میزبانی ماشین سازی در ورزشگاه بنیان دیزل


با دیگران به اشتراک بگذارید

میزبانی ماشین سازی در ورزشگاه بنیان دیزل

دیدار خودرو سازی و استقلال خوزستان در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به انجام رسانده میشود.

تصویر و عکس میزبانی خودرو سازی در ورزشگاه بنیان دیزل

به گزارش “ورزش سه”، با توجه به تهیه نشدن ورزشگاه یادگار امام(ره) برای میزبانی از خودرو سازی از در هفته هشتم لیگ خوب تر، بازی سبزپوشان تبریزی مقابل استقلال خوزستان در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به انجام رسانده میشود.

گسترشی ها که قبل از این مخالفت خود با برگزاری دیدارهای تراکتور و خودرو سازی در ورزشگاه بنیان دیزل که اختصاصی خودشان است را اعلام کرده بودند، امروز با خواست خودرو سازان برای برگزاری بازی این تیم مقابل استقلال خوزستان موافقت کردند.

داود قاسم زاده، مدیراجرایی خودرو سازی در این باره به “ورزش سه” نقل میکنید: هماهنگی ها با باشگاه گسترش فولاد انجام شده است. امروز هم آقای سمندر، مدیرعامل گسترش فولاد نامه موافقت خود با برگزاری بازی ما با استقلال خوزستان در ورزشگاه بنیان دیزل را امضا کردند ومشکلی وجود ندارد.

بر این اساس، دیدار خودرو سازی و استقلال خوزستان در هفته هشتم لیگ خوب تر از ساعت ۱۷:۱۵ روز شنبه در ورزشگاه بنیان دیزل به انجام رسانده میشود.

***************************

تهیه کننده : شهرام ل.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نذر کردم گر از اين غم به درآيم روزی
««« »»»
تا در ميکده شادان و غزل خوان بروم

میزبانی ماشین سازی در ورزشگاه بنیان دیزل

TT / 33 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات