برگزاری مراسم معارفه طاهری در تمرین سپاهان و تمجید از حاج صفی


با دیگران به اشتراک بگذارید

برگزاری مراسم معارفه طاهری در تمرین سپاهان و تمجید از حاج صفی

مهمانی معارفه مدیرعامل تازه باشگاه با اعضای تیم فوتبال سپاهان به انجام رسانده شد.

تصویر و عکس   برگزاری مهمانی معارفه طاهری در تمرین سپاهان و تمجید از حاج صفی

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد و به نقل از سایت باشگاه سپاهان، محسن طاهری مدیرعامل تازه به همراه اعضای هیئت مدیره و سایر مسئولان باشگاه امروز (پنجشنبه) در تمرین تیم فوتبال سپاهان حاضر شد.

منوچهر نیکفر، عضو هیئت مدیره باشگاه در جمع اعضای تیم، خلال سپاس از زحمات اصغر باقریان، اعلام کرد که با تصمیم هیئت مدیره باشگاه و هماهنگی هایی که با مدیرعامل کارخانه فولاد مبارکه اصفهان به عمل آمد، محسن طاهری به عنوان مدیرعامل تازه باشگاه برگزیده شده است.

وی اظهار داشت: طاهری از ورزشکاران و مربیان بزرگ ملی کشورمان و از پرسنل شرکت فولاد مبارکه است و قطعاً قادر هست با تجربیات قیمتی بهای خود و حمایت های کارخانه فولاد مبارکه، روند توسعه و پیشرفت سپاهان را تسریع بخشد.

محسن طاهری نیز با اشاره به اینکه خود سال ها به عنوان ورزشکار تیم هندبال سپاهان و تیم ملی کار کرده است، اظهار امیدواری کرد که همه خانواده فولاد مبارکه سپاهان با کمک هم بتوانند روزهای خوب تری را برای باشگاه رقم بزنند.

در پایان این مهمانی معارفه، عبدالله ویسی و محرم نویدکیا با سپاس از زحمات باقریان، برای محسن طاهری آرزوی موفقیت کردند. همچنین مسئولان حاضر در این برنامه، اکران نورانی احسان حاج صفی در بازی اخیر تیم ملی مقابل کره جنوبی را ستودند و اظهار کردند احسان، افتخار بزرگ سپاهان در فوتبال ملی است.

– نظر يادتان نرود –

گردآوری توسط : رها ج.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مفروش عطر عقل به هندوی زلف ما
««« »»»
کان جا هزار نافه مشکين به نيم جو

برگزاری مراسم معارفه طاهری در تمرین سپاهان و تمجید از حاج صفی

TT / 38 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال