کروس: هدفم وداع با پیراهن و لباس رئال است


با دیگران به اشتراک بگذارید

کروس: هدفم خداحافظی با پیراهن رئال است

تونی کروس که دو روز گذشته، تمدید قراردادش از سوی باشگاه رئال مادرید تایید شده بود، امروز روبروی خبرنگاران نشست و پاسخگوی سوالاتشان شد.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس کروس: هدفم خداحافظی با پیراهن رئال است

به گزارش “ورزش سه”، کروس تا ۲۰۲۲ تمدید کرده و سالانه ۱۵ میلیون یورو خالص از رئال خواهد گرفت که در میان فوتبالیست های آلمانی بالاترین رقم است.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس کروس: هدفم خداحافظی با پیراهن رئال است

در ابتدا امیلیو بوتراگنیو، مدیر ارتباطات رئال مادرید حین تمجید از کروس، یادآوری کرد که دو سال و سه ماه پیش این بازیکن بعد از فتح جام دنیاای با رئال قراردادی امضا کرد و حالا او یک لیگ قهرمانان با رئال را نیز در کارنامه افتخارات خود دارد.

بوتراگنیو همچنین از کروس برای تمدید قراردادش تا ۲۰۲۲ به صورت مخصوص ای تشکر کرد.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس کروس: هدفم خداحافظی با پیراهن رئال است

کروس بعد از گفتمانهای بوتراگنیو به خبرنگاران گفت:” برای من امروز یک روز مخصوص و خاص است. معتقدم چنین قراردادی را یک یا دو بار در زمان فوتبالتان خواهید بست و به همین دلیل بسیار شادم.

در خوب ترین و بزرگترین باشگاه دنیا حضور دارم و از اینکه قادر هستم سال های بیشتری برای رئال بازی کنم، احساس غرور می کنم. از باشگاه نیز به دلیل اعتمادش به من متشکرم.

دو سال استثنایی را در رئال به اتمام رسانده ام و امیدوارم این روند ادامه دار باشد. تمدید قراردادم با رئال یک تصمیم کاملا منطقی بود و روی آن بسیار اندیشیدم. از روز اول در رئال اوضاع برایم خوب پیش رفت و معتقدم پیوستن به این باشگاه تصمیم کاملا درستی بود.”

شایعات طلاق در تابستان:” ما فوتبالیست ها قادر نیستیم در مقابل این شایعات از خودمان پاسداری کنیم؛پس ترجیح دادم سکوت کنم. به هیچ عنوان به طلاق از رئال نمیاندیشیدم و از حضور در اینجا بسیار راضی هستم. شادم که مسئولان باشگاه نیز مثل من میاندیشیدند.”

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس کروس: هدفم خداحافظی با پیراهن رئال است

هدف رئال در این فصل:” قهرمانی در لالیگا، هدف اول ما به حساب مییاید. در رئال البته باید برای همه جام ها جنگید. در سه سال اخیر دو لیگ قهرمانان را فتح کرده ایم اما لالیگا از دسترسمان خارج بوده است. این یک درگیری اصلی برای ماست و امیدوارم بتوانیم فاتح لالیگا شویم.”

پایان فوتبال در رئال:” هدف من همین است. تا ۲۰۲۲ من ۳۲ ساله خواهیم بود و اگر اوضاع خوب جلو رفته باشد، دوست دارم تا ۳۶ سالگی برای رئال بازی کرده و سپس خداحافظی کنم.

رونالدو تا ۴۰ سالگی بازی خواهد کرد؟ من مثل رونالدو نمییاندیشم. او از لحاظ بدنی آماده است و معتقدم بتواند تا ۴۰ سالگی بازی کند ولی من به بازی کردن بعد از ۳۶ سالگی نمییاندیشم.”

—همچنين مي توانيد براي مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد—

تهیه از : شيدا ز.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سرشک گوشه گيران را چو دريابند در يابند
««« »»»
رخ مهر از سحرخيزان نگردانند اگر دانند

کروس: هدفم وداع با پیراهن و لباس رئال است

TT / 69 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال