ماموریت محرمانه هواپیمای آمریکایی در مدار زمین چه است؟


با دیگران به اشتراک بگذارید

ماموریت محرمانه هواپیمای آمریکایی در مدار زمین چیست؟

تصویر و عکس ماموریت محرمانه هواپیمای آمریکایی در مدار زمین چه است؟

در ۲۰ می سال ۲۰۱۵، ارتش ایالات متحده یک هواپیمای فضایی رباتیک X-37B را به مدار زمین فرستاد تا چهارمین ماموریت محرمانه خود را به انجام رساند.

به گزارش کلیک، اکنون بیش از ۵۰۰ روز پیش و این هواپیمای بدون سرنشین خورشیدی هنوز در آنجاست و اعلام نشده که تا چه مدت دیگر در مدار زمین باقی خواهد ماند و یا اینکه دقیقا در آنجا چه کاری به انجام میرساند. این مساله باعث بوجود آیی تئوری های توطئه شده که به دنبال ماموریت قبلی آن مطرح شده بود.

آیا در حال استقرار ماهواره های جاسوسی در جو زمین است؟ آیا در ماهواره های دیگر تداخل بوجود مییاورد؟ آیا بخشی از تحقیقات  پنتاگون بر روی سلاح های بدون سرنشین است و یا مراقب ایستگاه فضایی چین است؟

حدس های بسیاری وجود دارد اما آنچه آگاهی میداریم این است که در طی این ۵۰۰ روز چند محموله با خوب برده که برخی از آن‌ها نیز مشخص شده اند. چند نمونه اولیه از موتورهای الکتریکی از نیروی هوایی و شرکت خصوصی هوافضای Aerojet Rocketdyne با خود برده است. وینستون بوشامپ، معاون نیروی هوایی ماه گذشته نقل کرد “این راه مفید برای امتحان موارد گوناگون است.”

اولین ماموریت نیروی هوایی موسوم به OTV-4 در آوریل ۲۰۱۰ آغاز شد و عموم مردمان به این ماموریت مشکوک شدند. زمانی چند ناظر آماتور گزارش دادند هواپیمای بدون سرنشین هر چهار روز یک بار بالای یک منطقه خاص پرواز می کند، اوضاع بدتر شد.

نیروی هوایی به طور مبهم پاسخ داد که این ماموریت محرمانه”تواناییهای تهاجمی” ندارد بلکه “برنامه تکنولوژی کاهش ریسک، و مفاهیم عملیاتی” است.

دومین ماموریت OTV-4 در ۵ مارس سال ۲۰۱۱ انجام شد و ۴۶۸ روز به طول انجامید. ماموریت سوم به نام X-37B حدود ۶۷۵ روز در مدار باقی ماند و ماموریت فعلی امکان می دارد حتی بیشتر از این نیز ادامه یابد.

*نظر يا پيشنهاد خود را با ما در ميان گذاريد*

تهیه از: پروين س.

نجوم و فضا در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دو يار زيرک و از باده کهن دومنی
««« »»»
فراغتی و کتابی و گوشه چمنی

ماموریت محرمانه هواپیمای آمریکایی در مدار زمین چه است؟

TT / 36 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال