http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

بزرگترین حسرت ندود در روزگار فوتبالش

بزرگترین حسرت ندود در روزگار فوتبالش

با دیگران به اشتراک بگذارید

بزرگترین حسرت ندود در دوران فوتبالش

پاول ندود، اسطوره باشگاه یوونتوس مدعی شد که بزرگترین حسرت فوتبالی اش بازی نکردن برای منچستریونایتد است.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس بزرگترین حسرت ندود در زمان فوتبالش

به گزارش “ورزش سه”، ندود ۴۴ ساله، سال ۲۰۰۹ در پیراهن یوونتوس از میادین خداحافظی کرد. او در زمان ۱۸ ساله فوتبالش افتخارات زیادی کسب کرد که از جمله برجسته ترین آنها می‌توان به عنوان خوب ترین بازیکن سال اروپا در سال ۲۰۱۳ اشاره کرد. با این حال او مدعی شد که پشیمان است که چرا برای یونایتد بازی نکرده است.

او گفت:” حسرت؟ اینکه هیچگاه برای یونایتد بازی نکردم. دوست داشتم این اتفاق رخ دهد. هر چندین هیچگاه توصیه ای یوجود نداشت و تنها چلسی خواهان جذب من بود. من نسل پل اسکولز و رایان گیگز را دوست داشتم و همیشه برایشان احترام قائل بودم. در واقع همیشه با کارل پوبورسکی حسودی می‌کردم که در یونایتد بازی می‌کرد و در دیدارهای شگفت انگیزی حاضر بود. می‌دانم که هنوز آن عشق و محبت را احساس می‌کند.”

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس بزرگترین حسرت ندود در زمان فوتبالش

ندود درباره اینکه خوب ترین هم تیمی اش تا به حال چه کسی بوده گفت:” در این ارتباط باید نقل بکنیم که من هم تیمی‌های زیادی داشته ام و نمی‌خواهم کسی را آزرده کنم. اگر قرار باشد یک نفر را برگزم آن زلاتان ابراهمیوویچ است. او از آن دسته مهاجم هاست که می‌تواند یک تنه به پاسداری حریف بزند. او قدرتی وحشتناک و قدی بلند دارد همچنین تکنیکی فوق العاده.”

*پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست*

تهیه از: شاهرخ ت.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

صبح است ساقيا قدحی پرشراب کن
««« »»»
دور فلک درنگ ندارد شتاب کن

بزرگترین حسرت ندود در روزگار فوتبالش

TT / 35 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
تبلیغات