بازی در زمینی کج و غیراستاندارد به مدت ۲۹ سال! (۲ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

بازی در زمینی کج و غیراستاندارد به مدت ۲۹ سال!

یک تیم آرژانتینی سال‌هاست در زمینی کج بازی می‌کند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس   بازی در زمینی کج و غیراستاندارد به مدت ۲۹ سال!

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، باشگاه دسته پنجمی لینیرس آرژانتین که حدود ۲۹ سال است در زمینی با شکل هندسی نامتعارف بازی می کند، مجاب شده تا شکل زمین خود را اصلاح کند. در تصاویر هوایی که از زمین انتشار داده شده یکی از خطوط عرضی زمین کج است و فرم زمین براساس آن دچار تغییر شده است.

اتحادیه فوتبال آرژانتین به این باشگاه تا روز ۱۵ دسامبر (۲۵ آذر) فرصت داده تا اصلاحات ضروری در خصوص این زمین را به انجام رساند و ابعاد هندسی آن را به ابعاد استاندارد عوض کند، در غیر این صورت حق بهره گیری از این ورزشگاه را ندارد و پلمب خواهد شد. همچنین یک نیمه از این زمین به نسبت نیمه دیگرش کوچولوتر است.

میگل ناوارس، نایب رئیس باشگاه لینیرس در توضیح داستان نقل کرد: این قصه ۳۰ سال قبل آغاز شد. در سال ۱۹۸۴ تعدادی از افراد بومی و سن دار اقدام به تهیه کرد هفت و نیم هکتار زمین کردند. سپس شروع به ساخت زمین فوتبال کردند، اما از آنجایی که ابزارهای لیزری و دقیق اندازه گیری موجود نبود، مجبور شدند به صورت دستی این کار را بکنند که ظاهراً در محاسبات شان دچار اشتباه شده اند. به هر حال ما اکنون در حال اصلاح زمین هستیم.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس   بازی در زمینی کج و غیراستاندارد به مدت ۲۹ سال!

*****************************************

گردآوری از: آذرمهر ف.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من پير سال و ماه نيم يار بی‌وفاست
««« »»»
بر من چو عمر می‌گذرد پير از آن شدم

بازی در زمینی کج و غیراستاندارد به مدت ۲۹ سال! (۲ عکس)

TT / 46 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال