام مثل جوانان ٢٠ ساله است

باور کنید خیلى زمان است به سن شناسنامه اى ام دقت نداشته ام. هر روز با انگیزه بیدار مى شوم و مثل جوانان ٢٠ ساله اى که هدف شان را جدید آغاز کرده اند شروع مى کنم و به دنبال خوب ترین اتفاقات هستم. همه چیز با تلاش و خواستن امکان پذیر است و شادم اگر بتوانم تاثیرى داشته باشم و براى این مساله تلاش مى کنم. مى دانم باید بیش از دیگران تلاش کنم و امیدوارم بتوانم در راهى که جلو رو گذاشته ام کامیاب باشم.

همه باید دایى را الگو گذاریم

این هفته مى توانم به جرات نقل بکنیم سخت ترین بازى هفته مان را در پیش داریم. بازى با تیم هایى که على دایى را در کنار خود مى بینند همیشه سخت و غیرقابل پیش بینى است. همه مى توانیم على دایى را الگوى خود گذاریم، مردى که براى رسیدن به خواسته اش تمام تلاش و وجود خود را غیرتمندانه به کار مى گیرد و سزاوار تحسین است. ما این هفته مقابل یک تیم واقعى با سرمربى قابل احترام قرار خواهیم گرفت و امیدوارم در نهایت نتیجه به سود ما رقم بخورد. در این بازى نیاز به بهره گیری از توان بیشتر داریم و مطمئنا همه ما غیرت پرسپولیسى بودن مان را به اکران قرار خواهیم داد تا همچنان در کورس واقع باشیم و روند خوب مان را دنبال کنیم.
سه امتیاز با هواداران قابل دسترس است
ابتدا باید از هواداران عزیزمان که روز بازى با کره شرمسارمان کردند تشکر مخصوص داشته باشم. آنها نقش مخصوص در کسب این سه امتیاز داشتند و قابل تقدیر و ستایش هستند. در بازى با نفت نیز به حمایت هواداران مان نیاز داریم و در کنار آنها مسلما آسانتر به نتیجه خواهیم رسید.

کمیته انضباطى ما را ببیند

دیگر آگاهی نمیدارم چه کاری کنیم. پیش هر کسی که می رویم، ما را به نفر بعدی پاس می‌دهد. گویی که ما مسخره شدیم. اگر یک بازیکن اشتباهی کند، کمیته‌ انضباطی بلافاصله با او برخورد خواهد کرد. هواداران هم اگر اشتباهی را مرتکب شوند، کمیته‌ انضباطی بلافاصله آنها را محروم می‌کند اما چرا همین کمیته‌ انضباطی برای دریافت مطالبات ما از باشگاه‌ها اقدامی نمی‌کند؟ فقط صدور رای کافی نیست. بارها با مسئولان باشگاه نفت حرف زدیم اما هیچ کس پاسخ قانع کننده‌ای را به ما نمی‌دهد. پیش از این که تمرکزمان روی بازی‌های تیم‌ ‌ملی بود و از الان هم تمرکزمان روی بازی پرسپولیس است. امیدوارم که این دوستان تمرکز ما را بر هم نزنند و به فکر مطالبات ما باشند.

****************************

گردآوری از: سرافراز ث.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ آن روز طربنامه عشق تو نوشت
««« »»»
که قلم بر سر اسباب دل خرم زد

سیدجلال: برابر نفت به طرفداران ما احتیاج داریم

TT / 85 — TP / 11%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال