کارلوس کی روش در بحرین!


با دیگران به اشتراک بگذارید

کی روش در بحرین!

کی روش پس از بازی با کره جنوبی در صفحه اجتماعی اش برای تیم ملی جوانان در بازی های جلو رو آرزوی موفقیت کرد.

تصویر و عکس کی روش در بحرین!

به گزارش “ورزش سه”، سرمربی تیم ملی که علاقه مخصوص ای به تیم ملی جوانان دارد و پیش از بازی با کره جنوبی ترتیب بازی دوستانه با تیم امیر حسین پیروانی را داده بود دور از ذهن نیست در روزهای آتی و در صورت صعود کشورمان از مرحله گروهی به بحرین برود و نظاره گر بازی تیم ملی جوانان باشد.

کی روش پیش تر با دعوت از نیما میرزازاد به اردوی تیم ملی علاقه خود را به تیم ملی جوانان نمایان کرد و چندین باری در تمرینات تیم ملی جوانان حضور کشف کرد و یا پذیرای ملی پنهان کن جوان بود. او حتی با امیر حسین پیروانی – سرمربی تیم ملی جوانان هم نشست خصوصی داشت و نقطه نظرات خود را در رابطه با تیم ملی جوانان به وی جابجا کرد.

دور از ذهن نیست در صورت صعود کشورمان به جام دنیاای کی روش چندین بازیکن از تیم ملی جوانان را به اردوی تیم ملی فرا بخواند! به خصوص بازیکنانی چون سردار آزمون و علیرضا جهانبخش در شرایطی به اردوی تیم ملی فرا خوانده شدند که به تازگی بازی های قهرمانی آسیا در رده سنی جوانان را به اتمام رسانده بودند.

البته باید به این مورد اشاره کرد کی روش پیش تر بر سر بازی های تیم ملی امید هم در مسیر صعود به المپیک حاضر شد اما کادر فنی این تیم علاقه ای به نزدیک شدن به کی روش نمایان نکرد. درست برخلاف امیر حسین پیروانی که در رابطه با کی روش نقل میکنید او یک دفترچه گرانبهاست که ما ایرانی ها او را خوب ورق نمی زنیم.

تیم ملی زیر ۱۹ سال کشورمان برای قهرمانی آسیا و صعود به جام دنیاای زیر ۲۰ سال به بحرین مسافرت کرده است. جام دنیاای زیر ۲۰ سال در سال ۲۰۱۷ در کره جنوبی به انجام رسانده میشود.

_____________________

گردآوری از : شايان ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ منشين بی می و معشوق زمانی
««« »»»
کايام گل و ياسمن و عيد صيام است

کارلوس کی روش در بحرین!

TT / 46 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات